Deelnemerslijst La chinelle 2018

Deelnemerslijst La chinelle 2018
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

Deze zaterdag precies om middernacht wordt de 2018 editie van de 12u van La Chinelle op gang getrokken. Jaar na jaar stijgt (opnieuw) de belangstelling van Vlaamse motorcrossers en enduristen. Op de onderstaande lijst prijkt dan ook veel bekend volk.

 

Teams – 12 Heures de la Chinelle 2018

1 Payen Jean-Marie Delchambre Pascal Michielon Sergio KTM 400 4T
2 Collin Alexis Yernault Michel  Danheux Sebastien Poncin Philippe Yamaha wrf 450 4T
3  Margoulies Serge  Delisée Frédéric Ricci Silvio  Verbist Frédérick KTM exc 300 2T
4 Wery Gerald Collard Olivier Flagothier Frederic Pauwels Benoit KTM 400 4T
5 Cony Vincent Cony Bastien Cony Joel HVA 300 2T
6 Genest Matthieu Escoffier Laurent Leclec’h Tom Beta 300 rr 2T
7 Persoons Dimitri Van Damme Jaimy KTM EXC 450 4 T
8 Vlassenbroeck Romain Tricot Julien Dejardin Renaud HVA 300 2T
9 Toussaint Jean-Marc Lambeau Antoine Colignon Mathieu Berghman Christophe KTM exc 350 4T
10 Lefèbvre Théo Lefebvre Marc Havelange François David Van Hooff KTM exc-f 350 4T
11 Dautremont frederic Vandermissen Serge Higny Giovanni Bouillon Sébastien Kawasaki kxf 450 4T
12 Romain Axel Lenoir Jérémy Desorbay Mathieu KTM exc 250 2T
15 Missotten Philippe Cornet Didier Jobkenne  Frederic Guerretti Alain KTM 250 2T
16 Van Den Bergh François Van Den Bergh Thomas Fosty Damien Bietlot Hubert KTM exc 250 2T
17 Sanglier Laurent Sanglier Vincent Sanglier Nicolas nc
18 François Benjamin Begaux Pierre Graux Antoine Yamaha yz-f 450 4T cross
19 Binet Stephane Laeremans Thibaut Thibaux Kevin Husqvarna enduro 350  4T
20 Gris Jean-Gil Canon Quentin Libert Justin Thomas Kevin Asiawing LX 450 4T
21 Denis Tanguy Mouton Thomas Mouton François Husqvarna te 300 2T
22  joël Brixhe Frédéric Gauniaux Duckers David Lagamme Julien GAS GAS 300 2T
23 Degraeve Steve Hayard Samuel Brassinne Cédric Yamaha yzf 250 4T
24 Magis Benjamin Magis Michael Massart Jean-Yves  KTM exc-f 250 4T
25 Taverne Rudy Persoon David Neirynck Jérôme Husqvarna fe 250 2T
26 Trotta Lucas Sorli Eric Boels Corentin Husqvarna fe 450 4T
27 Lemoine Benoit Chapelle Adrien Bairin Jean-luc Chapelle Patrick Honda cr 250 4T
31 Janvier Hierky Louis Tim Martini Jerome Husqvarna fe 450 4T
32 Glotz Arnaud Descamps Bradd Vanderheyden Mika Lurkin Maxime Husqvarna FE 350 4T
33 Valenduc Martin Vinken Quentin Hautenne Emilien Husqvarna te 300 2T
34 Bourbon Frank Stijn Bonten Thomas Vervondel Husqvarna fe 350 4T
35 Sluse Vincent Thomas Kevin Collinge Simon Husqvarna te 300 2T
36 Vancranenbroeck Lawrence Van Cleynenbreugel Ken Verhulpen Bram Carels Didier Husqvarna FE 350 4T
37 Quodbach Emile Wauthier Damien De Praetere Bertrand Husqvarna FE 350 4T
38 Taymans Christophe Colon Dean Delain Lucas KTM enduro 350 4T
39 Couvreur Antonin Hennequin Benoit Gilson Emilien Couvreur Jean-Marc KTM exc tpi 250 2T
40 Brassart Ludovic Chamberlan Sébastien Brassart Arnaud KTM  350 4T
41 Fohal Romain Brichart Quentin Morone Yohan KTM exc 350 4T
42 Ittelet Bastien Jacob Jonathan Daniel Lillo Rinchard Frédéric KTM exc 300 2T
43 Mauhin Philippe Drooghaag Daniel Scheen Frédéric KTM exc-f 350 4T
44 Leloup Andrew Damiaens Dietger Vieillevoye Kévin KTM Enduro 450 4T
45 Sente Arthur Lefèbvre Léopold Léonard Mathéo KTM xcw 125 2T
46 Magain Antoine Persoon Mikael Dewulf Jeffrey KTM EXCF450 4T
47 Gauniaux Kevin Segers David Natal Gordano KTM dpi 350 2T
48 Vandooren Quentin Toucheque Julien Lillo Aubry KTM EXC-F 250 4T
49 Van Dooren Marc Tourneur Dorian Gheerts Laurent KTM EXC-F 250 4T
50 Dussart Mathis Pallaro Angelo Guillaume Thibault Padou Frank KTM EXC-F 250 4T
51 Brutout Léon Gilbert Victor Bruggeman Simon KTM exc tpi 250 2T
52  Vandommele Michel  Vandommele Adrien  Vandommele Nicolas TM racing en 80 2T
53  Hérinne Arnaud Hérinne Jérémy TM racing en 300 2T
54 Bral Ludovic Mazzoni Boris Lejeune Maxime TM 250 4T
109 Houssonlonge Lucas Derouaux Maxime Ortmans Martin TM 250 4T
55 Duquenne Valentin Collinet Mathias Lanis Mathieu Duquenne Laurent Husqvarna fe 350 4T
56 Romain Bastien Verschelden Didier Roelen Helian KTM exc 200 2T
57 Devoldere François Mouchart Michel Petit Laurent KTM 300 2T
58 Detinne François Cordier Loic Piérard Louis Vander beken Patrick KTM 125
59 Guillaume Jérôme Pierard Dominique Lanis Alain Husqvarna fe 350 4T
60 Jacquemyn Eddy David Bernard Borgniet Thierry Yamaha wrf 250 4T
61 Lanis Aurélien Denison Kevin Bloquiau Thibault KTM exc 300 2T
62 Godfriaux Pierre Ponsart Stéphane Bloquiau Benoît Ponsart Karl KTM exc-f 500 4T
63 Dupont Kenny Fameree Thibault Pacini Dimitri Husqvarna te 300 2T
64 Gueur Martin Sibille Julien Marievoet Charles KTM exc 400 4T
65 Vilain Anthony Vilain Laurent Degregne Louis Beta Enduro 350 4T
66 Derese Marc Herman Romuald Meulders Fabian Jaegers Michael Husqvarna fe 350 4T
67 Bailleux Bertrand Debroux Fabrice Monfort Quentin Husqvarna FE 350 4T
68 Grandjean Vincent Boulard Bryan Brévers Ludovic Husqvarna FE 450 4T
69 Sylvain Roland Carpentier Quentin Forgiarini Dgani Husqvarna FE350 4T
70 Faustini Dominique Faustini Mattia Pigeon Lionel Husqvarna fe 350 4T
71 Klee Pascal Temmerman Luc Jomaux Dominique Klee Young Husqvarna te 250 2T
72 Lemoine Christophe Denuit Stéphane Hussin Grégoire Husqvarna fe 350 4T
73 Malcotte Aymeric Thiebaux Bryan Charlier Nicolas Husqvarna te 300i 2T
74 Savel Jonathan Savel Sébastien Brou François-Xavier Husqvarna ec 250 2T
75 Ancelin Nicolas Charalabidis Fabrizio Bereaux David KTM 350 4T
76 Tosin Jérémy Hecquet Pierre Spriet Laurent Didot Jean François Husaberg 390 4T
77 Delannoy Eric Delporte Nicolas Rossini Marvin Bertrand Christophe KTM exc 500 4T
78 Jossevel Thierry Jossevel Patrick KTM exc 530 4T
79  François Frédéric Dolens Quentin Mouton Adrien KTM exc 250 4T
80 Delcroix Samy Bargibant Christopher Bargibant Donovan KTM exc 300 2T
81 Hermans Nicolas Josselet William Petit Andy KTM enduro 350 4T
82 Ody Aymeric Collin Arthur Dumoulin Chris KTM enduro 300 2T
83 De Mey Kevin Raiwet Kevin Galante Florian KTM exc-f 450 4T
84 Bulens Logan Schoonyans Denis Meuwis Arnaud Suzuki rmz 450 4T
85 Charlotteaux Dylan  Debrichy  Frédéric D Alonzo Gulian Jouay Lionel KTM exc-f 350 4T
86 Clément Sébastien Leboutte Philippe Veiga Cuenca Albert Anthonis Sébastien KTM EXC 300 TPI 2T
87 Monfort Frédéric Kapusi Simon Legrève Pascal Garnier Benjamin Yamaha wr 250 F
88  Martens Daymond Carpentier Jérémy  Cremer Cédric Yamaha WRF 250
89 Bouvy Julien Da Cruz Yohann Vanbellinghen Geoffroy Yamaha 450 4T
90 Maquet Cyril Halleux Sylvain Dethier Christophe YamahaYZF 250 4T
91 Hugues Fayt Nys Alain Gilsoul Alain Lambert Adrien Yamaha wrf 250 4T
92 Tichoux Florian Lenain Thomas Branche Diego Yamaha wrf 250 4T
93 Tounquet Brandon Tounquet Cyrill Lauvaux Jean-Christophe Labiois François GAS GAS ec 300 2T
94 Van Hoof Mathias Truyts Andy De Beuckelaer Steven Beta RR 430
95 Barnich Tom Becu Clément Maroit Thibaut Sherco Enduro 300 2T
96 Matthews Van Hoevelen Espinasse Theo Edmonson Paul Sherco 300 4 T
97 Vukcevic Mika Gervois Youri Andreoli Jeremy Sherco 300 4 T
98 Minique Gaetan Vanderbeke Mathieu Meulemeester Yann Sherco Enduro 300 2T
99 Rynedyck Mathieu Vandenhoudt Arnaud Wasterlain Antoine Sherco Enduro 300 4T
110 Champenois Samuel Detimmerman Laurent Smal Thomas Sherco FSE 250 4T
100 Kaiveers Romain Desprechin Arno Fraikin Remy Husqvarna FE 450 4 T
101 Roméo Fiorentino Dan Stalon Loucas Capone KTM exc 350 4T
102  Beckers Eric  Dekeersmaecker Bruno Billy Philippe AJP PR5 250 4t
103 Coombs Matt Martin Pierre-Laurent Verpoorten Roel AJP PR5 250 4t
104 Decaigny Thomas Fleurquin Marc-Antoine Mariaulle Pascal Husqvarna fe 450 4T
105 Chiliade Jérémy Courbet Ayrton Montulet Frédéric Asiawing enduro 450 4T
106 Robert Jean-Michel Robert Steve Robert Mike Husqvarna te 250 2T
107 Ludwig Forster Horent Johan Legrand Pascal Malou Bryan KTM exc-f 350 4T
108    Gilles Cédric Massart Jonathan Hella Yoann Husqvarna fe 350 4T

Uw reacties