De Entry lists MXGP en MX2 voor Agueda!

De Entry lists MXGP en MX2 voor Agueda!
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

Komend weekend zijn de piloten die deelnemen aan het wereldkampioenschap motorcross toe aan hun zesde wedstrijd. Die gaat door op het mooie circuit van Agueda in Portugal. Wij kregen van de promotor alvast de entry list van de MXGP en MX2 deelnemers onder de neus geschoven. Daar vinden we het nummer 84 terug maar bij navraag komt deze wedstrijd nog wat te vroeg voor Jeffrey Herlings. De Fransman Romain Febvre zal wel aantreden. Zijn enkelblessure is genezen en hij reist af naar Agueda om competitieritme op te doen. 

MXGP

1   4 Tonus Arnaud Yamaha SUI FMS Monster Energy Wilvo Yamaha MXGP Team
2   6 Paturel Benoit Kawasaki FRA FFM Gebben Van Venrooy Kawasaki Racing
3   7 Leok Tanel Husqvarna EST EMF A1M Husqvarna
4   18 Brylyakov Vsevolod Yamaha RUS MFR JWR Yamaha Racing
5   21 Paulin Gautier Yamaha FRA MCM Monster Energy Wilvo Yamaha MXGP Team
6   22 Strijbos Kevin Yamaha BEL FMB JWR Yamaha Racing
7   24 Simpson Shaun KTM GBR ACU RFX KTM RACING POWERED BY PAR HOMES
8   25 Desalle Clement Kawasaki BEL FMB Monster Energy Kawasaki Racing Team
9   27 Jasikonis Arminas Husqvarna LTU LMSF Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
10   33 Lieber Julien Kawasaki BEL FMB Monster Energy Kawasaki Racing Team
11   34 De Waal Micha-Boy Yamaha NED KNMV Hutten Metaal Yamaha Racing
12   41 Jonass Pauls Husqvarna LAT LAMSF Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
13   77 Lupino Alessandro Kawasaki ITA FMI Gebben Van Venrooy Kawasaki Racing
14   84 Herlings Jeffrey KTM NED KNMV Red Bull KTM Factory Racing
15   89 Van Horebeek Jeremy Honda BEL FMB HONDA SR MOTOBLOUZ
16   91 Seewer Jeremy Yamaha SUI FMS Monster Energy Yamaha Factory MXGP
17   92 Valentin Ander Husqvarna ESP RFME
18   93 Bengtsson Jonathan KTM SWE SVEMO Scandinavian Racing Sports
19   94 Van der Mierden Sven Yamaha NED KNMV Hutten Metaal Yamaha Racing
20   96 Zaragoza Jorge Yamaha ESP RFME
21   99 Anstie Max KTM GBR ACU Standing Construct KTM
22   100 Searle Tommy Kawasaki GBR ACU BOS FACTORY
23   128 Monticelli Ivo KTM ITA FMI Standing Construct KTM
24   152 Petrov Petar KTM BUL BMF North Europe Racing
25   189 Bogers Brian Honda NED KNMV Team HRC
26   212 Dewulf Jeffrey KTM BEL FMB North Europe Racing
27   222 Cairoli Antonio KTM ITA FMI Red Bull KTM Factory Racing
28   243 Gajser Tim Honda SLO AMZS Team HRC
29   259 Coldenhoff Glenn KTM NED KNMV Standing Construct KTM
30   297 Gole Anton Yamaha SWE SVEMO JWR Yamaha Racing
31   321 Bernardini Samuele Yamaha ITA FMI
32   373 Peixe Sandro Suzuki POR FMP
33   461 Febvre Romain Yamaha FRA FFM Monster Energy Yamaha Factory MXGP
34   471 Tarasov Volodymyr KTM UKR FMU
35   555 Guryev Artem Husqvarna RUS MFR AG Racing
36   911 Tixier Jordi KTM FRA FFM Team VHR KTM Racing

MX2

1   10 Vlaanderen Calvin Honda NED KNMV Team HRC
2   11 Haarup Mikkel Husqvarna DEN DMU Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
3   14 Beaton Jed Husqvarna AUS MA Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
4   19 Olsen Thomas Kjer Husqvarna DEN DMU Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
5   28 Vialle Tom KTM FRA FFM Red Bull KTM Factory Racing
6   29 Jacobi Henry Kawasaki GER DMSB F&H Racing Team
7   32 Van doninck Brent Honda BEL FMB Honda Redmoto Assomotor
8   35 Harrison Mitchell Kawasaki USA AMA BUD Racing Kawasaki
9   39 Van De Moosdijk Roan Kawasaki NED KNMV F&H Racing Team
10   43 Evans Mitchell Honda AUS MA Honda 114 Motorsports
11   44 Lesiardo Morgan KTM ITA FMI KTM RACESTORE MX2 MAX BART
12   46 Pootjes Davy Husqvarna NED KNMV TEAM DIGA-Procross Husqvarna
13   53 Walsh Dylan Husqvarna NZL ACU REVO Husqvarna UK
14   56 Pessoa Gustavo Kawasaki BRA CBM Bike It DRT Kawasaki
15   57 Sanayei Darian Kawasaki USA ACU Bike It DRT Kawasaki
16   61 Prado Jorge KTM ESP RFME Red Bull KTM Factory Racing
17   66 Larranaga Olano Iker KTM ESP RFME Marchetti Racing Team KTM
18   75 Roosiorg Hardi KTM EST EMF WZ-RACING
19   98 Vaessen Bas KTM NED KNMV Hitachi KTM fuelled by Milwaukee
20   101 Pichon Zachary Honda FRA FFM Honda 114 Motorsports
21   102 Sikyna Richard KTM SVK SMF JD GUNNEX KTM Racing Team
22   118 Rubini Stephen Honda FRA FFM Honda Redmoto Assomotor
23   141 Brown Alexander KTM GBR ACU Hitachi KTM fuelled by Milwaukee
24   161 Östlund Alvin Husqvarna SWE SVEMO REVO Husqvarna UK
25   172 Boisrame Mathys Honda FRA FFM Honda Redmoto Assomotor
26   184 Bres Natanael Yamaha FRA FFM JK Racing Yamaha
27   193 Geerts Jago Yamaha BEL FMB Monster Energy Kemea Yamaha MX2 Team
28   225 Strubhart Moreau Brian Kawasaki FRA FFM BUD Racing Kawasaki
29   275 Furbetta Joakin Husqvarna ITA FMI
30   282 Kahrle Hampus KTM SWE SVEMO
31   313 Polak Petr KTM CZE ACCR JD GUNNEX KTM Racing Team
32   331 Freidig Loris Yamaha SUI FMS STC Racing iXS
33   332 Conijn Marcel Kawasaki NED KNMV Gebben Van Venrooy Kawasaki Racing
34   747 Cervellin Michele Yamaha ITA FMI YAMAHA SM ACTION – M.C. MIGLIORI
35   766 Sandner Michael KTM AUT AMF
36   783 Toriani Enzo Husqvarna FRA FFM
37   811 Sterry Adam Kawasaki GBR ACU F&H Racing Team
38   919 Watson Ben Yamaha GBR ACU Monster Energy Kemea Yamaha MX2 Team
39   931 Zanotti Andrea KTM SMR FSM Marchetti Racing Team KTM
40   959 Renaux Maxime Yamaha FRA FFM YAMAHA SM ACTION – M.C. MIGLIORI

 

Uw reacties