Emilio Scuteri blijft trouw aan Celestini Racing

Emilio Scuteri blijft trouw aan Celestini Racing
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

In 2020 zal Celestini Racing-KTM twee rijders gaan inzetten in het Europees Kampioenschap 250cc. Emilio Scuteri blijft bij he team, vanaf 2017 komt hij uit voor het Italiaanse team. Scuteri wist in 2018 de EMX125 in Arco di Trento te winnen om drie dagen later tijdens een training een zware knieblessure op te lopen. In 2019 werd de overstap gemaakt naar de SX250F maar voor de eerste wedstrijd raakte Scuteri opnieuw geblesseerd waardoor hij acht maanden moest herstellen. Inmiddels is hij volop in training voor 2020 wanneer hij een internationale doorbraak te kunnen maken. Max Ratschiller heeft zijn contract ook met een seizoen verlengt.

FIM Grand Prix Teamoverzicht 2020:
– Team Red Bull-KTM-DeCarli
Antonio Cairoli (MXGP)
Jorge Prado-Garcia (MXGP)

– Red Bull-KTM Racing Team
Jeffrey Herlings (MXGP)
Tom Vialle (MX2)
Rene Hofer (MX2)

– Marchetti Racing-KTM
Brian Bogers (MXGP)
Kevin Horgmo (MX2)
Twan van Essen (EMX250)
Valerio Lata (EMX125)

– Team KTM UK-Hitachi
Conrad Mewse (MX2)
Bas Vaessen (MX2)
Ethan McKenzie-Lane (EMX125)

– CreyMert Racing Team
Maurice Chanton (EMX250)
Hakon Osterhagen (EMX125)
Avrie Berry (WMX)
Martine Hughes (WMX)

– JD GUNNEX KTM Racing Team
Jose Butron-Olive (MXGP)
Adam Sterry (MXGP)
Richard Sikyna (MX2)

– Sahkar Racing-KTM
Hardi Roosiorg (MX2)

– Team Sarholz-KTM Germany
Tom Koch (MXGP)
Pascal Rauchenecker (ADAC)
Michael Sandner (ADAC)

– Team Steels Dr Jack
Nicholas Lapucci (MX2)
Leonardo Angeli Junior (EMX250)

– Team VRT-North Europe Racing
Petar Petrov (MXGP)
Tom Guyon (EMX250)
Mike Gwerder (EMX250)
Thibault Maupin (EMX250)
Saad Soulimani (EMX125)

– Team SS24
Shaun Simpson (MXGP)

– MGR Motocross Team
Iker Larranaga-Olano (MXGP)
Matias Vesterinen (EMX250)

– RockstarEnergy-Husqvarna-IceOne Racing Team
Arminas Jasikonis (MXGP)
Pauls Jonass (MXGP)

– RockstarEnergy-Husqvarna-Nestaan Racing
Jed Beaton (MX2)
Thomas Kjer Olsen (MX2)
Kay de Wolf (EMX250)

– Maddii Racing-Husqvarna
Alberto Forato (MX2)
Matteo Guardagini (EMX250)
Maxi Spies (EMX250)

– 62 MotoSport
Jonathan Bengtsson (MXGP)
Filip Olsson (EMX250)

– A1M Motorsport-Husqvarna
Tanel Leok (MXGP)
Ronald Edelbacher (MX2)
? (EMX125)

– PAR Homes-RFX-Husqvarna
Evgeny Bobryshev (MXGP)
Josh Gilbert (MX2)
Carlie Putman (EMX250)
Joel Rizzi (EMX125)
Nathan Dixon (EMX Open)

LEES MEER  Marcel Stauffer wint de eerste manche EMX2T

– Team E2T Racing
Enzo Toriani (MX2)
? (EMX2S)
? (EMX)

– Chambers Racing-Husqvarna
Jake Millward (MXGP)
Tom Grimshaw (MX2)

– ASA United-Husqvarna UK
Jorgen Matthias Talviku (EMX250)
Brent Vandoninck (UK)

– Standing Construct Racing-GasGas Factory
Glenn Coldenhoff (MXGP)
Ivo Monticelli (MXGP)

– Team Diga Procross-GasGas Factory
Jeremy Sydow (MX2)
Simon Längenfelder (MX2)

– F4E Racing-RFME-GasGas Factory
David Martinez (EMX125)
Guillem Farres (EMX125)
Gerard Congost (EMX125)
Troy Verburgh (85)

– KEMEA-Yamaha Racing Team
Jago Geerts (MX2)
Ben Watson (MX2)

– WILVO-Yamaha MXGP Team
Arnaud Tonus (MXGP)
Gautier Paulin (MXGP)
Jeremy Seewer (MXGP)

– Hutten Metaal Yamaha Racing
Raivo Dankers (EMX250)
Gianluca Facchetti (EMX250)
Thibault Benistant (EMX250)

– JK Racing-Yamaha
Jere Haavisto (MX2)
Glen Meier (EMX250)
Christopher Mills (EMX250)
Lynn Valk (MXW)

– MJC Yamaha Team
Ivano van Erp (EMX125)
Kay Karssemakers (EMX125)
Mairis Pumpurs (EMX125)

– SDM Racing Team
Michele Cervellin (MXGP)
Ruben Fernandez (MX2)
Raffaele Giuzio (EMX250)

– IXS MXGP Yamaha Team by STC
Petr Polak (MX2)
Cyril Genot (MX2)
Kevin Brumann (EMX125)

– Team Ausio-Yamaha-YamaLube
? (EMX250)
? (EMX125)

– Team SM Action-Errezeta-Yamaha
Henry Jacobi (MXGP)
Maxime Renaux (MX2)
Adam Adamo (EMX250)

– JWR Honda Racing
Anton Gole (MXGP)
? (MXGP)
? (EMX250)

– Gebben Motoren-Van Venrooy-Yamaha
Alessandro Lupino (MXGP)
Thomas Covington (MXGP)
Calvin Vlaanderen (MXGP)

– MonsterEnergy-Kawasaki Racing Team
Clement Desalle (MXGP)
Romain Febvre (MXGP)

– BikeIt-Kawasaki-Dixon Racing Team
Wilson Todd (MX2)
Courtny Duncan (WMX)

– F&H Kawasaki Racing Team
Roan van de Moosdijk (MX2)
Mathys Boisrame (MX2)
Mikkel Haarup (MX2)

– F&H Racing Shop
Davy Pootjes ? (MX2)

– BUD Racing-Kawasaki-MonsterEnergy
Mitchel Harrison (MX2)
Pierre Gouppilon (EMX250)
Quentin Marc Prugnieres ? (EMX125)
Amadine Verstappen (WMX)

– JM Racing-Honda
Benoit Paturel (MXGP)
Julien Lieber (MXGP)
Artem Guryev (MXGP)

– Team HRC-Gariboldi Racing
Tim Gajser (MXGP)
Mitchell Evans (MXGP)

– Honda-114 Motorsport Racing
Nathan Crawford (MX2)
Bailey Malkiewicz (MX2)
Alex Louis (EMX250)

– Team Assomotor-RedMoto-Honda
Alvin Ostlund (MX2)
Stephane Rubini (MX2)
Luca Diserens (EMX250)

– Team Honda SR Motoblouz
Jeremy Vanhorebeek (MXGP)
Valentin Guillod (MXGP)

LEES MEER  Gajser bestand tegen de druk van Prado

– Team VHR
Jordi Tixier (MXGP)
Scotty Verhaeghe (EMX250)|
Xavier Cazal (EMX125)
Mathilde Martinez (WMX)

– Team NR83-KTM
Nathan Renkens (MX2)
Jason Gerlach (EMX250)
Martin Venhoda (EMX125)

– KTM Racestore Beddini
Jan Pancar (MX2)
Joakim Furbetta (MX2)

– Celestini Racing-KTM
Emilio Scuteri (EMX250)
Max Ratschiller (EMX250)

– Diga Junior Racing Team
Emil Jonrup (EMX250)
Emil Weckmann (EMX250)
Daniel Volovich (EMX250)
TJ O’Hare (WMX)

– Ghindinelli Racing Team
Samuele Bernardini (MXGP)
Morgan Lesiardo (MX2)
Giuseppe Tropepe (EMX250)
Matteo Puccinelli (EMX250)
Nancy van de Ven (WMX)
Francesca Nocera (MXW)

– ESTA Motorsport ?
Seva Brylyakov ? (MXGP)

– RFME-Jezyk Racing
? (EMX125)
? (EMX125)

– KINI KTM Junior Team
? (EMX250)
? (EMX125)

– Team MXUnited-Pro Grip-KTM
Nikita Kucherov (EMX125)
Levi Schrik (85)

– WZ Racing Team
Bastiaan Boegh-Damm (EMX250)
Lion Florian (EMX250)
Rasmus Pedersen (EMX125)
Max Bülow (ADAC)
Karlis Sabulis (MXGP)

– Team Ecomaxx Fuel
Youri van ‘t Ende (EMX2S)
Remco Doornwaard (EMX2S)

– DJR-Andere Motors
Rene de Jong (MX2)
Davey Nieuwenhuizen (EMX250)

– No Fear-JUMBO-BT Racing Team
Micha Boy de Waal (500)
Raf Meuwissen (EMX250)
Camden McLellan (EMX125)
Scott Smulders (EMX125)

– Motor2000 KTM Team
Jens Walvoort (EMX125)
Kelton Gwyther (EMX2S)
Lukas Spigleer (65KW)

– Team SE72-Yoko-KTM
Liam Everts (EMX125)

– Hamstra Racing Team
Kārlis Albert Reišulis (EMX125)
Janis Martins Reišulis (85cc)

– TBS Conversions KTM Racing Team
Romain Delbrassinne (EMX250)
Jarni Kooij (EMX250)
Cas Valk (EMX125)
Afonso Gaido (EMX125)
Kevin Simons (EMX125)
Yoran Moens (EMX125)
Amber Simons (WMX)
Sandera Keller (WMX)

– Galvin MX Team
Kay Ebben (500)
Joshua van der Linden (250)

– Maggiora Park Racing Team
Filippo Zonta (MX2)
Paolo Lugana (EMX250)

– Team Bloemhof
Dave Kooiker (EMX125)
Dex Kooiker (65)

– Yamaha Switzerland Hostettler AG
Loris Freidig (EMX250)

– Deschacht Ballini Team
Junior Bal (EMX125)

– CJT Junior Team
Lucas Coenen (125)
Sacha Coenen (85)
Simon De Ruyter (85)

– Lakerveld Racing
Nick Leerkes (EMX2-T)
Mike Bolink (EMX250)
Britt Jans-Beken (WMX)
Jos Verhoeven (ONK125)
Luc Pullen (ONK85)

Door: Steven van Kempen/KEMCO
Foto: #Onbekend

Uw reacties

Ook te lezen