Milko Potisek tekent bij Team HB Racing

Milko Potisek tekent bij Team HB Racing
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

Na een seizoen voor een Italiaans Ceres 71 Team keert Milko Potisek in 2019 terug in Franse dienst. De 29-jarige crosser gaat voor Team HB Racing uitkomen in het Franse Kampioenschap MX1 en daarnaast staan er nog een aantal MXGP wedstrijden op het programma. Het Team HB Racing maakt in 2019 de overstap van KTM naar Yamaha, Thibault Maupin blijft het team trouw en gaat uitkomen in het EMX250.

FIM Grand Prix Teamoverzicht 2019:
– Team Red Bull-KTM-DeCarli
Antonio Cairoli (MXGP)
Jorge Prado-Garcia (MX2)

– Red Bull-KTM Racing Team
Jeffrey Herlings (MXGP)
Tom Vialle (MX2)

– RFX KTM
Shaun Simpson (MXGP)
Nathan Dixon (EMX250)
Joel Rizzi (EMX125)
Ben Clark (UK)

– Marchetti Racing-KTM
Iker Larranaga-Olano (MX2)
Andrea Zanotti (MX2)
Alessandro Facca (EMX125)
Valerio Lata (85)

– Team KTM UK-Hitachi
Conrad Mewse (MX2)
Bas Vaessen (MX2)

– Standing Construct Racing-KTM
Glenn Coldenhoff (MXGP)
Ivo Monticelli (MXGP)
Max Anstie (MXGP)

– CreyMert Racing Team
Kevin Horgmo (EMX250)
Hakon Osterhagen (EMX125)

– JD GUNNEX KTM Racing Team
Jose Antonio Butron (MXGP)
Richard Sikyna (MX2)
Petr Polak (MX2)
Radek Vetrovsky (EMX125)
Tomas Pikart (EMX125)

– GBO Motorsport
Simone Furlotti (MXGP)

– Team Sarholz-KTM Germany
Maxi Nagl (MXGP)
Tom Koch (MXGP)
Tim Koch (ADAC)
Lucas Neurauter (ADAC)

– KTM North Europe Racing
Petar Petrov (MXGP)
Jeffrey Dewulf (MXGP)
Mattis Meersschout (EMX250)

– Team Griekspoor
Lars Griekspoor (MX2)

– Team Steels Dr Jack
Nicholas Lapucci (MX2)
Kim Savaste (MX2)

– RockstarEnergy-Husqvarna-IceOne Racing Team
Arminas Jasikonis (MXGP)
Pauls Jonass (MXGP)
Mikkel Haarup (MX2)

– RockstarEnergy-Nestaan-Husqvarna-JM Racing
Jed Beaton (MX2)
Thomas Kjer Olsen (MX2)
Kay de Wolf (EMX125)

– Maddii Racing-Husqvarna
Alberto Furato (EMX250)
Raf Meuwissen (EMX250)
Mattia Guadagnini (EMX125)
Federico Tuani (Italie)
Gaetano Cassibba(Italie)

– 62 MotoSport
Klemen Gercar (MXGP)
(EMX250)

– 920 Fly Group Husqvarna Team
Ander Valentin (MXGP)
Alex Gamboa (MX2)

– A1M Motorsport-Husqvarna
Tanel Leok (MXGP)
Roland Edelbacher (MX2)
Andero Lusbo (EMX2S)
Henry Vesilind (EMX250)
Jorgen-Matthias Talviku (EMX125)

– REVO Husqvarna Team
Dylan Walsh (MX2)
Alvin Ostlund (MX2)

– Team E2T Racing
Enzo Toriani (MX2)
Hampus Kahrle (MX2)
? (EMX2S)
? (EMX)

– Yamaha Motocross Team
Romain Febvre (MXGP)
Jeremy Seewer (MXGP)

– KEMEA-Yamaha Racing Team
Jago Geerts (MX2)
Ben Watson (MX2)

– WILVO-Yamaha MXGP Team
Arnaud Tonus (MXGP)
Gautier Paulin (MXGP)

– iFly-JK Racing-Yamaha
Natanael Bres (MX2)
Jere Haavisto (MX2)
Manuel Iacopi (EMX250)
Adam Kovacs (EMX125)
Lynn Valk (MXW)

– DP19-SDM Racing Team
Rick Elzinga (EMX250)
Ruben Fernandez-Garcia (EMX250)
Gianluca Facchetti (EMX250)

– MJC Yamaha Team
Thibault Benistant (EMX250)
Florian Miot (EMX125)
Luca Diserens (EMX125)
Kevin Brumann (EMX125)

– Team Ausio-Yamaha-YamaLube
Jorge Zaragoza (MX2)
Yago Martínez (EMX250)
Eric Tomas (EMX125)
Raul Sanchez (EMX125)

– Team SM Action-Errezeta-Yamaha
Maxime Renaux (MX2)
Michele Cervellin (MX2)
Andrea Adamo (EMX250)

– Hutten Metaal Yamaha Racing
Sven van der Mierden (MXGP)
Micha Boy de Waal (MXGP)
Raivo Dankers (EMX250)

– JWR Yamaha Racing
Kevin Strijbos (MXGP)
Seva Brylakov (MXGP)
Anton Gole (MXGP)
Tim Edberg (EMX250)

– Team HB Racing
Milko Potisek (MXGP)
Thibault Maupin (EMX250)

– MonsterEnergy-Kawasaki Racing Team
Clement Desalle (MXGP)
Julien Lieber (MXGP)

– BikeIt-Kawasaki-Dixon Racing Team
Darian Sanayei (MX2)
Gustavo Passoa (MX2)

– Gebben Motoren-Van Venrooy-Kawasaki Racing
Alessandro Lupino (MXGP)
Benoit Paturel (MXGP)
Marcel Conijn (MX2)

– BOS GP-Kawasaki Racing
Tommy Searle (MXGP)
Evgeny Bobryshev (MXGP)

– F&H Racing Team
Adam Sterry (MX2)
Henry Jacobi (MX2)
Roan van de Moosdijk (EMX250)

– BUD Racing-Kawasaki-MonsterEnergy
Brian Moreau (MX2)
Brian Hsu (MX2)
Jimmy Clochet (EMX250)

– MR-MAXBart KTM
Morgan Lesiardo (MX2)
Alberto Barcella (EMX125)

– Team HRC-Gariboldi Racing-HSF Logistics
Tim Gajser (MXGP)
Brian Bogers (MXGP)
Calvin Vlaanderen (MX2)

– Honda-114 Motorsport Racing
Mitchell Evans (MX2)
Zach Pichon (MX2)
Axel Louis (EMX250)
Chihiro Notsuka (EMX250)

– Team Assomotor Honda
Mathys Boisrame (MX2)
Brent Vandoninck (MX2)
Pierre Goupillon (EMX250)
Stephane Rubini (EMX250)

– GT243
Maks Mausser (MX2)

– Vamo Racing Team
Hakan Halmi (MX2)

– STC Racing-IXS-Yamaha
Loris Freidig (MX2)
Joan Davod Rosell (EMX250)
Kevin Brumann (EMX125)
Justin Trache (EMX125)
Carles Rosell (EMX125)

– Team VHR
Jordi Tixier (MXGP)
Scotty Verhaeghe (EMX250)
Mathilde Martinez (WMX)

– Scandinavia Racing Sports
Jonathan Bengtsson (MXGP)

– KTM Diga Junior Racing Team
Emil Weckman (EMX250)
Matheo Miot (EMX250)
Emil Jonrup (EMX125)
Kay Karssemakers (EMX125)

– Team Diga Procross-Husqvarna
Davy Pootjes (MX2)
Jeremy Sydow (EMX250)
Filip Olsson (EMX125)

– Raths Motorsport-KTM
Nathan Renkens (MXGP)
Julian Vanderauwera (EMX125)
Dietger Damiaans (ADAC)
Dante Nijs (ADAC)
Storm Steensels (ADAC)
Winston Heberer (ADAC)

– F4E KTM Racing Team
Marc Lucas Sanz (EMX250)
Eddie Jay Wade (EMX125)
Guillem Farres (EMX125)
Damon Graulus (DMofMX)
Troy Verburgh (85)
Baptiste Beernaert (85)

– Celestini Racing-KTM
Emilio Scuteri (EMX250)
Andrea Bonacorsi (EMX125)
Mirko Valsecchi (EMX125)

– Ghindinelli Racing Team
Samuele Bernardini (MXGP)
Mahy Villanueva (EMX250)
Guiseppe Tropepe (EMX250)
Max Ratschiller (EMX125)

– Jezyk Racing
? (EMX125)
? (EMX125)
? (EMX125)

– KINI KTM Junior Team
Rene Hofer (EMX250)
Lion Florian (EMX250)
Mike Gwender (EMX125)

– Team ProGrip-MXUnited-Haes Racing
Nikita Kucherov (EMX125)
Levi Schrik (85)

– WZ Racing Team
Meico Vettik (EMX250)
Karlis Sabulis (EMX250)
Bastiaan Boegh-Damm (EMX250)
Afonso Gaidao (EMX125)
Simon Längenfelder (EMX125)

– Team Ecomaxx Fuel
Yoeri van ‘t Ende (EMX300)
Mike Kras (EMX300)
Demi Verploegh (WMX)

– GPR MX Team
Rob van der Veerdonk (EMX125)
Cameron Durow (EMX125)
James Carpenter (EMX250)

– No Fear-JUMBO-BT Racing Team
Kjell Verbruggen (EMX125)
Scott Smulders (EMX125)

– Motor2000 KTM Team
Jens Walvoort (EMX125)
Kelton Gwyther (EMX2S)

– Team Griekspoor
Lars Griekspoor (250)

– AG Racing
Guryev Artem (MXGP)

– Speedtool Racing
Rasmus Hakansson (EMX250)

– EL4 Racing
Eric Leijtens (EMX2S)

– Fonta MX Racing
Kiara Fontanesi (WMX)
Larissa Papenmeier (WMX)

– VENS Motorsports
Nancy van de Ven (WMX)

– Team 964
Nicky van Wordragen-Hubers (WMX)

Door: Steven van Kempen/KEMCO
Foto: Mediacross

Uw reacties