Mega-opkomst voor EMX250 & EMX125 in Lommel!

Mega-opkomst voor EMX250 & EMX125 in Lommel!
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

De EMX klassen zijn traditioneel goed bezet maar in Lommel verschijnen maar liefst 100 rijders in de EMX125 en 91 rijders in de EMX250 aan de start. Onder hen ook heel wat Nederlanders en Belgen, maar kwalificeren zal voor veel deelnemers op zich al een grote uitdaging zijn!

EMX250

2 Dunn James KTM GBR ACU GL12 Racing
4 Stauffer Marcel KTM AUT AMF KTM Junior Racing
7 Kooij Jarni Yamaha BEL FMB
8 Kratzer Michael Kawasaki AUT AMF STC Racing
9 Hall Lewis Kawasaki GBR ACU
14 Chanton Maurice KTM SUI FMS
15 Karka Dovydas KTM LTU LMSF
16 Sabulis Karlis Yamaha LAT LAMSF
17 Bruggmann Luca Yamaha LIE LMV STC Racing
22 Facchetti Gianluca KTM ITA FMI KTM Silver Action
24 Horgmo Kevin KTM NOR NMF Creymert Racing
27 Mills Christopher Honda GBR ACU
29 Agard-Michelsen Sander Yamaha NOR NMF
33 Natzke Josiah Honda NZL ACU KMP-HONDA-RACING
37 Quarti Yuri KTM ITA FMI KTM Silver Action
39 Van De Moosdijk Roan Yamaha NED KNMV ASTES4-TESAR YAMAHA
41 Grothues Caleb Husqvarna AUS MA
42 Louis Tim Husqvarna BEL FMB
45 Kurvinen Aleksi KTM FIN SML
47 Sihvonen Miro KTM FIN SML KTM DIGA Junior Racing
48 Edberg Tim Yamaha SWE SVEMO iFly JK Racing Yamaha
49 Lawrence Jett Suzuki AUS MA Team Suzuki Germany
50 Barr Martin Husqvarna GBR MCUI REVO Husqvarna UK
53 Walsh Dylan Husqvarna NZL MNZ TEAM DIGA-Procross
60 Woodcock Dylan Husqvarna GBR ACU REVO Husqvarna UK
62 Snikers Arnolds Yamaha LAT LAMSF
77 Buitenhuis Kevin Yamaha NED KNMV
80 Bengtson Ken Husqvarna SWE SVEMO
88 van der Vlist Freek Honda NED KNMV Carglass Honda Racing
98 Kellett Todd KTM GBR ACU Verde Substance KTM
104 Sydow Jeremy KTM GER DMSB WZ-RACING
110 Puccinelli Matteo KTM ITA FMI
115 Dickinson Ashton Yamaha GBR ACU
116 Perkhofer Manuel KTM AUT AMF COFAIN Racing KTM
119 Pocock Mel Husqvarna GBR ACU REVO Husqvarna UK
124 Ubach Simeo KTM ESP RFME
128 Vialle Tom Husqvarna FRA FFM
131 Cordens Nolan Yamaha BEL FMB
132 Kutsar Karel KTM EST EMF
153 Smets Greg KTM BEL FMB
172 Boisrame Mathys Honda FRA FFM Honda Redmoto Assomotor
173 Nielsen Jakob KTM DEN DMU
180 Spinks Josh KTM GBR ACU
184 Carpenter James Kawasaki GBR ACU
189 Lommers Rico Yamaha NED KNMV
197 Arbini Gabriele Yamaha ITA FMI
200 Zonta Filippo Honda ITA FMI Team Martin Racing Honda
211 Lapucci Nicholas Yamaha ITA FMI ASTES4-TESAR YAMAHA
223 Tropepe Giuseppe Yamaha ITA FMI
224 Teresak Jakub KTM CZE ACCR
225 Strubhart Moreau Brian Kawasaki FRA FFM BUD Racing Monster Energy Kawasaki
228 Ebben Kay Yamaha NED KNMV
234 Ghetti Samuele Husqvarna ITA FMI Husqvarna 8Ottobiano Motorsport
237 Milec Luca KTM SLO AMZS
249 Van Wezel Michael KTM NED KNMV
253 Pancar Jan Yamaha SLO AMZS
267 Bersanelli Edoardo Yamaha ITA FMI
276 Rosell Romero Joan David Husqvarna ESP RFME STC Racing Husqvarna
278 Vermijl Thomas KTM BEL FMB
282 Kahrle Hampus KTM SWE SVEMO
300 Franklin Ben Husqvarna GBR ACU
303 Forato Alberto Honda ITA FMI Honda Redmoto Assomotor
337 Boot Mark KTM NED FMB
344 Hultman Jesper KTM SWE SVEMO
350 Lugana Paolo Yamaha ITA FMI Ceres 71 Racing
354 Lindstrom Viking Husqvarna SWE SVEMO CEC Husqvarna Sweden
377 Bjerregaard Nichlas Yamaha DEN DMU
403 Boegh Damm Bastian Kawasaki DEN DMU Gebben Van Venrooy Kawasaki Racing
411 Tompa Krisztian Yamaha ROU FRM
424 Schepers Wesley KTM NED KNMV
427 Fredriksen Hakon Honda NOR NMF
441 Brown Alexander KTM GBR ACU
464 Hakansson Rasmus Yamaha SWE SVEMO
472 Meier Glen KTM DEN DMU KTM Kosak Racing
511 Clarke Steven Honda GBR ACU Carglass Honda Racing
517 Gifting Isak KTM SWE SVEMO
519 Aparicio Jose Antonio Yamaha ESP RFME
575 Hammal Taylor KTM GBR ACU
714 Todd Brad Yamaha GBR ACU iFly JK Racing Yamaha
715 Janssen Jaap KTM NED KNMV
720 Goupillon Pierre Kawasaki FRA FFM BUD Racing Monster Energy Kawasaki
722 Mantovani Michael Yamaha ITA FMI YAMAHA SM ACTION – M.C. MIGLIORI
725 Del Coco Matteo Husqvarna ITA FMI Team Maddii Racing Husqvarna
730 Petrashin Timur KTM RUS MFR
766 Sandner Michael KTM AUT AMF
810 Crnjanski Yann KTM FRA FFM
822 Bolink Mike Yamaha NED KNMV
941 Meurs Jeffrey Husqvarna NED KNMV
959 Renaux Maxime Yamaha FRA FFM YAMAHA SM ACTION – M.C. MIGLIORI

EMX125

2 de Beer Ryan Yamaha NED KNMV
3 Tuani Federico Husqvarna ITA FMI Team Maddii Racing Husqvarna
5 van de Veerdonk Rob Husqvarna NED KNMV
7 Spies Maximilian Husqvarna GER DMSB
9 Vesilind Henry Husqvarna EST EMF A1M Husqvarna
10 Dankers Raivo KTM NED KNMV
22 Giuzio Raffaele KTM ITA FMI
25 Marques Alexandre Husqvarna POR FMP
31 Bassi Francesco Husqvarna ITA FMI Team Maddii Racing Husqvarna
35 Wennekes Rick Husqvarna NED KNMV
36 Greutmann Nico Husqvarna GER DMSB
38 Kovacs Adam Zsolt Yamaha HUN MAMS iFly JK Racing Yamaha
42 De Weerd Twan Husqvarna NED KNMV
48 Collings Adam KTM GBR ACU
55 Corti Lorenzo KTM ITA FMI
57 McNicol Kyle Husqvarna GBR ACU
58 Durow Cameron Anthony KTM RSA KNMV
64 Malinov Nikolay KTM BUL BMF
65 Van de Voorde Wannes KTM BEL FMB F4E racing KTM
69 Barbaglia Eugenio Husqvarna ITA FMI
73 Delbrassinne Romain KTM BEL FMB
74 Daniels Robbe KTM BEL FMB
75 Barcella Alberto Husqvarna ITA FMI Team Maddii Racing Husqvarna
77 Danen Hessel Yamaha NED KNMV
81 Meuwissen Raf KTM NED KNMV
84 van der Voorn Boyd Husqvarna NED KNMV
90 Trache Justin Husqvarna GER DMSB STC Racing Husqvarna
98 Benistant Thibault Yamaha FRA FFM Yamaha Europe EMX125 MJC
100 Talviku Jorgen-Matthias Yamaha EST EMF Yamaha Europe EMX125 MJC
101 Guadagnini Mattia Husqvarna ITA FMI Team Maddii Racing Husqvarna
108 Scott James KTM NZL MNZ
120 van der Klij Brian TM NED KNMV
125 Weckman Emil KTM FIN SML KTM DIGA Junior Racing
136 Thonies Loeka KTM NED KNMV
150 Rosell Carles Yamaha ESP RFME STC Racing Husqvarna
162 Manini Casey KTM SUI FMS
165 Monne Viles Adria KTM ESP RFME
180 Ambjörnson Leopold KTM SWE SVEMO
181 Vander Auwera Julian KTM BEL FMB
189 Zhilkin Danil KTM LTU LMSF
191 Lagrou Marnick KTM BEL FMB
217 Wade Eddie KTM GBR RFME Jezyk Racing Team
223 Bonacorsi Andrea KTM ITA FMI KTM Silver Action
224 Braceras Martinez David KTM ESP RFME Creymert Racing
228 Scuteri Emilio KTM ITA FMI
232 Capuzzo Mattia KTM ITA FMI
239 Florian Lion KTM GER DMSB
242 Verbruggen Kjell KTM NED KNMV F4E racing KTM
247 Miot Florian KTM FRA FFM MOTOBLOUZ HB Racing
249 Miot Matheo KTM FRA FFM MOTOBLOUZ HB Racing
256 Smith Magnus Yamaha DEN DMU
268 Maupin Thibault KTM FRA FFM MOTOBLOUZ HB Racing
270 Guyon Tom KTM FRA FFM Team VRT
287 Gabrielsson Tell Pelle Husqvarna SWE SVEMO
294 Facca Alessandro KTM ITA FMI Marchetti Racing Team KTM
297 Metayer Pablo KTM FRA FFM
299 Hoegberg Andre Yamaha SWE SVEMO
300 Ludwig Noah KTM GER DMSB
309 Farres Plaza Guillem Husqvarna ESP RFME
312 Oliver Oriol KTM ESP RFME Jezyk Racing Team
313 Polak Petr KTM CZE ACCR JD GUNNEX KTM Racing Team
321 Fabre Nicolas Husqvarna FRA FFM
344 Razzini Pietro Husqvarna ITA FMI
365 Nunn Sam Yamaha GBR ACU
368 Nilsson Samuel Husqvarna ESP RFME
369 Boldrini Axel Unknown FRA FFM
375 Borgioli Thomas KTM FRA FFM
384 Tomas Eric KTM ESP RFME
411 Stuurman Kjeld KTM NED KNMV
424 Kucherov Nikita Yamaha RUS KNMV
430 Malin Wiljam Husqvarna FIN SML
432 Ruth Elix KTM SWE SVEMO
437 Venhoda Martin KTM CZE ACCR
440 Appelt Marnique KTM GER DMSB
443 Vesterinen Matias KTM FIN SML
447 Sella Suff Husqvarna ISR MEMSI E2T RACING TEAM
454 Hanstrom Liam Yamaha SWE SVEMO
460 Adam Lucas KTM BEL FMB
468 Olsson Filip Husqvarna SWE SVEMO
471 Jonrup Emil KTM SWE SVEMO
475 Olsen Oliver KTM DEN DMU
505 Lüning Arvid KTM SWE SVEMO
516 Laengenfelder Simon Husqvarna GER DMSB
522 Derboven Lars KTM BEL FMB
535 Vetrovsky Radek KTM CZE ACCR JD GUNNEX KTM Racing Team
540 Semb Axel Husqvarna SWE SVEMO
572 Pedersen Rasmus KTM DEN DMU
592 Gustafsson Axel Husqvarna SWE SVEMO
651 Vettik Meico KTM EST EMF
701 Falke Laurenz Husqvarna GER DMSB STC Racing Husqvarna
710 Kraev Maksim KTM RUS MFR
731 Mausser Maks Husqvarna SLO AMZS
750 Flink Samuel KTM SWE SVEMO
771 Lucas Sanz Mario KTM ESP RFME F4E racing KTM
790 Dyadichkin Grigory KTM RUS MFR
791 Dyadichkin Anton KTM RUS MFR
839 Kleemann Victor Vixon KTM DEN DMU
912 Rizzi Joel Yamaha GBR ACU
961 Lancett Dominic KTM GBR ACU Verde Substance KTM

Uw reacties