MXGP Letland: de entry lists EMX250 en EMXOpen

MXGP Letland: de entry lists EMX250 en EMXOpen
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

Komend weekend barst het motorgeweld eindelijk weer los na vijf maanden zonder motorcross op het hoogste niveau. De herstart in Kegums is meteen ook een nooit geziene setup geworden door de coronacrisis. Op een week tijd worden er drie GP’s gereden op het zelfde circuit en dat is best een hele uitdaging voor mens, machine en ook voor de organisator.

Op zaterdag zullen de wedstrijden voor het Europees kampioenschap worden afgewerkt en op zondag de volledige trainingen, kwalificatie en de reeksen voor MX2 en MXGP. Wij kijken alvast naar wie er op de deelnemerslijst op zaterdag staan want dan zijn er de races voor de EMX250 en de EMXOpen klasse.

Entry List EMX250

1 7 Spies Maximilian Husqvarna GER DMSB Husqvarna Junior Racing Maddii
2 10 Oliver Oriol KTM ESP RFME
3 13 Chanton Maurice KTM SUI FMS Creymert Racing
4 14 de Wolf Kay Husqvarna NED KNMV Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
5 19 Pumpurs Mairis Yamaha LAT LAMSF Yamaha Europe EMX125 MJC
6 22 Facchetti Gianluca Yamaha ITA FMI Hutten Metaal Yamaha Racing
7 26 Edberg Tim Yamaha SWE SVEMO
8 27 Mills Christopher Yamaha GBR KNMV JK Racing Yamaha
9 32 Conijn Marcel KTM NED KNMV
10 38 Kovacs Adam Zsolt Husqvarna HUN MAMS Husqvarna Maurer Racing Team
11 40 Michelis Martin KTM EST EMF
12 42 Koskinen Kimi KTM FIN SML 137 KTM Motorsport
13 48 Collings Adam KTM GBR ACU F4E racing KTM
14 51 Wagener Adrien Husqvarna BEL FMB
15 56 Corti Lorenzo KTM ITA FMI
16 60 Grothues Caleb Suzuki AUS FMI
17 69 Olsson Filip Husqvarna SWE SVEMO SIXTYTWO Motosport Husqvarna Team
18 72 Everts Liam KTM BEL FMB KTM Liamski
19 78 Louis Axel Honda FRA FFM Honda 114 Motorsports
20 86 Del Coco Matteo KTM ITA FMI
21 101 Guadagnini Mattia Husqvarna ITA FMI Husqvarna Junior Racing Maddii
22 107 Jonrup Emil KTM SWE SVEMO KTM DIGA Junior Racing
23 110 Puccinelli Matteo Yamaha ITA FMI Ghidinelli racing s.s.d s.r.l.
24 137 Quarti Yuri Husqvarna ITA FMI
25 144 Freimanis Kristians KTM LAT LAMSF
26 164 Malinov Nikolay KTM BUL BMF
27 180 Ambjörnson Leopold Husqvarna SWE SVEMO
28 183 Locurcio Lorenzo Kawasaki VEN FFM BUD Racing Kawasaki
29 191 Mackonis Erlandas Husqvarna LTU LMSF
30 192 Meier Glen Yamaha DEN DMU JK Racing Yamaha
31 198 Benistant Thibault Yamaha FRA FFM Hutten Metaal Yamaha Racing
32 209 Cenerelli Gianmarco Husqvarna ITA FMI
33 217 Wade Eddie Jay KTM GBR RFME Hitachi KTM fuelled by Milwaukee
34 220 Giuzio Raffaele Yamaha ITA FMI SDMCORSE-YAMAHA
35 239 Florian Lion KTM GER DMSB WZ-RACING
36 247 Miot Florian KTM FRA FFM KTM DIGA Junior Racing
37 261 Talviku Jorgen-Matthias Husqvarna EST EMF
38 268 Maupin Thibault KTM FRA FFM Team VRT Nordpesca Holland
39 270 Guyon Tom KTM FRA FFM Team VRT Nordpesca Holland
40 343 Voronkov Veniamin Suzuki RUS MFR
41 392 Gouwenberg Koen Husqvarna NED KNMV
42 403 Boegh Damm Bastian KTM DEN DMU WZ-RACING
43 411 Stuurman Kjeld KTM NED KNMV
44 422 Mc Lellan Camden Husqvarna RSA KNMV No Fear/Jumbo BT Racing Team
45 427 Fredriksen Hakon Yamaha NOR NMF YAMAHA-SMACTION-MCMIGLIORI-J1RACING
46 440 Appelt Marnique KTM GER DMSB
47 474 Van Essen Twan KTM NED KNMV Marchetti Racing Team KTM
48 517 Gifting Isak KTM SWE SVEMO
49 563 Dieudonne Wesly KTM BEL FMB
50 629 Wagenaar Twan KTM NED KNMV
51 637 Sileika Tomass KTM LAT LAMSF KTM DIGA Junior Racing
52 651 Vettik Meico KTM EST EMF
53 696 Gwerder Mike KTM SUI FMS Team VRT Nordpesca Holland
54 720 Goupillon Pierre Kawasaki FRA FFM BUD Racing Kawasaki
55 733 Tilk Kaarel Husqvarna EST EMF
56 757 Zuks Rainers Husqvarna LAT LAMSF
57 772 Kooij Jarni KTM BEL FMB TBS Conversions Racing Team
58 912 Rizzi Joel Husqvarna GBR ACU PAR Homes RFX Husqvarna

Entry List EMXOpen

1 3 Tuani Federico Husqvarna ITA FMI Husqvarna Junior Racing Maddii
2 9 Rannikko Rene Husqvarna FIN SML
3 18 Jazdauskas Domantas Husqvarna LTU LMSF
4 53 Smets Greg KTM BEL FMB
5 61 Snikers Arnolds Yamaha LAT LAMSF
6 62 Lusbo Andero Husqvarna EST EMF
7 65 Matikainen Juuso Husqvarna FIN SML
8 92 Macuks Toms KTM LAT LAMSF
9 102 Ragadini Tomas Suzuki ITA FMI
10 108 Ekerold Stefan Suzuki GER DMSB
11 124 Ubach Simeo Husqvarna ESP RFME
12 132 Kutsar Karel KTM EST EMF
13 147 Sihvonen Miro Husqvarna FIN SML
14 171 Tornau Fynn-Niklas KTM GER DMSB
15 199 Rauk Tanel KTM EST EMF
16 270 Barbaglia Eugenio Husqvarna ITA FMI Husqvarna Junior Racing Maddii
17 271 Vasicek Stanislav KTM CZE ACCR NR83
18 302 Toendel Cornelius Honda NOR NMF JWR Racing
19 360 Dixon Nathan Husqvarna GBR ACU PAR Homes RFX Husqvarna
20 410 Mägi Indrek Kawasaki EST EMF
21 472 Ubach Sala Salvador Husqvarna ESP RFME
22 485 Savaste Kim KTM FIN SML 137 KTM Motorsport
23 511 Kalejs Karlis Husqvarna LAT LAMSF
24 537 Wedage Damian KTM NED KNMV

Foto: Archief

Uw reacties