Deelnemerslijsten MXGP Loket

Deelnemerslijsten MXGP Loket
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

Het WK motorcross trekt dit weekend naar Loket (Tsjechië) voor de vijfde ronde. Naast de gekwetsten (Mitch Evans, Petar Petrov) in de MXGP – het is nog wachten op uitsluitsel over Jeffrey Herlings maken ook enkele rijders hun wederoptreden:  José Butron en ADAC duo Jordi Tixier en Tom Koch. In de MX2 zouden we naast wereldkampioen Tom Vialle ook de Belg Nathan Renkens en Kevin Horgmo opnieuw zien.

Qua kalender is het belangrijkste evenement van de Tsjechische GP uiteraard de start van het WK voor vrouwen. In totaal staan in Loket maar liefst 9 Nederlandse en 4 Belgische WMX rijders aan de start. Naast de WK klassen rijden ook de EMX Open en EMX2T in Tsjechië.

MXGP Entry list
3. Febvre Romain KAWASAKI FRA FFM Monster Energy Kawasaki Racing Team
4. Tonus Arnaud YAMAHA SUI FMS hostettler Yamaha Racing
7. Jasikonis Arminas HUSQVARNA LTU LMSF Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
10. Vlaanderen Calvin YAMAHA NED KNMV Gebben Van Venrooy Yamaha Racing
17. Butron Jose KTM ESP RFME JD GUNNEX KTM Racing Team
18. Brylyakov Vsevolod HONDA MFR MFR JWR Honda Racing
19. Olsen Thomas Kjer HUSQVARNA DEN DMU Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
22. Strijbos Kevin YAMAHA BEL FMB Gebben Van Venrooy Yamaha Racing
24. Simpson Shaun KTM GBR ACU SS24 KTM MXGP
29. Jacobi Henry HONDA GER DMSB JM Honda Racing
32. Van doninck Brent YAMAHA BEL FMB Gebben Van Venrooy Yamaha Racing
41. Jonass Pauls GASGAS LAT LAMSFStanding Construct GASGAS FactoryRacing Team
61. Prado Jorge KTM ESP RFME Red Bull KTM Factory Racing
77. Lupino Alessandro KTM ITA FMI MRT Racing Team KTM
84 Herlings Jeffrey KTM NED KNMV Red Bull KTM Factory Racing*
89. Van Horebeek Jeremy BETA BEL FMB BETA-SDMCORSE MX TEAM
91. Seewer Jeremy YAMAHA SUI FMS Monster Energy Yamaha Factory MXGP
92. Guillod Valentin YAMAHA SUI FMS hostettler Yamaha Racing
128. Monticelli Ivo KAWASAKI ITA FMI Monster Energy Kawasaki Racing Team
130. De Jong Rene KTM NED KNMV
147. Sihvonen Miro HONDA FIN SML JWR Honda Racing
161. Östlund Alvin YAMAHA SWE SVEMO JK Racing Yamaha
183. Locurcio Lorenzo KTM VEN FMV JD GUNNEX KTM Racing Team
189. Bogers Brian GASGAS NED KNMV Standing Construct GASGAS Factory Racing Team

MX2 Entry list

11. Haarup Mikkel KAWASAKI DEN DMU F&H Kawasaki MX2 Racing Team
14. Beaton Jed HUSQVARNA AUS MA Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MX2
20. Todd Wilson KAWASAKI AUS ACU Bike it MTX Kawasaki
23. Lata Valerio KTM ITA FMI MRT Racing Team KTM
28. Vialle Tom KTM FRA FFM Red Bull KTM Factory Racing
39. Van De Moosdijk Roan KAWASAKI NED KNMV F&H Kawasaki MX2 Racing Team
45. Congost Gerard YAMAHA ESP RFME JK Racing Yamaha
55. Dusek Adam KTM CZE ACCR
70. Fernandez Ruben HONDA ESP RFME Honda 114 Motorsports
74. de Wolf Kay HUSQVARNA NED KNMV Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing MX2
80. Adamo Andrea GASGAS ITA FMI SM ACTION RACING TEAM YUASA Battery
83. Renkens Nathan KTM BEL FMB NR83
87. Brumann Kevin YAMAHA SUI FMS iXS MXGP Team
88. Notario Sergi KTM ESP RFME Jezyk Racing Team
93. Geerts Jago YAMAHA BEL FMB Monster Energy Yamaha Factory MX2 Team
94. Facchetti Gianluca HONDA ITA FMI Honda Racing Assomotor Team
99. Rathousky Petr KTM CZE ACCR
101. Guadagnini Mattia KTM ITA FMI Red Bull KTM Factory Racing
115. Dickinson Ashton KTM GBR ACU Hitachi KTM fuelled by Milwaukee
118. Rubini Stephen HONDA FRA FFM Honda Racing Assomotor Team
172. Boisrame Mathys KAWASAKI FRA FFM F&H Kawasaki MX2 Racing Team
181. Vander Auwera Julian HUSQVARNA BEL FMB Everest Racing Team
198. Benistant Thibault YAMAHA FRA FFM Monster Energy Yamaha Factory MX2 Team
224. Teresak Jakub KTM CZE ACCR JD GUNNEX KTM Racing Team
239. Florian Lion KTM GER DMSB WZ RACING TEAM
240. Horgmo Kevin GASGAS NOR NMFSM ACTION RACING TEAM YUASA Battery
253. Pancar Jan KTM SLO AMZS KTM RACESTORE MX2
300. Ludwig Noah KTM GER DMSB
313. Polak Petr YAMAHA CZE ACCR hostettler Yamaha Racing
403. Boegh Damm Bastian KTM DEN DMU WZ RACING TEAM
426. Mewse Conrad KTM GBR ACU Hitachi KTM fuelled by Milwaukee
440. Appelt Marnique KTM GER DMSB Raths Motorsports
491. Haberland Paul HONDA GER DMSB KMP HONDA RACING
516. Laengenfelder Simon GASGAS GER DMSB DIGA PROCROSS GASGAS FACTORY
517. Gifting Isak GASGAS SWE SVEMO DIGA PROCROSS GASGAS FACTORY
575. Hammal Taylor KAWASAKI GBR ACU Bike it MTX Kawasaki
711. Hofer Rene KTM AUT AMF Red Bull KTM Factory Racing
766. Sandner Michael KTM AUT AMF Raths Motorsports
912. Rizzi Joel HONDA GBR FFM Honda 114 Motorsports
959. Renaux Maxime YAMAHA FRA FFM Monster Energy

LEES MEER  Tijdschema MXGP Lommel 2021

WMX Entry List
1. Duncan Courtney KAWASAKI NZL MNZ Bike it MTX Kawasaki
5. Jans-Beken Britt KTM NED KNMV
7. Montini Giorgia GASGAS ITA FMI
8. Fontanesi Kiara GASGAS ITA FMI
9. Germond Virginie KTM SUI FMS
11. Ribic Mia HUSQVARNA CRO HMS
12. Reitze Alicia YAMAHA GER DMSB Yamaha Racing 423
28. Galvagno Elisa YAMAHA ITA FMI Ceres 71 Racing
30. Wagemans Brenda YAMAHA BEL FMB
36. Berry Avrie HUSQVARNA USA KNMV
42. Van Muylem Britt HUSQVARNA BEL FMB
51. Van der Beek Jenitty KTM NED KNMV
52. Charroux Justine YAMAHA FRA FFM
55. Irmgartz Kim HONDA GER DMSB
62. Zünd Michelle KTM SUI FMS
71. Verploegh Demi YAMAHA NED KNMV
79. Seisdedos Gabriela KTM ESP RFME RFME WMX TEAM
85. Van De Ven Nancy YAMAHA NED KNMV Ceres 71 Racing
90. Keller Sandra KAWASAKI SUI FMS
94. Busatto Priska YAMAHA ITA FMI
111. Borchers Anne SUZUKI GER DMSB
114. Franchi Gaia YAMAHA ITA FMI
116. Nocera Francesca YAMAHA ITA FMI
131. Dam Line YAMAHA DEN DMU JK Racing Yamaha
143. Stoutjesdijk Stephanie HUSQVARNA NED KNMV
153. Aagaard Andersen Barbara YAMAHA DEN DMU
172. Valk Lynn HUSQVARNA NED KNMV
188. van der Vlist Shana KTM NED KNMV
193. Braam Kimberly GASGAS NED DMSB
255. Guillen Daniela KTM ESP RFME RFME WMX TEAM
274. Verstappen Amandine KAWASAKI BEL FMB
290. Denis Mathilde YAMAHA FRA FFM
311. Lohniska Viktorie KTM CZE ACCR
325. Andersen Sara KTM DEN DMU
411. Vogelzang Mandy HUSQVARNA NED KNMV
412. Stilo Matilde HONDA ITA FMI
423. Papenmeier Larissa YAMAHA GER DMSB Yamaha Racing 423
437. Guerber Lisa HONDA FRA FFM
469. Astudillo Jamie KTM USA AMA Jezyk Racing Team
511. Hughes Martine YAMAHA NOR NMF
535. Faes Heaven SUZUKI BEL FMB
612. Seleboe Mathea YAMAHA NOR NMF
625. O’Hare Tahlia Jade HONDA AUS FFM Honda 114 Motorsports
699. Kapsamer Elena GASGAS AUT AMF
705. Jakobsen Malou KTM DEN DMU
711. Gelissen Danee KTM NED KNMV
718. Schultz Katharina KAWASAKI GER DMSB
775. Massury Alexandra YAMAHA GER DMSB SHR Motorsports
912. Blasigh Giorgia KTM ITA FMI
974. Lehmann Janina YAMAHA GER DMSB
——————————————————————————————————————————————————

LEES MEER  James Scott in EMX250 voor Team Assomotor

Foto: Niek Fotografie

 

Uw reacties

Ook te lezen