BMB huldigt haar 2017 kampioenen!

BMB huldigt haar 2017 kampioenen!
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

Tijdens een druk bijgewoonde prijsuitreiking in Orp-le-Grand huldigde de BMB gisteren de Kampioenen van België (& Beste rijder) in de disciplines motorcross, snelheid, enduro, trial, supermoto, classic bike, Belgian EnduranceCross alsook de laureaten van de Motorcross Coupe de l’Avenir. De medaillewinnaars van de Wereld- en Europese kampioenschappen (solo en nationale teams) werden gehuldigd. Endurist Antoine Magaine werd bekroond als beloftevolle jongere van het jaar!

MOTORCROSS

Jeugd: Avo TACK – AMC Evergem
Cup 125:
Killigan DELROEUX – MC Mikkola
Cup MX2:
Thomas DELVOY – F.P.C.N.A
Cup MX1:
Ken CRAEGHS – MC Maasland Neeroeteren
MX2:
Mark BOOT – MC Mikkola
MX1:
Dietger DAMIAENS – MC Santi
Belgian Master MX2:
Bryan ENGELEN – KMC Mol
Belgian Master MX1:
Ken DE DYCKER – Hagelandse Motorcross club
Zijspannen/Side-car :
Jason VAN DAELE (AMC De Toekomst Dworp) / Ben VAN DEN BOGAART (KNMV)

Titels Beste rijder
Beloften: Wannes VAN DE VOORDE – Hagelandse Motorcross Club
Seniors MX2: Joey VERWIJS – AMC Evergem
Seniors MX1: Alain VOERMANS – MC Mikkola
Experten MX2: Ward HUYBRECHTS – Hoeselt MC
Experten MX1: Frédéric BRUMENIL – RAMC Marchois
Juniors MX2: Thomas DELVOY – F.P.C.N.A.
Juniors MX1: Ken CRAEGHS – MC Maasland Neeroeteren
Nationalen 125cc 2-takt: Killigan DELROEUX – MC Mikkola
Nationalen MX2: Jens HENDRICKX – AMC Wuustwezel
Nationalen MX1: Bram VALCKX – KAMC Herentals
Inters MX2: Mark BOOT – MC Mikkola
Inters MX1: Dietger DAMIAENS – MC Santi

Endurorijder Antoine Magain pakte de onderscheiding ‘Beloftevolle jongere van het jaar’

ENDURO
50cc
  Beste rijder: Remy PHILIPPE
Girls – Beste rijder: Valérie WOIT – Dinant MC
Randonneurs: Thomas VLEGELS – AMC Eau Noire Nismes
Expert: Bruno MONFORT- Dinant MC
Gentlemen: Jérémie FRASELLE – Enduro Attitude Racing Team
Beloften Scratch: Boris MAZZONI – MC Chevy Racing
Beloften E1: Boris MAZZONI – MC Chevy Racing
Beloften E2+E3: Mathias MATHON – Enduro Attitude Racing Team
Juniors Scratch: Samuel CHAMPENOIS- AMC Eau Noire Nismes
Juniors E 1: Guy PERIGNON – CEESL
Juniors E 2: Samuel CHAMPENOIS – AMC Eau Noire Nismes
Juniors E 3: Raf VERSTRAELEN – Grensland Enduroclub
Nationalen Scratch: Emile QUODBACH – RMU Wavrien
Nationalen E 1: Thomas SMAL – Dinant MC
Nationalen E 2: Emile QUODBACH – RMU Wavrien
Nationalen E 3: Jadouille SÉBASTIEN – AMC Eau Noire Nismes
Inters Scratch: Cédric MELOTTE – ASA
Inters E 1: Cédric MELOTTE – ASA
Inters E 2: Cédric CREMER – RMC Pierreux
Inters E 3: Jean-François GOBLET – Dinant MC

BELGIAN ENDURANCE CROSS (BEX)
BEX1: Antoine ERNOUX – AMC Sambreville
BEX2: Andy TRUYTS – KMC Mol & Bob VAN LOOVEREN – AMC Wuustwezel

FIM & FIM EUROPE MEDAILLES 2017 Nationale ploegen

FIM Europe Sidecarcross of European Nations – Italy – Cingoli 23-24/09/2017
Brons: Marvin VANLUCHENE / Ben VAN DEN BOGAART
Arne DIERCKENS / Luc ROSTINGT
Davy SANDERS / Eduard SOENENS
Manager: René Loodts

FIM International Six Days Enduro – ISDE – France– Brive La Gaillarde – 28/08-02/09/2017
Goud: Jérôme MARTINY, Andrew LELOUP, Matthew VANOEVELEN
Zilver: Bertrand BAILLEUX, Jarne DE SCHAEPMEESTER, Maxime RORIVE, Nicolas SIMAR
Brons: Dimitri PERSOONS, Jean-François HALLET Manager: Philippe Borguet

BMB Coupe de l’avenir Motocross (Baisieux 07/10/2017
65cc:
Goud: Sacha COENEN, Lucas COENEN, Troy VERBURGH
85cc – 5de: Avo TACK, Robbe DANIËLS, Yoran MOENS
Open – 5de: Jago GEERTS, Tim LOUIS, Wannes VAN DE VOORDE
Manager: Robert Gielis
Coach: Yves Devlaminck

Uw reacties

Ook te lezen