Nederlandse jeugd op medaillejacht in junior WK

Nederlandse jeugd op medaillejacht in junior WK
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

Dit weekend vindt het jeugd WK plaats in Megalopolis, Griekenland. België moet het stellen met een bescheiden tweemansdelegatie (Noah Deboutez, Douwe Van Mechgelen) terwijl Nederland met zes rijders aanwezig is. 

Zowel Lotte Van Drunen brons (65cc in 2019) als Kay Karssemakers (wereldkampioen 65cc in 2015 en tweemaal brons in de 85cc 2017 en 2018) en Ivano Van Erp (wereldkampioen 65cc in 2017) pakten al eerder plakken op het FIM Junior WK.

ENTRY LIST 125cc
No RIDER FMN NAT Bike TEAM
1 3 Lata Valerio FMI ITA KTM MRT Racing Team KTM
2 6 Escandell Elias RFME ESP GASGAS
3 8 Viano Andrea FMI ITA Husqvarna
4 9 Garcia Francisco RFME ESP Husqvarna
5 11 Ordog Zoltan FRM ROU Yamaha
6 15 Karu Romeo EMF EST Husqvarna
7 24 Georgiev Hristian BMF BUL KTM
8 33 Karssemakers Kay KNMV NED Husqvarna  
9 43 Lusis Roberts LAMSF LAT KTM
10 44 Habeanu Dennis Stefan FRM ROU Yamaha
11 47 Reisulis Karlis Alberts LAMSF LAT Yamaha
12 49 Kanakis Marios BMF BUL KTM
13 54 Demsic Tilen AMZS SLO Husqvarna
14 77 Melman Erez IMSF ISR KTM
15 78 Fragoso Daniel FMM MEX GASGAS
16 79 Salvini Nicola FMI ITA Husqvarna
17 84 Pavlopoulos Kamarinos AMOTOE GRE KTM
18 99 Gkalipis Georgios AMOTOE GRE KTM
19 112 Ellina Aristodimos CyMF CYP Fantic
20 141 Ganotis Dimitrios AMOTOE GRE Yamaha
21 199 Vagenas Georgios AMOTOE GRE Husqvarna
22 202 Maj Adam ACCR CZE KTM KTM Kosak Team
23 207 Cazal Xavier FFM FRA KTM Team VHR KTM Racing
24 213 Deboutez Noah FMB BEL Husqvarna  
25 214 Pergel Bence MAMS HUN KTM
26 222 Tassis Angelos AMOTOE GRE GASGAS
27 227 Gutierrez Pablo RFME ESP GASGAS
28 241 Duhamel Nicolas FFM FRA KTM
29 252 Sanchez Raul RFME ESP GASGAS
30 282 Rossi Marc-Antoine FFM FRA KTM
31 299 Vangelakakis Savros AMOTOE GRE KTM
32 312 Osterhagen Haakon NMF NOR Fantic
33 344 Theodoridis Sotirios AMOTOE GRE GASGAS
34 365 Monne Viles Adria RFME ESP GASGAS
35 420 Rossi Andrea FMI ITA KTM
36 432 Van Erp Ivano KNMV NED Yamaha  
37 612 Parn Joosep EMF EST KTM
38 669 Ruffini Luca FMI ITA GASGAS
39 684 Freibergs Uldis LAMSF LAT Husqvarna
40 747 Orlov Aleksey MFR MFR Husqvarna
41 911 Blumfelds Rauls LAMSF LAT KTM
LEES MEER  Team Nederland voor het WK Jeugd in Heerde



85cc Entry List

ENTRY LIST 85cc  
No RIDER FMN NAT MOTORCYCLE
1 5 Almagor Ben IMSF ISR KTM
2 8 Toshev Vencislav BMF BUL Husqvarna
3 12 Diaz Lorenzo FMM MEX KTM
4 24 Salvador Carlos RFME ESP GASGAS
5 77 Stefanescu Tudor FRM ROU Yamaha
6 85 Banu Mihnea Andrei FRM ROU Yamaha
7 89 Stefanov Danail BMF BUL GASGAS
8 94 Fotakis Sotiris AMOTOE GRE TM
9 97 Mancini Simone FMI ITA KTM
10 102 Mantovani Filippo FMI ITA KTM
11 111 Merkouris Konstantinos AMOTOE GRE KTM
12 125 Barbieri Mattia FMI ITA GASGAS
13 142 Bialy Noam IMSF ISR KTM
14 177 Papadakis Eleftherios AMOTOE GRE KTM
15 188 Orlov Ferenc MAMS HUN Husqvarna
16 194 Anagnostopoulos Panagiotis AMOTOE GRE KTM
17 210 Maindru Amaury FFM FRA KTM
18 238 Brunet Tom FFM FRA Husqvarna
19 242 Gaspari Alessandro FMI ITA Husqvarna
20 270 Tzemach Ofir Casey IMSF ISR Husqvarna
21 295 Faure Mano FFM FRA GASGAS
22 300 Perez Salvador RFME ESP Yamaha
23 337 Miro Bruno RFME ESP Husqvarna
24 342 Oven Zan AMZS SLO Husqvarna
25 356 Puerto Bruno RFME ESP GASGAS
26 383 Badenas Tejada Enzo RFME ESP Husqvarna
27 394 Busatto Patrick FMI ITA GASGAS
28 401 Van Drunen Lotte KNMV NED KTM
29 423 Zimek Premysl ACCR CZE KTM
30 479 Marek Vitezslav ACCR CZE KTM
31 507 Gustavsson Otto SVEMO SWE KTM
32 518 Van Mechgelen Douwe FMB BEL Husqvarna
33 522 Vrh Miha AMZS SLO Husqvarna
34 527 Kennedy Mick KNMV NED Yamaha
35 611 Kokins Markuss LAMSF LAT Husqvarna
36 637 Paju Jan-Marten EMF EST Husqvarna
37 641 Saicans Tomas LAMSF LAT Husqvarna
38 654 Koiv Jasper EMF EST KTM
39 688 Hunt Karl EMF EST KTM
40 701 Adomaitis Marius LMSF LTU Husqvarna
41 714 Ozolins Markuss LAMSF LAT Husqvarna
42 716 Zanócz Noel MAMS HUN Husqvarna
43 732 Mardo Tristen EMF EST KTM
44 744 Leok Sebastian EMF EST Husqvarna
45 747 Rybakov Semen MFR MFR KTM
46 772 Reisulis Janis Martins LAMSF LAT KTM
47 919 Ernecker Maximilian AMF AUT GASGAS
LEES MEER  Team Belgie voor het WK Jeugd in Heerde

65cc Entry List

ENTRY LIST  65cc                               
No RIDER FMN NAT MOTORCYCLE
1 11 Diaz Bernardo FMM MEX KTM
2 14 Moreno Jose Luis RFME ESP KTM
3 21 Chatzakis Georgios AMOTOE GRE Yamaha
4 24 Trakadas Andreas AMOTOE GRE KTM
5 25 Tsalikis Georgios AMOTOE GRE Yamaha
6 26 Sinai Avihu IMSF ISR KTM
7 27 Parejo Alonso RFME ESP KTM
8 28 Gregoire Dean KNMV NED KTM
9 33 Tzortzopoulos Dimitrios-Georgios AMOTOE GRE Husqvarna
10 96 Tsankov Dani BMF BUL Yamaha
11 109 Weinberg Itay IMSF ISR KTM
12 111 van den Broek Dex KNMV NED KTM
13 125 Koukaliotis Georgios AMOTOE GRE Yamaha
14 183 Sarovs Rems LAMSF LAT KTM
15 210 Dumitru Sami Alexandru FRM ROU Yamaha
16 214 Diss-Fenard Léo FFM FRA KTM
17 215 Riganti Edoardo FMI ITA Yamaha
18 217 Izaguirre Juan RFME ESP Husqvarna
19 225 Salvador Jorge RFME ESP GASGAS
20 234 Bogdanovs Denijs LAMSF LAT KTM
21 244 Lagain Tylan FFM FRA Yamaha
22 267 Juric Luka AMZS SLO KTM
23 277 Diez Arnal Iker RFME ESP Yamaha
24 280 Szoke Eross Mark FRM ROU Husqvarna
25 350 Goyer Sleny FFM FRA GASGAS
26 353 Uccellini Andrea FMI ITA Husqvarna
27 503 Pojar Stanislav ACCR CZE KTM
28 520 Zimmerman Maxim SMF SVK Husqvarna
29 550 Gumeniuc Theodora Ioana FRM ROU Yamaha
30 602 Allas Aston EMF EST Husqvarna
31 618 Teesalu Karl EMF EST KTM
32 715 Peilman Enriko EMF EST KTM
33 741 Slavec Val AMZS SLO KTM
34 742 Lustus Enri EMF EST Husqvarna
35 777 Amali Cristian FMI ITA KTM
36 810 Vidovic Tai AMZS SLO Husqvarna
37 817 Katona Áron MAMS HUN Husqvarna
38 910 Ceccarelli Giovanni FMI ITA KTM
39 919 Khomitsevich Maksim MFR MFR Husqvarna
40 929 Ernecker Moritz AMF AUT GASGAS

Foto’s: Mediacross, Instagram

 

Uw reacties

Ook te lezen

  • De FIM herziet haar standpunt rond de gele vlagsituatie

    De FIM herziet haar standpunt rond de gele vlagsituatie

    De gele vlagsituatie zorgden de laatste tijd voor nogal wat verwarring en discussies in de MXGP en MX2 waardoor Infront Moto Racing en de FIM met een nieuwe regel komt …
  • VIDEO: Highlights ProMotocross Mount Morris 2024

    VIDEO: Highlights ProMotocross Mount Morris 2024

    De vierde wedstrijd van het Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship werd verreden in Mount Morris. Jett Lawrence (450MX) en Ty Masterpool (250MX) wisten de zeges te veroveren. Bekijk hier …
  • Jett Lawrence sluipt dichterbij na zege

    Jett Lawrence sluipt dichterbij na zege

    Met twee manche overwinningen heeft Jett Lawrence de vierde wedstrijd van het Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship gewonnen. De Honda-rijder wist Chase Sexton (3-2) en Hunter Lawrence (2-3) voor …
  • Masterpool wint maar Deegan doet goede zaken

    Masterpool wint maar Deegan doet goede zaken

    Een verrassing in Mount Morris want Ty Masterpool heeft de vierde wedstrijd van het Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship 250MX gewonnen. De Kawasaki-rijder werd tweede en eerste waarmee hij …