Leegloop compleet: ook Oriol Oliver verlaat Ghidinelli

Na ex-kopman Tim Edberg en EMX250 rookie Pietro Razzini verlaat nu ook het Spaanse talent Oriol Oliver het Italiaanse Ghidinelli Yamaha team. Deze winter verloor de structuur van Morris Ghidinelli de steun van Yamaha. De drie EMX250 rijders wijzen allen in dezelfde richting voor het beëindigen van hun samenwerking: de motor was niet performant genoeg.
Naast het trio internationale rijders verliet ook de lokale support rijder Giacomo Bosi het team eerder deze week. Edberg en Razzini vonden ondertussen al onderdak elders. Zoals bekend verhuisde Tim Edberg immers naar het Belgische TBS Conversions KTM, Razzini werd opgepikt door Diana MX Team.
Oriol scoorde vorig jaar twee top-7 noteringen en wilde bij Ghidinelli, ondersteund door coach David Phillippaerts, de volgende stap zetten in zijn carrière.
Oliver: “Ik heb besloten om afscheid te nemen van Ghidinelli Yamaha Racing team. Niet omwille van de mensen in het team of wat dan ook. We kwamen gewoon te kort met de motor. Ik wil hierbij elk teamlid bedanken. In het bijzonder David Philippaerts voor de vele uren die we samen doorbrachten. Nu gaan we echter een andere richting uit. Ik zit hopelijk snel weer op de motor,” aldus de jonge Spanjaard.
Foto’s: shotbyBavo
Ook te lezen
Eli Tomac verlengt maar alleen voor supercross
De samenwerking tussen Eli Tomac en Yamaha is met een jaar verlengt. Nu is bekend geworden dat het gaat om een ‘Supercross-Only’ deal voor 2023. Tomac zal zijn eerder dit …Jens Walvoort langer op non actief!
Een nieuwe teleurstelling voor Jens Walvoort die zich nipt voor zijn GP-debuut blesseerde. De Brabander bleef last houden van zijn blessure er werd diverse keren geprobeerd om te rijden maar …Husqvarna crossers in het nieuw voor 2023
De volledig nieuwe 2023 tweetakt en viertakt motoren kregen niet alleen een compleet nieuwe look. Husqvarna ging aan het werk om de TC en FC modellen naar een nog hoger …Lucas Coenen over zijn podiumplaats in Riola Sardo
In Riola Sardo stond Lucas Coenen voor het eerst dit seizoen op het podium tijdens het Europees Kampioenschap 250cc. De Husqvarna-rijder werd achter Andrea Bonacorsi en Rick Elzinga keurig derde. …
Uw reacties