MXGP en MX2 deelnemerslijsten Matterly Basin

MXGP en MX2 deelnemerslijsten Matterly Basin
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

De MXGP van Groot-Brittannië, op 22 en 23 maart, is de eerste wedstrijd op Europese bodem. Beide WK klassen kunnen dan ook rekenen op ruime belangstelling! Ondermeer Micha-Boy De Waal, Sven van der Mierden en Jeffrey Dewulf beginnen er aan hun 2019 GP campagne.

 

MXGP Entry List

Nr Surname First Name Brand Nat. Fed. Team
4 Tonus Arnaud Yamaha SUI FMS Monster Energy Wilvo Yamaha MXGP Team
6 Paturel Benoit Kawasaki FRA FFM Gebben Van Venrooy Kawasaki Racing
7 Leok Tanel Husqvarna EST EMF A1M Husqvarna
17 Butron Jose KTM ESP RFME JD GUNNEX KTM Racing Team
18 Brylyakov Vsevolod Yamaha RUS MFR JWR Yamaha Racing
21 Paulin Gautier Yamaha FRA MCM Monster Energy Wilvo Yamaha MXGP Team
22 Strijbos Kevin Yamaha BEL FMB JWR Yamaha Racing
24 Simpson Shaun KTM GBR ACU RFX KTM RACING POWERED BY PAR HOMES
25 Desalle Clement Kawasaki BEL FMB Monster Energy Kawasaki Racing Team
27 Jasikonis Arminas Husqvarna LTU LMSF Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
33 Lieber Julien Kawasaki BEL FMB Monster Energy Kawasaki Racing Team
34 De Waal Micha-Boy Yamaha NED KNMV Hutten Metaal Yamaha Racing
41 Jonass Pauls Husqvarna LAT LAMSF Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
62 Gercar Klemen Husqvarna SLO AMZS SIXTYTWO Motosport Husqvarna Team
77 Lupino Alessandro Kawasaki ITA FMI Gebben Van Venrooy Kawasaki Racing
83 Renkens Nathan KTM BEL FMB NR83
89 Van Horebeek Jeremy Honda BEL FMB HONDA SR MOTOBLOUZ
91 Seewer Jeremy Yamaha SUI FMS Monster Energy Yamaha Factory MXGP
92 Valentin Ander Husqvarna ESP RFME
93 Bengtsson Jonathan KTM SWE SVEMO Scandinavian Racing Sports
94 Van der Mierden Sven Yamaha NED KNMV Hutten Metaal Yamaha Racing
99 Anstie Max KTM GBR ACU Standing Construct KTM
100 Searle Tommy Kawasaki GBR ACU BOS FACTORY
128 Monticelli Ivo KTM ITA FMI Standing Construct KTM
151 Kullas Harri Honda EST EMF
152 Petrov Petar KTM BUL BMF North Europe Racing
189 Bogers Brian Honda NED KNMV Team HRC
212 Dewulf Jeffrey KTM BEL FMB North Europe Racing
222 Cairoli Antonio KTM ITA FMI Red Bull KTM Factory Racing
226 Koch Tom KTM GER DMSB KTM Sarholz Racing Team
243 Gajser Tim Honda SLO AMZS Team HRC
259 Coldenhoff Glenn KTM NED KNMV Standing Construct KTM
297 Gole Anton Yamaha SWE SVEMO JWR Yamaha Racing
321 Bernardini Samuele Yamaha ITA FMI Ghidinelli Racing Team
411 Kahro Erki KTM EST EMF
555 Guryev Artem Husqvarna RUS MFR AG Racing
777 Bobryshev Evgeny Kawasaki RUS MFR BOS FACTORY
911 Tixier Jordi KTM FRA FFM Team VHR KTM Racing

MX2 Entry List

Nr Surname First Name Brand Nat. Fed. Team
10 Vlaanderen Calvin Honda NED KNMV Team HRC
11 Haarup Mikkel Husqvarna DEN DMU Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
14 Beaton Jed Husqvarna AUS MA Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
19 Olsen Thomas Kjer Husqvarna DEN DMU Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
28 Vialle Tom KTM FRA FFM Red Bull KTM Factory Racing
29 Jacobi Henry Kawasaki GER DMSB F&H Racing Team
32 Van doninck Brent Honda BEL FMB Honda Redmoto Assomotor
43 Evans Mitchell Honda AUS MA Honda 114 Motorsports
44 Lesiardo Morgan KTM ITA FMI KTM RACESTORE MX2 MAX BART
46 Pootjes Davy Husqvarna NED KNMV TEAM DIGA-Procross Husqvarna
50 Halmi Hakan KTM BUL BMF Vamo Racing Team
53 Walsh Dylan Husqvarna NZL ACU REVO Husqvarna UK
56 Pessoa Gustavo Kawasaki BRA CBM Bike It DRT Kawasaki
57 Sanayei Darian Kawasaki USA ACU Bike It DRT Kawasaki
61 Prado Jorge KTM ESP RFME Red Bull KTM Factory Racing
66 Larranaga Olano Iker KTM ESP RFME Marchetti Racing Team KTM
75 Roosiorg Hardi KTM EST EMF WZ-RACING
98 Vaessen Bas KTM NED KNMV Hitachi KTM fuelled by Milwaukee
101 Pichon Zachary Honda FRA FFM Honda 114 Motorsports
102 Sikyna Richard KTM SVK SMF JD GUNNEX KTM Racing Team
109 Edelbacher Roland Husqvarna AUT AMF A1M Husqvarna
161 Östlund Alvin Husqvarna SWE SVEMO REVO Husqvarna UK
172 Boisrame Mathys Honda FRA FFM Honda Redmoto Assomotor
183 Locurcio Lorenzo Kawasaki VEN FMV BUD Racing Kawasaki
184 Bres Natanael Yamaha FRA FFM JK Racing Yamaha
193 Geerts Jago Yamaha BEL FMB Monster Energy Kemea Yamaha MX2 Team
225 Strubhart Moreau Brian Kawasaki FRA FFM BUD Racing Kawasaki
282 Kahrle Hampus Husqvarna SWE SVEMO E2T RACING TEAM
313 Polak Petr KTM CZE ACCR JD GUNNEX KTM Racing Team
331 Freidig Loris Yamaha SUI FMS STC Racing iXS
332 Conijn Marcel Kawasaki NED KNMV Gebben Van Venrooy Kawasaki Racing
426 Mewse Conrad KTM GBR ACU Hitachi KTM fuelled by Milwaukee
731 Mausser Maks Honda SLO AMZS GT 243 Racing Team
747 Cervellin Michele Yamaha ITA FMI YAMAHA SM ACTION – M.C. MIGLIORI
766 Sandner Michael KTM AUT AMF
783 Toriani Enzo Husqvarna FRA FFM E2T RACING TEAM
811 Sterry Adam Kawasaki GBR ACU F&H Racing Team
919 Watson Ben Yamaha GBR ACU Monster Energy Kemea Yamaha MX2 Team
931 Zanotti Andrea KTM SMR FSM Marchetti Racing Team KTM
959 Renaux Maxime Yamaha FRA FFM YAMAHA SM ACTION – M.C. MIGLIORI

Foto’s: Eric Laurijssen, Hutten Metaal Racing Yamaha

Uw reacties