Komende zaterdag, 3 mei, vormt het iconische circuit van de Horensbergdam in Genk het decor voor de tweede ronde van het Belgisch Kampioenschap E-bike 2025. Na een veelbelovende seizoensopener in Gierle, lonkt komend weekend al de volgende uitdaging.
Het BK E-bike biedt voor ieder wat wils. Of je nu rijdt met een Stark VARG (EX-Heavy), een Surron Ultra of Light bee (EX1-Long of EX1-Short), of thuishoort in de EX2-klasse (MTB): er is plaats voor elke liefhebber van elektrische motorcross. De sfeer is top en de competitie scherp. Dé perfecte ingrediënten voor een spannende en plezierige crossnamiddag!
️ Inschrijven is eenvoudig:
Je kan je de dag zelf nog inschrijven met een dagvergunning. Ook het huren van een transponder is ter plaatse mogelijk.
Daarnaast kan er deelgenomen worden met:
- een BMB sportjaarvergunning (alle disciplines),
- een E-bike jaar- of dagvergunning,
- of een motorcrossvergunning van de VMCF, VLM of MCLB-federaties.
Alle info over klassen, vergunningen en inschrijving vind je hier
Mis deze kans niet om jezelf te meten met de snelste E-rijders van het land. Het starthek wacht niet. Sta jij er zaterdag tussen?
Foto: FIM