2019 Programma Mikkola-Silkolene Racing

2019 Programma Mikkola-Silkolene Racing
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

MC Mikkola mag dan voortaan wel als Mikkola-Silkolene Racing door het leven gaan, Heikki Declercq en zijn team runnen al jaren één van de beste Belgische amateurteams. Daar hoort ook een voorbeeldige communicatie bij. 

Over de plannen van het West-Vlaamse team lees je hier veel meer. In dit onderstaande overzicht krijg je echter een goed beeld van de volledige structuur en het programma voor het nieuwe seizoen!

MC Mikkola France: Dailey Van de Ketterij (125cc),  Alain Voermans (Nat.250 cc), Mark Boot (Inters 250 cc), Colin De Poortere (125 cc)

MC Mikkola France: Bryan Maes (85cc), Wouter Dormont (125cc), Kristof Van Vaerenbergh (INT 250cc), Donny Schmidt (Nat. 500 cc), Jochem Walckiers (Int.500 cc)

SPONSORS: Avista Oil Ingelmunster, Homet Izegem, Vandevijvere tuinmachines Ronse, Vandevijvere tuinmachines Ronse, Gemeente Deerlijk,  Silkolene Belgium,  Forever Fit Wetteren, All Clean Maldegem,  All copy Wetteren, All fire security Moeskroen, Vanomobil Deerlijk,  Home Health Products Oudenaarde,        Scoyco, Compuboek Wevelgem, Wybon Marke, Fidufac consulting Marke, GK laswerken Mariakerke, Automobilia Zarren, Motorgazet, Elektriciteit Vandenbroucke Kruishoutem,  Motoland Seclin, C-worx it Wevelgem, Fotografie NMP Limal, Jansson Floor Anzegem, MC Condé, Trofeeën Dubaere Otegem, Quiko Gmbh, Belfius Deerlijk, EKS brillen, Motor 2000 Heinkenszand, Technicross Havinnes, Houthandel Reimerswaal Rilland, Mx 477 Genk

KALENDER 2019

24/02 : Lommel (BK)
10/03 : Stekene (BK)
16/03 : Axel (Dutch masters)
17/03 : Axel (Dutch Masters)
17/03 : Lommel
24/03 : Lille
24/03 : Gouy en Artois (Fr)
31/03 : Wachtebeke
31/03: Fontaine les Croisilles (Fr)
07/04 : Paal
14/04 : Haacht (BK)
21/04 : Vollezele
22/04 : Vollezele
21/04 : Lommel (125 cc)
28/04 : Genk
01/05: Avesnes – sur – helpe (Fr)
05/05 : Molenbeersel (BK)
12/05 : Borgloon
12/05: Ligny (Fr)
19/05 : Lummen (BK)
26/05 : Wingene (BK)
30/05 : Axel of Rhenen
02/06 : Genk (BK)
08/06: Maricourt (Fr)
10/06 : Moresnet
10/06: Cassel (Fr)
16/06 : Werchter
16/06: Etroungt (Fr)
23/06 : Paal
30/06 : Humbeek
07/07 : Tessenderlo (BK)
14/07: Le quesnoy (Fr)
21/07 : Warsage
28/07 : St-Truiden
04/08: Warsage
11/08 : Koningshooikt
15/08 : Balen (BK)
18/08 : Kampenhout (BK)
25/08: Wachtebeke (BK)
01/09 : Wachtebeke – Mendonk
08/09 : Kersbe
15/09 : Orp-Le-Grand (BK)
15/09: Condé Sur Escaut (Fr)
22/09 : Lummen (BK)
29/09 : Deerlijk (BK)
06/10 : Baisieux

Uw reacties