In de 450 Main Event pakte Jason Anderson verrassend de kopstart, met Chase Sexton kort daarachter. Hunter Lawrence waagde al snel zijn kans en schoof op naar de tweede plaats, terwijl Eli Tomac vierde lag. Slecht nieuws was er voor Ken Roczen, die na een goede start, een valpartij kende en helemaal terug viel tot bijna laatste positie.
Vooraan vocht Sexton zich opnieuw voorbij Lawrence en begon de druk op Anderson op te voeren. Sexton nam even de leiding, maar Anderson sloeg direct terug, al was die counter maar voor even! Tomac meldde zich ondertussen ook voorin, passeerde Lawrence en richtte daarna z’n pijlen op Anderson, maar verloor later terrein en zakte terug. Deze onderlinge gevechten om de tweede plaats gaf Sexton de kans om langzaam weg te rijden aan de leiding.
In de slotfase nam Lawrence definitief de tweede plaats over van Anderson, terwijl Cooper Webb zich ook even kwam melden voorin maar ten val kwam. Anderson werd nog door Tomac gepasseerd, terwijl Roczen zich na zijn vroege crash knap terugknokte tot achtste, achter Jorge Prado die opnieuw een heat race wist te winnen! Vooraan bleef Sexton buiten schot en pakte hij zijn eerste overwinning van 2026, voor Lawrence en Tomac.
Anaheim 2: Supercross 450 – Main Event
- Chase Sexton (Kawasaki) – 21 Ronden
- Hunter Lawrence (Honda) – 3.370 sec.
- Eli Tomac (KTM) – 11.728 sec.
- Jason Anderson (Suzuki) – 18.204 sec.
- Cooper Webb (Yamaha) – 18.765 sec.
- Joey Savatgy (Honda) – 22.041 sec.
- Jorge Prado (KTM) – 25.079 sec.
- Ken Roczen (Suzuki) – 28.948 sec.
- R.J. Hampshire (Husqvarna) – 29.995 sec.
- Justin Cooper (Yamaha) – 32.107 sec.
- Dylan Ferrandis (Ducati) – 33.247 sec.
- Malcolm Stewart (Husqvarna) – 43.078 sec.
- Christian Craig (Honda) – 47.141 sec.
- Garrett Marchbanks (Kawasaki) – 50.066 sec.
- Justin Hill (KTM) – 51.357 sec.
- Colt Nichols (Suzuki) – 55.642 sec.
- Austin Forkner (Triumph) – 1 Lap
- Shane McElrath (Honda) – 1 Lap
- Vince Friese (Kawasaki) – 1 Lap
- Mitchell Harrison (Kawasaki) – 1 Lap
- Ryan Breece (Honda) – 3 Laps
- Aaron Plessinger (KTM) – 8 Laps
Kampioenschap 450 Supercross (Top 10)
- Eli Tomac – 70 Punten
- Hunter Lawrence – 62 ptn
- Chase Sexton – 57 ptn
- Ken Roczen – 56 ptn
- Jason Anderson – 46 ptn
- Cooper Webb – 46 ptn
- Justin Cooper – 44 ptn
- Joey Savatgy – 42 ptn
- Jorge Prado – 41 ptn
- Dylan Ferrandis – 37 ptn
Foto: Octopi Media – Monster Energy Media











