Deelnemerslijst EK 125cc Matterly Basin

Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

Dit weekend staat de voorlaatste ronde van het EK 125cc in Winchester op het programma. Daar staan ook weer heel wat laaglanders aan de start.

3

BERNARDINI SAMUELE

ITA

FMI

KTM

Maglia Azzurra Junior

11

VLAANDEREN CALVIN

RSA

MSA

KTM

12

ZECCHINA SIMONE

ITA

FMI

SUZUKI

Castellari Team

14

DELLA MORA ALESSIO

ITA

FMI

TM

RSR Team

15

EKEROLD STEFAN

GER

DMSB

KTM

Bodo Schmidt Motorsport

16

LUCCI PAOLO

ITA

FMI

KTM

17

FURLOTTI SIMONE

ITA

FMI

SUZUKI

Team Robert

18

BOOTH SIMON

GBR

ACU

SUZUKI

20

MUNDHENK JON

GER

DMSB

KTM

21

MÜLLER MAXIMILIAN

GER

DMSB

KTM

24

STAUDER PAUL

FRA

FFM

YAMAHA

27

DUNN JAMES

GBR

ACU

KTM

32

BRUGNONI ALESSANDRO

ITA

FMI

KTM

Ligurcross Racing MX Team

36

LARSEN JONAS D.

DEN

DMU

KTM

37

UKOLOV ALEXANDER

RUS

MFR

KTM

41

VAN BERKEL LARS

NED

KNMV

YAMAHA

JUMBO vd Laar Team

42

PLESSERS MATHIAS

BEL

FMB

KTM

44

BENGTSSON CARL

SWE

SVEMO

YAMAHA

45

JANSSON AXEL

SWE

SVEMO

KTM

50

DEAN LUKE

GBR

ACU

SUZUKI

Suzuki GB Youth Team

60

CROCI SIMONE

ITA

FMI

KTM

63

KELLY JACK

GBR

ACU

KTM

Malin Floors KTM

64

WALKLEY CONNOR

GBR

ACU

KAWASAKI

Maxxis Henderson LPE

65

PARKER BUTLER KEATON

GBR

ACU

SUZUKI

Suzuki GB Youth Team

66

LUNDGREN ANTON

SWE

SVEMO

YAMAHA

67

WINTERBURN SAM

GBR

ACU

68

SOUTHWOOD CORIE

GBR

ACU

HUSQVARNA

ST Blazey MX / Goldentyre

69

TORNHILL DAN

GBR

ACU

70

BUTLER RYAN

GBR

ACU

YAMAHA

Poole Motorcycles

71

GRAULUS DAMON

BEL

FMB

KTM

Standing Construct

76

ROOSIORG HENRI

EST

EMF

KTM

79

CORNETH JAAP

NED

KNMV

KTM

Frentec – Champ Team

83

VENDRAMINI TOMMASO

ITA

FMI

KTM

Cevolani Clacson

84

MORONI LUCA

ITA

FMI

KTM

Steels – Dr. Jack

91

SEEWER JEREMY

SUI

FMS

SUZUKI

Suzuki MX Team 91

94

VERSLUIS DAVE

NED

KNMV

KTM

Frentec – Champ Team

96

HOFMAN STYN

BEL

FMB

KTM

100

KLINGSHEIM MAGNE

NOR

NMF

YAMAHA

111

PODMOL FILIP

CZE

ACCR

KTM

Osicka MX Team

114

D’ANIELLO FABRIZIO

ITA

FMI

KTM

KTM Silver Action

117

FALDEN JOACHIM

DEN

FFM

KTM

119

HOUGHTON RYAN

GBR

ACU

KTM

HM Plant Red Bull KTM UK

123

BORCHERT MARTEN

GER

DMSB

KTM

DMSB – KTM – Kosak – MX – Junior Team

129

NIJENHUIS LUCA

NED

KNMV

YAMAHA

142

PATUREL BENOIT

FRA

FFM

YAMAHA

Team 2 B

164

DAMIAENS DIETGER

BEL

FMB

KTM

172

VAN DONINCK BRENT

BEL

FMB

KTM

194

BAKENS ROBIN

BEL

FMB

YAMAHA

Team Yamaha Van Beers Racing

201

MARCHELLI MICHELE

ITA

FMI

KTM

Cevolani Clacson

213

HEJHAL MATEJ

CZE

ACCR

KTM

Osicka MX Team

214

KOVAR VACLAV

CZE

ACCR

KTM

Osicka MX Team

232

JOHANNESSEN LASSE FAESTE

NOR

NMF

YAMAHA

AGM Racing

243

GAJSER TIM

SLO

AMZS

KTM

Silver Action KTM Gajser

259

KLEYLEIN MAXIMILIAN

GER

DMSB

TM

TM Racing Factory Team

321

FIRTOSVARI GABOR

HUN

MAMS

KAWASAKI

DMC Kawasaki

464

TE BEEST MIKE

NED

MUL

KTM

555

MALLET SIMON

FRA

FFM

YAMAHA

Team 2 B

888

DEGHI GIANLUCA

ITA

FMI

KTM

918

CHAPELIERE CAMILLE

FRA

FFM

YAMAHA

999

BONINI DAVIDE

ITA

FMI

HUSQVARNA

Jollicross Team

Uw reacties