Deelnemerslijst MXGP van Galicia in Lugo

Deelnemerslijst MXGP van Galicia in Lugo
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

In het Spaanse Lugo wordt komend weekend de zesde MXGP van dit jaar verreden. Na het Portugese modderbad van Agueda krijgen de WK-toppers weer een ander soort circuit onder de wielen geschoven. Naast de MXGP en MX2 zullen ook de dames en EMX125 strijden voor de punten.

Het circuit kreeg recent de naam “Circuito Municipal Jorge Prado”, het is dus een thuiswedstrijd voor de regerende wereldkampioen. Zijn rode plaat is in de Portugese modder blijven steken en de motivatie om voor eigen volk orde op zaken te stellen is dus groot. Maar hij zal moeten afrekenen met een sterk rijdende Tim Gajser. Vergeet ook niet dat Jeffrey Herlings vorige week liet zien dat er met hem rekening moet worden gehouden. Deze keer mogen we toch een Belg verwelkomen in de zwaarste klasse. Thomas Vermijl reist af naar Lugo om het te proberen tussen de grote jongens.

In de MX2 klasse bracht Liam Everts gans motorcross-minnend België in vervoering door autoritair alle reeksen op zijn naam te schrijven in de blubber van Agueda. Dat smaakt alvast naar meer. Hij rukt op naar de derde plaats in de tussenstand van het WK. Veel ogen zijn komend weekend ook gericht op Nicolas Vennekens, die staat nu plots op de MX2-deelnemerslijst nadat hij eerder aan het werk was in de EMX250.

Bij de dames staat Lotte van Drunen van het De Baets Racing Team gelijk in punten met de Spaanse Daniela Guillen. Die laatste zal alles uit de kast halen om te kunnen zegevieren voor eigen volk. Lynn Valk staat dan weer fraai derde in de tussenstand en die wil erg graag haar goede vorm bevestigen met een klinkende prestatie. Intussen prijkt er weer één Belgische dame op de entry list: Dat is Elise De Baere.

De EMX125 rangschikking wordt aangevoerd door de Hongaar Noel Zanocz. Hij heeft een voorsprong van 8 punten op de Nederlander Gyan Doensen. Het is ook uitkijken naar de Belgen waarbij Jarne Bervoets momenteel een 9de plaats bekleed in de tussenstand. De andere landgenoten die in deze klasse aan de start komen zijn Seth Priem, Harry Seel, Ian Ampoorter en Douwe Vanmechgelen.

MXGP

1 1 Prado Jorge GASGAS ESP RFME Red Bull GASGAS Factory Racing
2 3 Febvre Romain Kawasaki FRA FFM Kawasaki Racing Team MXGP
3 6 Paturel Benoit Yamaha FRA FFM De Baets Yamaha MX-Team
4 10 Vlaanderen Calvin Yamaha NED KNMV Monster Energy Yamaha Factory MXGP Team
5 17 Toendel Cornelius KTM NOR NMF Schmicker Racing
6 24 Horgmo Kevin Honda NOR NMF TEAM SHIP TO CYCLE HONDA SR MOTOBLOUZ
7 37 Edberg Tim Honda SWE SVEMO JM Honda Racing
8 41 Jonass Pauls Honda LAT LAMSF Standing Construct Honda MXGP
9 60 Nagy Anton Yamaha SWE SVEMO JK Racing Yamaha
10 71 Spies Maximilian KTM GER DMSB KTM Kosak Team
11 84 Herlings Jeffrey KTM NED KNMV Red Bull KTM Factory Racing
12 87 Brumann Kevin Husqvarna SUI SWISSMOTO SixtySeven Racing-Team
13 91 Seewer Jeremy Kawasaki SUI SWISSMOTO Kawasaki Racing Team MXGP
14 92 Guillod Valentin Honda SUI FFM TEAM SHIP TO CYCLE HONDA SR MOTOBLOUZ
15 101 Guadagnini Mattia Husqvarna ITA FMI Nestaan Husqvarna Factory Racing
16 121 Bodega Gomez Lucas GASGAS ESP RFME
17 128 Monticelli Ivo Beta ITA FMI MRT Racing Team Beta
18 132 Bonacorsi Andrea Yamaha ITA FMI Monster Energy Yamaha Factory MXGP Team
19 161 Östlund Alvin Honda SWE SVEMO JWR Honda Racing
20 189 Bogers Brian Fantic NED KNMV Fantic Factory Racing MXGP
21 243 Gajser Tim Honda SLO AMZS Team HRC
22 253 Pancar Jan KTM SLO AMZS TEM JP253 KTM Racing Team
23 259 Coldenhoff Glenn Fantic NED KNMV Fantic Factory Racing MXGP
24 278 Vermijl Thomas GASGAS BEL FMB Becker Racing
25 326 Gilbert Josh KTM GBR ACU Gabriel SS24 KTM
26 517 Gifting Isak Yamaha SWE SVEMO JK Racing Yamaha
27 692 Valentin Ander Yamaha ESP RFME
28 811 Sterry Adam KTM GBR ACU Schmicker Racing
29 919 Watson Ben Beta GBR ACU MRT Racing Team Beta
30 991 Scheu Mark Husqvarna GER DMSB SixtySeven Racing-Team

LEES MEER  Everts pakt zijn tweede pole in de modder

MX2

1 8 Mc Lellan Camden Triumph RSA KNMV MONSTER ENERGY TRIUMPH RACING
2 11 Haarup Mikkel Triumph DEN DMU MONSTER ENERGY TRIUMPH RACING
3 12 Chambers Jack Kawasaki USA AMA Bike It Kawasaki MX2 Racing Team
4 18 Voxen Kleemann William KTM DEN DMU Schmicker Racing
5 19 Coenen Sacha KTM BEL FMB Red Bull KTM Factory Racing
6 22 Braceras David Fantic ESP RFME Fantic Factory Racing MX2
7 28 Rossi Marc-Antoine GASGAS FRA FFM Red Bull GASGAS Factory Racing
8 33 Karssemakers Kay Fantic NED KNMV Fantic Factory Racing MX2
9 44 Elzinga Rick Yamaha NED KNMV Monster Energy Yamaha Factory
10 51 Oliver Oriol KTM ESP RFME WZ RACING TEAM
11 53 Lata Valerio GASGAS ITA FMI
12 67 Martinez Yago TM ESP RFME
13 72 Everts Liam KTM BEL FMB Red Bull KTM Factory Racing
14 73 Zanchi Ferruccio Honda ITA FMI Team HRC
15 74 de Wolf Kay Husqvarna NED KNMV Nestaan Husqvarna Factory Racing
16 80 Adamo Andrea KTM ITA FMI Red Bull KTM Factory Racing
17 96 Coenen Lucas Husqvarna BEL FMB Nestaan Husqvarna Factory Racing
18 114 Vennekens Nicolas GASGAS BEL FMB
19 123 Tuani Federico KTM ITA FMI AIT Racing Team
20 125 Weckman Emil KTM FIN FMM Schmicker Racing
21 172 Valk Cas KTM NED KNMV Gabriel SS24 KTM
22 180 Ambjörnson Leopold Husqvarna SWE SVEMO Team Leoparden Racing
23 183 Peklaj Jaka Husqvarna SLO AMZS
24 198 Benistant Thibault Yamaha FRA FFM Monster Energy Yamaha Factory
25 212 Pulvirenti Alfio Samuele KTM ITA FMI
26 214 Osterhagen Hakon Honda NOR NMF JM Honda Racing
27 319 Prugnieres Quentin Marc Kawasaki FRA FFM F&H Racing Team
28 325 Alfarizi Delvintor Honda INA IMI JM Racing Astra Honda
29 368 Nilsson Samuel KTM ESP RFME
30 408 Smulders Scott Honda NED KNMV KMP HONDA RACING TEAM POWERED BY KRETTEK
31 427 Fredriksen Hakon KTM NOR NMF WZ RACING TEAM
32 451 Mikula Julius KTM CZE ACCR Osicka MX Team
33 489 Walvoort Jens KTM NED KNMV KTM SB Racing
34 490 Katrinak Jaroslav GASGAS SVK SMF MRA RACING TEAM
35 515 Fredsoe Mads GASGAS DEN DMU
36 516 Laengenfelder Simon GASGAS GER DMSB Red Bull GASGAS Factory Racing
37 579 Bruce Bobby Kawasaki GBR ACU Bike It Kawasaki MX2 Racing Team

WMX

1 1 Duncan Courtney Kawasaki NZL MNZ F&H Racing Team
2 5 Jans-Beken Britt Yamaha NED KNMV
3 8 Fontanesi Kiara GASGAS ITA FMI MXFONTARACING
4 9 Germond Virginie KTM SUI FFM Team Dragon Moto
5 12 Reitze Alicia Yamaha GER DMSB SYE Racing Team 423
6 14 Martinez Mathilde GASGAS FRA FFM VHR Racing Team
7 34 Talucci Emanuela Maria KTM ITA FMI
8 49 Goggel Alicia KTM COL FMC VHR Racing Team
9 53 Aagaard Andersen Barbara Yamaha DEN DMU
10 104 Burban Eloane KTM FRA FFM
11 128 Sanchez Nequi Jana Yamaha ESP RFME
12 153 Franzoni April Honda FRA FFM
13 172 Valk Lynn KTM NED KNMV Schmicker Racing
14 188 van der Vlist Shana Yamaha NED KNMV
15 212 Pena Surga Aitana KTM ESP RFME
16 220 Perez Melanie Yamaha FRA FFM
17 255 Guillen Daniela GASGAS ESP RFME RFME Spain National Team
18 257 Pachmann Lexi Yamaha GER DMSB
19 310 Barker Lucy KTM GBR ACU
20 325 Andersen Sara KTM DEN DMU
21 401 Van Drunen Lotte Yamaha NED KNMV De Baets Yamaha MX-Team
22 423 Papenmeier Larissa Honda GER DMSB SYE Racing Team 423
23 511 Hughes Martine Kawasaki NOR NMF
24 524 De Baere Elise Yamaha BEL FMB
25 612 Seleboe Mathea Yamaha NOR NMF
26 644 Raunkjaer Laura Yamaha DEN DMU
27 699 Kapsamer Elena GASGAS AUT AMF
28 705 Jakobsen Malou KTM DEN DMU
29 717 Gelissen Danee Yamaha NED KNMV Ceres 71 Racing
30 775 Massury Alexandra KTM GER DMSB
31 914 Gomez Fernandez Carmen Yamaha ESP RFME
32 947 Heleenders Romero Emely Yamaha GER DMSB SYE Racing Team 423
33 969 Hoppe Fiona Husqvarna GER DMSB
34 974 Lehmann Janina Honda GER DMSB

LEES MEER  Team Nederland voor het WK Jeugd in Heerde

EMX125

1 3 Salvador Carlos GASGAS ESP RFME RFME GASGAS MXJUNIOR TEAM
2 5 Rispoli Brando TM ITA FMI TM moto SteelsDrJack
3 10 Maindru Amaury GASGAS FRA FFM
4 13 Aponte Cesar GASGAS VEN FMV
5 17 Lubis Angga TM INA IMI DVS junior racing
6 18 Gaspari Alessandro KTM ITA FMI Dreams Racing
7 20 Alvisi Nicolò KTM ITA FMI RACESTORE KTM FACTORY ROOKIES
8 27 Tzemach Ofir Casey Husqvarna ISR HMS
9 28 Gregoire Dean KTM NED KNMV Voss KTM Racing Team
10 29 Piredda Samuele KTM ITA FMI
11 32 Priem Seth GASGAS BEL FMB
12 66 Lopez Yannis Husqvarna FRA FFM
13 78 Cardoso Goncalo Husqvarna POR FMP
14 83 Badenas Tejada Enzo GASGAS ESP RFME
15 97 Mancini Simone Fantic ITA FMI Fantic Factory Racing EMX125
16 99 Lefebvre Enzo TM FRA FFM DVS junior racing
17 100 Seel Harry GASGAS BEL FMB F4E GASGAS Junior Racing
18 102 Mantovani Filippo KTM ITA FMI
19 103 Kettlitz Martin KTM AND FMA
20 117 Izaguirre Juan KTM ESP RFME Jezyk Racing Team
21 122 Vazquez Valentino KTM ESP RFME
22 125 Barbieri Mattia Fantic ITA FMI DREAM TEAM
23 141 Bellei Francesco KTM ITA FMI Dreams Racing
24 185 Barros Rodrigo Yamaha POR FMP
25 188 Hartman Rizan KTM NED KNMV
26 194 Frank Jonathan GASGAS GER DMSB Becker Racing
27 228 Conte Michael Fantic ITA FMI DREAM TEAM
28 238 Brunet Tom KTM FRA FFM Jezyk Racing Team
29 240 Paine Diaz Cesar KTM CHI FMC SEVEN Motorsport
30 259 Cardineau Felix Yamaha FRA FFM
31 295 Faure Mano Yamaha FRA FFM Yamaha Europe EMX125 MJC
32 300 Perez Salvador GASGAS ESP RFME RFME GASGAS MXJUNIOR TEAM
33 301 Bruneau Liam KTM FRA FFM
34 312 Zumstein Noe Yamaha SUI SWISSMOTO JK Racing Yamaha
35 321 Traversini Alessandro KTM ITA FMI
36 337 Miro Bruno GASGAS ESP RFME
37 351 Prat Carlos GASGAS ESP RFME RFME GASGAS MXJUNIOR TEAM
38 356 Puerto Bruno TM ESP RFME DVS junior racing
39 370 Camps Xavier GASGAS ESP RFME
40 371 Roma Marc KTM ESP RFME Jezyk Racing Team
41 374 Riba Oleguer Yamaha ESP RFME
42 407 Davies Jake KTM GBR ACU Voss KTM Racing Team
43 417 van Drunen Jayson Yamaha NED KNMV
44 471 Gundersen Pelle Husqvarna NOR KNMV
45 474 Ampoorter Ian GASGAS BEL FMB F4E GASGAS Junior Racing
46 480 Hindersson Kasimir KTM FIN SML Motovation Motosport
47 484 Kooiker Dex Yamaha NED KNMV De Baets Yamaha MX-Team
48 494 Lara Caballero Pablo GASGAS ESP RFME
49 499 Heitink Dani Yamaha NED KNMV Yamaha Europe EMX125 MJC
50 500 Zoriaco Francesco Fantic ITA FMI DREAM TEAM
51 503 Bervoets Jarne Yamaha BEL FMB Yamaha Europe EMX125 MJC
52 518 Van Mechgelen Douwe Fantic BEL FMB Fantic Factory Racing EMX125
53 555 McCullough Cole Fantic IRL MCUI Maddii Fantic by Milwaukee
54 574 Doensen Gyan KTM NED KNMV RACESTORE KTM FACTORY ROOKIES
55 592 Bartlett Freddie KTM SWE SVEMO Motovation Motosport
56 646 Hernandez Jose Maria Fantic ESP RFME
57 714 Ozolins Markuss GASGAS LAT LAMSF
58 716 Zanocz Noel Fantic HUN MAMS Fantic Factory Racing EMX125
59 811 Fronteddu Pietro Yamaha ITA FMI
60 817 Katona Áron KTM HUN MAMS
61 884 Lindmark Casper Husqvarna SWE SVEMO
63 919 Ernecker Maximilian GASGAS AUT AMF F4E GASGAS Junior Racing

Uw reacties

Ook te lezen

  • Masterpool wint maar Deegan doet goede zaken

    Masterpool wint maar Deegan doet goede zaken

    Een verrassing in Mount Morris want Ty Masterpool heeft de vierde wedstrijd van het Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship 250MX gewonnen. De Kawasaki-rijder werd tweede en eerste waarmee hij …
  • VIDEO: Qualy Highlights MXGP Italië 2024

    VIDEO: Qualy Highlights MXGP Italië 2024

    Tijdens de tiende Grand Prix van het seizoen starten Liam Everts (MX2) en Tim Gajser (MXGP) vanaf de pole-positions. De KTM-rijder wist in de laatste ronde de leiding over te …
  • Gajser op de pole in Maggiora voor Herlings en Bogers

    Gajser op de pole in Maggiora voor Herlings en Bogers

    In Maggiora heeft Tim Gajser zijn vijfde pole-postion van het seizoen veroverd. De Sloveen won de kwalificatiewedstrijd tijdens de tiende wedstrijd van het FIM wereldkampioenschap MXGP voor Jeffrey Herlings en …
  • Everts pakt zijn tweede pole in de modder

    Everts pakt zijn tweede pole in de modder

    Voor de tweede keer dit jaar heeft Liam Everts de “RAM Qualifying Race” gewonnen. De 19-jarige crosser wist tijdens de Italiaanse Grand Prix te winnen op zaterdagmiddag voor Simon Langenfelder …