Published On: 2 augustus 2025

Hot en trending zijn vluchtige begrippen maar kledijmerk Fly Racing heeft wel degelijk de wind in de zeilen! Dit week lanceert Fly zijn nieuwe, 2026 collectie. Simon Längenfelder, Sacha en Lucas Coenen zullen in Lommel dan ook in 2026 gear aantreden.

Na een bescheiden begin in 1998 behoort het Amerikaanse Fly Racing al enkele jaren tot de absolute top qua rijdersuitrusting. Dit zowel in MX als BMX. Die hoogconjunctuur is ook zichtbaar in competitie.


Superster Cooper Webb bezorgde Fly Racing dit seizoen de eerste 450SX titel ooit. Red Bull KTM De Carli maakte in 2024 al het mooie weer in het WK motorcross. Dit seizoen is het Italiaanse topteam nog sterker geworden met de komst van de broers Coenen. Daarenboven leidt Simon Längenfelder in het WK MX2.

Kortom, dit is hét moment van Fly Racing. Fly atleten over de hele wereld demonstreren zo de “Engineered for Victory” slogan op de meest krachtige manier!

Technisch én stijlvol

Voor 2026 gaat Fly Racing nog verder. Strakke designs, prima fit en duurzame producten maken het verschil. Zo maakt Fly Racing al jaren gebruik van het innovatieve BOA Fit systeem dat toelaat broeken te sluiten op een super comfortabele manier.


Nieuw voor 2026 is o.a. de samenwerking met het hippe Dirt Bike Kidz (DBK) street label van FMX legende Jeremy “Twitch” Stenberg. Een coole aanvulling op de bestaande stijlen. Op die manier biedt Fly Racing voor elk wat wils in de nieuwe collectie.

Bovendien is Fly zoveel meer dan alleen kledij. De geavanceerde Formula S helm verzet al enkele jaren de bakens op het vlak van stijl, veiligheid en technologie. Behalve de Formula S tophelm zitten er ook meer betaalbare helmen en brillen in het aanbod. We komen hier later zeker nog op terug!

Vanaf eind augustus is de nieuwe gear collectie te verkrijgen via jouw Bihr dealer. Klik hier voor de dichtstbijzijnde winkel.

Bekijk de volledige Fly Racing collectie hier.