Deelnemerslijsten 12u van La Chinelle

Deelnemerslijsten 12u van La Chinelle
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

Niet minder dan 111 teams staan morgen klaar om precies om middernacht te vertrekken voor de 38ste editie van de 12u van La Chinelle. Onder hen uiteraard heel wat toppers uit de enduro maar ook steeds meer bekende motorcrossers zoals Wietse Brackmann, Dietger Damiaens, David Segers en Kevin Fors.

Deelnemers – 12u van La Chinelle 2017

Rijder 1 Rijder 2 Rijder 3 Rijder 4
1 Denis Tanguy Mouton Thomas Mouton François
2 Sanglier Laurent Sanglier Vincent
3 Thirifays David Charneux Christian Revers Eric Dimont Patrick
4 Tombu Nathan Terwagne Cedric Gaillard Jean Marc
5 Taverne Rudy Persoon David Vlegels Laurent
6 Missoten Philippe Cornet Didier Guerretti Alain Jobkenne Frederic
7 Libert Arnaud Lambermont Damien Leclercq Jonathan Debuisson Dimitri
8 Vindevogel Maxime Schoumacher Matthieu De Clerck François
9 Fraselle Joachim Toussaint Jean Marc Lambeau Antoine Colignon Mathieu
10 Faveaux Frederic Lefebvre Marc Lefebvre Theo Havelange François
11 Dautremont Frederic Galante Florian Valenduc Martin
12 Thibaux Kevin Bauloye Geoffrey
13 Zoute Patrick Huet Jeremy Danheux Sebastien
14 Thiry Fabian Davin Vincent Posocco Philippe
15 Bietlot Hubert Bietlot Edouard Rochet Jean Marc Depasse Nicolas
16 Vandenbergh François Vandenbergh Thomas Hennequin Benoît Fosty Damien
17 Colson Thomas Laats Lionel Goffard André
20 François Frederic Dolens Quentin Mary Claudy
21 Fohal Romain Havelange Jerome Jacob Jonathan
22 Dumont Olivier Guizetti Ludovic Gaussin Lionel
24 François Benjamin Begaux Pierre Graux Antoine
25 Lefour Valentin Laeremans Thibaut François Benoit
27 Cambré Jilani Martiny Jerome Pittens Thierry
28 Brackman Wietse Fors Kevin Goblet JF
29 Vangenechten Ivan Bourbon Frank Bonten Stijn
30 Sluse Bernard Polain Florient Collin Arthur Detroz Henri Jean
31 Desprechins Arno Lillo Gauthier Gueurys Roel
32 Crusenaire Benoit Dopchie Julien Andry Cedric Tombini Alexis
33 Raynaud Serge Vancranenbroeck Lawrence Kerkhofs Frederic Vanden Eynde Arnaud
34 Quodbach Emile Wauthier Damien De Praetere Bertrand
35 Taymans Christophe Delain Lucas Colon Dean
36 Couvreur Antonin Simonet Quentin Couvreur Jean Marc Godin Alexandre
37 Chamberlan Sebastien Brassart Arnaud Brassard Ludovic
38 Gauniaux Kevin Wansart Thierry Bogaert Tony
39 Damiaens Dietger Vanhoenacker Dimitri x
40 Mauhin Philippe Drooghaag Daniel Scheen Frederic
41 Cremer Cedric Segers David Minaudier Loic
42 Van Dooren Quentin Ernoux Antoine Gheerts Laurent
43 Van Dooren Marc Guillaume Thibaut Rion Jean Charles
44 Leloup Andrew Truyts Andy Triest Nick
45 Van Hooff David Billy Philippe Henriot Vivian
46 Marcotty Daryl Stommen Didier Gabriel Tanguy
47 Muylaert Julien Bero Jonathan Snappe Thomas Danhier Mathieu
48 Bral Ludovic Dupont Thibaut Servais Adrien
49 Delsupexhe Joel Kaivers Romain Battice Jeremy
50 Vandommele Adrien Vilain Laurent Coekaerts Geoffrey
51 Herinne Jeremy Mazzoni Boris Dolfing Lucas
52 Scohy Francis Scohy Julian Gilot Adrien
53 Spriet Laurent Ancelin Nicolas Moreels Greg
54 Horward Geoffrey Flohimont Fabrice Derouaux Maxime Lagamme Julien
55 Romain Bastien Lambot Regis Scaillet Thomas
56 Bievet François Delporte Nicolas Vilvorder Thomas
57 Hayard Vincent Hayard Samuel Debruyn Gaetan
58 Magis Benjamin Brassine Cedric Magis Michael
59 Duquenne Valentin Collinet Mathias Lanis Mathieu
60 Deffet Florian Collard quentin Tassin Quentin
61 Paquet Jean Pierre Mouton Johan Besohe Arthur
62 Dupont Kenny Fameree Thibaut Pacini Dimitri
63 Faustini Dominique Dell Amore Michael Faustini Mattia
64 Bailleux Bertrand Monfort Quentin Grandjean Vincent
65 Sente Frederic Sente Arthur Persoons Dimitri
66 Dereze Marc Herman Romuald Meulders Fabian Jaegers Michael
67 Carpentier Quentin Roland Sylvain Forgiarini Dgani
68 Desart Florentin Lambert Alexis André Frederic Legros Sebastien
69 Evrard Benjamin Jaumet Benjamin Devaux Hans Magis Gille
70 Persyn Olivier Arnauts Johnny Monfort Dominique
71 Haumont Stany Martin Jean Michel Martin Christopher
72 Tourneur Dorian Pecorella Lionel Dubois Sebastian Dubois Laura
73 Michel Marc Nicolas Loic Ody Aimerik
74 Lurquin Denis Lurquin Antoine Leclercq Quentin Lorent Denis
75 Aerts Mathieu Vilain Anthony Alen Damien
76 De Mey Kevin Raiwet Kevin
77 Tamo Christian Lacomblez Julien Legros Ludovic Tamo Kevin
78 Rorive Maxime Lemoine Christophe Auchard Jordan
79 Vautard Mael Verset Clement Kevin Thomas Gris Jean Gil
80 Charlotteaux Dylan Debrichy Fred D’Alonzo Gulian Bronsart Nicolas
81 Lejeune Maxime Lejeune Dylan Jamart Sebastien
82 Clement Sebastien Detraux Benoit EXC 350 2018 Kinif Andy
83 Tarres Pol Espana Xavi Verdu Joan
84 Cervantes Yvan Espana Christian
85 Glotz Arnaud Raffa Philippe Andreolli Jeremi Stiemans Michael
86 Delannoy Eric Bertrand Christophe Herman Mike Fraikin Marc
87 Delsemme Philippe Delsemme Bastien Crosset Dany
90 Vanbellinghen Geoffroy Debroux Fabrice Sandoz Pierre
91 Magain Antoine Bourgeois Marc Van Hoevelen Matthew
92 Lotin François Morone Yohan Aubry Lillo
93 Hubin Eric Maroit Thibaut Houssonlonge Lucas
96 Santolino Lorenzo Mirabet Metge
97 VukcevicMichael Lurkin Smal
98 Minique Gaëtan Warenghien Maxime Coen Jérémy
99 Schepens Peter De Keersmaecker Bruno Van Meerhaeghe Carl Boeren Chris
100 Detimmerman Laurent Boulet Alain Cantignaux Arnaud
101 Marchal Elise Dermine Arnaud Martin Pierre Laurent
103 Gillard Fabian Wautier Sebastien Wanet David
104 Ponsart Stephane Godfriaux Pierre Bloquiau Thibault
105 Jacquemyn Eddy Borgniet Thierry Collin Angelo Cougeon Patrick
106 Kevin Denison Pierard Louis Yves Baudoin
107 Fleurquin Marc Antoine Decaigny Thomas Mariaule Pascal
108 Barnich Sebastien Barnich Tom Becu Clement
109 Chiliade Jeremy Courbet Ayrton Nazé Tony
110 Robert Jean Michel Robert Steve Robert Mike
111 Corretel Quentin Massaert Jonathan Hella Yoann

 

Deelnemers – Mini-Chinelle 2017

 

Rugnummer Rijders Cilinderinhoud
1 Hanart Jonas 65
2 Buchelot Hugo 65
Branckaute Benjamin 65
3 Vukcevic Hugo 125/4 temps
Button Yannis 125/4 temps
4 Degregne Louis 85
Dussart Mathis 85
5 Honda Shiaru 150
Matthews Tom 85
6 Jordant Sam 85
Claro Thomas 85
7 Gendebien Tom 85
Depriester Menphis 85
8 Haeck Lucas 85
Beaudoul Kylian 85
9 Vandermynsbrugge Kenny 85
Deflorenne Dorian 85
10 Stiennes Hugo 65
Deboutez Noah 65
11 Demarbaix Germain 85
Fornier Noa 85
12 Termont Guillaume 85
Vandendeale Noah 85
13 Lefebvre Leopold 85
Leonard Matheo 85
14 Lissens Romain 65
Smets Julian 65
15 Merenne Dorian 65
Dargenton Robin 65
16 Trembloy Tristan 85
Charlier Maxime 85
17 Mazy Maxence 85
Collin Cyprien 85
18 Lambeaux Cyril 85
Berben Ethan 85
19 Gabriel antoine 65
Stommen bastien 65
20 Richard Hugo 85
Louis Jacques 85
21 Baltus Barry 85
Kessen Nyls 85
22 Chapelle Mateo 85
Martin Dylan 85
23 Merlo Simon 85
Haulot Arthur 85

 

Uw reacties