Deelnemerslijsten MXGP van Duitsland

Deelnemerslijsten MXGP van Duitsland
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

Komend weekend is er weer volop actie op Grand Prix niveau. De Grote Prijs van Duitsland wordt ook dit jaar verreden in Teutschenthal en daar zullen naast MXGP en MX2 ook de categorieën EMX250, WMX en MXE op het startrooster verschijnen.

Deze race in het oosten van Duitsland is de achtste confrontatie voor de rijders die deelnemen aan het WK motorcross. In MXGP is het Tim Gajser die in de tussenstand 5 punten voorsprong heeft op Jorge Prado. Na de twee koplopers zijn het Romain Febvre en Jeffrey Herlings die in het spoor van de Sloveen en de Spanjaard trachten te blijven om zo hun titelambities gaaf te houden.

Nicolas Vennekens nu aanwezig in de MX2.

De tussenstand in de MX2-klasse wordt aangevoerd door Kay de Wolf. Hij wordt op de huid gezeten door Simon Laengenfelder, Lucas Coenen, Liam Everts en regerend wereldkampioen Andrea Adamo. In het Europees kampioenschap 250cc leidt de Fransman Mathis Valin de dans. Hij krijgt weerwerk van Cas Valk, Valerio Lata en Ivano van Erp.

De dames (WMX) rijden in Teutschenthal hun vierde race van dit kampioenchap. Lotte van Drunen (De Baets MX Team) is de leidster in de tussenstand voor Daniela Guillen en zesvoudig wereldkampioene Kiara Fontanesi. Lynn Valk staat als vierde gerangschikt.

In Duitsland zullen de jongelingen op elektrische mini-bikes hun tweede race rijden voor het EK MXE. Lucas Bos uit Frankrijk is de eerste leider. Eerste Belg is Roan Calado-Reyes op p10.

MXGP

1 1 Prado Jorge GASGAS ESP RFME Red Bull GASGAS Factory Racing
2 3 Febvre Romain Kawasaki FRA FFM Kawasaki Racing Team MXGP
3 6 Paturel Benoit Yamaha FRA FFM De Baets Yamaha MX-Team
4 10 Vlaanderen Calvin Yamaha NED KNMV Monster Energy Yamaha Factory MXGP Team
5 17 Toendel Cornelius KTM NOR NMF Schmicker Racing
6 24 Horgmo Kevin Honda NOR NMF TEAM SHIP TO CYCLE HONDA SR MOTOBLOUZ
7 29 Jacobi Henry KTM GER DMSB KTM Sarholz Racing Team
8 35 Platt Lukas KTM GER DMSB KTM Sarholz Racing Team
9 41 Jonass Pauls Honda LAT LAMSF Standing Construct Honda MXGP
10 45 Kohut Tomas KTM SVK SMF Osicka MX Team
11 60 Nagy Anton Yamaha SWE SVEMO JK Racing Yamaha
12 71 Spies Maximilian KTM GER DMSB KTM Kosak Team
13 84 Herlings Jeffrey KTM NED KNMV Red Bull KTM Factory Racing
14 87 Brumann Kevin Husqvarna SUI SWISSMOTO SixtySeven Racing-Team
15 90 Trache Justin Yamaha GER DMSB
16 91 Seewer Jeremy Kawasaki SUI SWISSMOTO Kawasaki Racing Team MXGP
17 92 Guillod Valentin Honda SUI FFM TEAM SHIP TO CYCLE HONDA SR MOTOBLOUZ
18 101 Guadagnini Mattia Husqvarna ITA FMI Nestaan Husqvarna Factory Racing
19 128 Monticelli Ivo Beta ITA FMI MRT Racing Team Beta
20 131 Nickel Cato Husqvarna GER DMSB
21 132 Bonacorsi Andrea Yamaha ITA FMI Monster Energy Yamaha Factory MXGP Team
22 161 Östlund Alvin Honda SWE SVEMO JWR Honda Racing
23 175 Roosiorg Hardi KTM EST EMF
24 189 Bogers Brian Fantic NED KNMV Fantic Factory Racing MXGP
25 200 Zonta Filippo KTM ITA FMI
26 223 Tropepe Giuseppe Honda ITA FMI Millionaire Racing Team-ABF Italia
27 224 Teresak Jakub Husqvarna CZE ACCR
28 226 Koch Tom KTM GER DMSB KTM Kosak Team
29 228 Scuteri Emilio Honda ITA FMI Millionaire Racing Team-ABF Italia
30 243 Gajser Tim Honda SLO AMZS Team HRC
31 253 Pancar Jan KTM SLO AMZS TEM JP253 KTM Racing Team
32 259 Coldenhoff Glenn Fantic NED KNMV Fantic Factory Racing MXGP
33 260 Koch Nico GASGAS GER DMSB Becker Racing
34 278 Vermijl Thomas GASGAS BEL FMB Becker Racing
35 300 Ludwig Noah KTM GER DMSB KTM Sarholz Racing Team
36 313 Polak Petr Yamaha CZE ACCR SHR Motorsports
37 326 Gilbert Josh KTM GBR ACU Gabriel SS24 KTM
38 365 Skovgaard Nikolaj KTM DEN DMU KL Racing Team
39 491 Haberland Paul Yamaha GER DMSB SHR Motorsports
40 517 Gifting Isak Yamaha SWE SVEMO JK Racing Yamaha
41 822 Bolink Mike Yamaha NED KNMV
42 919 Watson Ben Beta GBR ACU MRT Racing Team Beta
43 991 Scheu Mark Husqvarna GER DMSB SixtySeven Racing-Team

MX2

1 11 Haarup Mikkel Triumph DEN DMU MONSTER ENERGY TRIUMPH RACING
2 12 Chambers Jack Kawasaki USA AMA Bike It Kawasaki MX2 Racing Team
3 19 Coenen Sacha KTM BEL FMB Red Bull KTM Factory Racing
4 22 Braceras David Fantic ESP RFME Fantic Factory Racing MX2
5 28 Rossi Marc-Antoine GASGAS FRA FFM Red Bull GASGAS Factory Racing
6 33 Karssemakers Kay Fantic NED KNMV Fantic Factory Racing MX2
7 42 Rainio Sampo KTM FIN SML Young Motion powered by Resa
8 44 Elzinga Rick Yamaha NED KNMV Monster Energy Yamaha Factory
9 49 Dusi Mattia KTM ITA FMI
10 51 Oliver Oriol KTM ESP RFME WZ RACING TEAM
11 67 Martinez Yago TM ESP RFME
12 72 Everts Liam KTM BEL FMB Red Bull KTM Factory Racing
13 73 Zanchi Ferruccio Honda ITA FMI Team HRC
14 74 de Wolf Kay Husqvarna NED KNMV Nestaan Husqvarna Factory Racing
15 80 Adamo Andrea KTM ITA FMI Red Bull KTM Factory Racing
16 96 Coenen Lucas Husqvarna BEL FMB Nestaan Husqvarna Factory Racing
17 114 Vennekens Nicolas GASGAS BEL FMB
18 123 Tuani Federico KTM ITA FMI AIT Racing Team
19 125 Weckman Emil KTM FIN FMM Schmicker Racing
20 155 Schröder Tom GASGAS GER DMSB
21 171 Bennati Morgan Kawasaki ITA FMI Fly Over Competition-Gaerne
22 180 Ambjörnson Leopold Husqvarna SWE SVEMO Team Leoparden Racing
23 198 Benistant Thibault Yamaha FRA FFM Monster Energy Yamaha Factory
24 214 Osterhagen Hakon Honda NOR NMF JM Honda Racing
25 227 Stehlík Daniel KTM CZE ACCR
26 319 Prugnieres Quentin Marc Kawasaki FRA FFM F&H Racing Team
27 325 Alfarizi Delvintor Honda INA IMI JM Racing Astra Honda
28 338 Olsson Filip KTM SWE SVEMO Young Motion powered by Resa
29 368 Nilsson Samuel KTM ESP RFME
30 408 Smulders Scott Honda NED KNMV KMP HONDA RACING TEAM POWERED BY KRETTEK
31 414 Brix Oscar KTM DEN DMU KL Racing Team
32 427 Fredriksen Hakon KTM NOR NMF WZ RACING TEAM
33 451 Mikula Julius KTM CZE ACCR Osicka MX Team
34 470 Koenig Peter KTM GER DMSB KTM Sarholz Racing Team
35 489 Walvoort Jens KTM NED KNMV KTM SB Racing
36 505 Lüning Arvid GASGAS SWE SVEMO Young Motion powered by Resa
37 511 Krug Jan Husqvarna GER DMSB SixtySeven Racing-Team
38 516 Laengenfelder Simon GASGAS GER DMSB Red Bull GASGAS Factory Racing
39 579 Bruce Bobby Kawasaki GBR ACU Bike It Kawasaki MX2 Racing Team

LEES MEER  Sander Agard-Michelsen pakt weer een dagzege

EMX250

1 2 Skovbjerg Nicolai Yamaha DEN DMU Wozniak MX Racing Team
2 3 Jung Linus Husqvarna GER DMSB KTM Sarholz Racing Team
3 6 Escandell Elias GASGAS ESP RFME RFME GASGAS MXJUNIOR TEAM
4 10 Cashmore Harvey KTM GBR ACU
5 29 Garcia Francisco GASGAS ESP RFME RFME GASGAS MXJUNIOR TEAM
6 36 Greutmann Nico Husqvarna SUI SWISSMOTO Cat Moto Bauerschmidt Husqvarna
7 47 Reisulis Karlis Alberts Yamaha LAT LAMSF VRT Yamaha Racing
8 50 Cazal Xavier KTM FRA FFM AIT Racing Team
9 51 Fredsoe Mads GASGAS DEN DMU Beddini GASGAS Factory Juniors
10 53 Lata Valerio GASGAS ITA FMI Beddini GASGAS Factory Juniors
11 57 Bidzans Edvards Honda LAT LAMSF KMP HONDA RACING TEAM POWERED BY KRETTEK
12 70 Kees Valentin KTM GER DMSB KTM Kosak Team
13 75 Mesters Bradley KTM NED KNMV KTM Kosak Team
14 79 Salvini Nicola KTM ITA FMI SEVEN Motorsport
15 83 Grau Maxime KTM FRA FFM WZ RACING TEAM
16 115 Towers Gavin Yamaha USA AMA VRT Yamaha Racing
17 123 Peklaj Jaka Husqvarna SLO AMZS
18 172 Valk Cas KTM NED KNMV Gabriel SS24 KTM
19 183 Idrisoglu Ahmet Yamaha TUR TMF
20 200 Diserens Luca Honda SUI SWISSMOTO
21 212 Pulvirenti Alfio Samuele KTM ITA FMI SEVEN Motorsport
22 256 Smith Magnus Yamaha DEN DMU Wozniak MX Racing Team
23 262 Alexanderson Ryan KTM AUS MA WZ RACING TEAM
24 282 Zweiacker Jakob Husqvarna GER DMSB SixtySeven Racing-Team
25 304 Owens Liam Husqvarna AUS MA Cat Moto Bauerschmidt Husqvarna
26 317 Valin Mathis Kawasaki FRA FFM BUD RACING-Kawasaki
27 329 Scollo Maurizio Yamaha ITA FMI GHIDINELLI RACING TEAM
28 339 Garib Benjamin Kawasaki CHI FMC BUD RACING-Kawasaki
29 363 Reichl Lyonel Husqvarna LIE LMV Cat Moto Bauerschmidt Husqvarna
30 384 Congost Gerard GASGAS ESP RFME VHR Racing Team
31 400 Tolsma Roan Husqvarna NED KNMV
32 419 Brookes Joe KTM GBR ACU
33 420 Rossi Andrea KTM ITA FMI
34 422 Koskinen Kimi GASGAS FIN SML
35 428 Obenland Henry KTM GER DMSB KTM Kosak Team
36 432 Van Erp Ivano Yamaha NED KNMV VRT Yamaha Racing
37 437 Venhoda Martin GASGAS CZE ACCR
38 441 Askew William Kawasaki GBR ACU Bike It Kawasaki MX2 Racing Team
39 494 Werner Maximilian Honda GER DMSB JM Honda Racing
40 499 Katrinak Jaroslav GASGAS SVK SMF MRA RACING TEAM
41 586 Sondergaard Lucas GASGAS DEN DMU
42 587 Polato Brando GASGAS ITA FMI
43 612 Parn Joosep GASGAS EST EMF
44 616 Colmer Ollie KTM GBR ACU
45 669 Ruffini Luca Husqvarna ITA FMI MAXBARTMOTOSPORT
46 717 Fueri Alexis Fantic FRA FFM Fantic Factory Racing MX2
47 731 Jones Alfie KTM GBR ACU
48 744 Soulimani Saad Yamaha MAR FMI GHIDINELLI RACING TEAM
49 938 Bicalho Rodolfo KTM BRA FMI
50 961 Frisk August KTM SWE SVEMO GT Racing

LEES MEER  Opinie: De Belgen palmen het WK MX2 in

WMX

1 1 Duncan Courtney Kawasaki NZL MNZ F&H Racing Team
2 4 Franchi Gaia Honda ITA FMI
3 5 Jans-Beken Britt Yamaha NED KNMV
4 8 Fontanesi Kiara GASGAS ITA FMI MXFONTARACING
5 9 Germond Virginie KTM SUI FFM Team Dragon Moto
6 12 Reitze Alicia Yamaha GER DMSB SYE Racing Team 423
7 17 Koehler Emely KTM GER DMSB
8 18 Schultz Katharina Kawasaki GER DMSB
9 25 Kjellberg Sanna Yamaha SWE SVEMO
10 26 Cepelakova Aneta Yamaha CZE ACCR
11 31 Neusüß Johanna Kawasaki GER DMSB
12 34 Talucci Emanuela Maria KTM ITA FMI
13 49 Goggel Alicia KTM COL FMC VHR Racing Team
14 53 Aagaard Andersen Barbara Yamaha DEN DMU
15 55 Irmgartz Kim Honda GER DMSB
16 79 Kupczyk Wiktoria KTM POL PZM
17 80 Polato Cecilia GASGAS ITA FMI
18 89 Sturzeck Gianna Husqvarna GER DMSB
19 125 Collingwood Lauren May KTM GBR ACU
20 126 Huss Mathilda Husqvarna SWE SVEMO
21 128 Sanchez Nequi Jana Yamaha ESP RFME
22 153 Franzoni April Honda FRA FFM
23 172 Valk Lynn KTM NED KNMV Schmicker Racing
24 176 Heygate Leah KTM ZAM MSA
25 188 van der Vlist Shana Yamaha NED KNMV
26 220 Perez Melanie Yamaha FRA FFM
27 237 Abel Celine Kawasaki GER DMSB
28 255 Guillen Daniela GASGAS ESP RFME RFME Spain National Team
29 257 Pachmann Lexi Yamaha GER DMSB
30 310 Barker Lucy KTM GBR ACU
31 325 Andersen Sara KTM DEN DMU
32 360 Zimmermann Tabea Honda GER DMSB
33 401 Van Drunen Lotte Yamaha NED KNMV De Baets Yamaha MX-Team
34 423 Papenmeier Larissa Honda GER DMSB SYE Racing Team 423
35 511 Hughes Martine Kawasaki NOR NMF
36 587 Bäckström Tyra GASGAS SWE SVEMO
37 612 Seleboe Mathea Yamaha NOR NMF
38 613 Tamás Lora Husqvarna HUN MAMS
39 644 Raunkjaer Laura Yamaha DEN DMU
40 699 Kapsamer Elena GASGAS AUT AMF
41 705 Jakobsen Malou KTM DEN DMU
42 714 Weny Sandra Kawasaki GER DMSB
43 717 Gelissen Danee Yamaha NED KNMV Ceres 71 Racing
44 774 Piepke Gina-Marie Kawasaki GER DMSB
45 775 Massury Alexandra KTM GER DMSB
46 969 Hoppe Fiona Husqvarna GER DMSB
47 974 Lehmann Janina Honda GER DMSB

MXE

1 2 Hähnel Matti KTM GER
2 4 Kortoletzky Henrik Husqvarna AUT
3 5 Turvey Lennox Husqvarna GBR
4 6 Sole Kolbe Husqvarna GBR
5 7 Edlinger Raphael GASGAS AUT
6 8 Elbs Luis KTM AUT
7 9 Gaioni Leonardo KTM ITA
8 10 Angel Rodrigo Husqvarna ESP
9 11 Beuzenberg Willem GASGAS NED
10 12 Frohlund Holly Husqvarna SWE
11 13 Alemany Jules GASGAS FRA
12 14 Manso Avila Elia Husqvarna ESP
13 15 Horsebog Vitus GASGAS DEN
14 16 Segretain Lola GASGAS FRA
15 17 Gabriel Ryan Husqvarna AUS
16 18 Bihlmann Alexander GASGAS GER
17 19 Torres Miranda Pau GASGAS ESP
18 21 Aranda Escribano Placido GASGAS ESP
19 22 Bos Lucas KTM FRA
20 23 Eilers Jordan Finn Husqvarna GER
21 24 Krzyzewski Antoni KTM POL
22 25 Lagut Cesar KTM FRA
23 26 Storz Ophilia Husqvarna GER
24 27 Storz Leonhard Husqvarna GER
25 28 Aouadi Naïm KTM FRA
26 29 Martins Santiago Husqvarna POR
27 30 Morales Garcia Joan KTM ESP
28 31 Dauset Jordi GASGAS ESP
29 32 Hubers Kay KTM NED
30 33 Nelson Reggie KTM GBR
31 34 Golding Leo KTM GBR
32 35 Calado Reyes Roan KTM BEL
33 36 Negre Mathis KTM FRA
34 37 Wixtrom Skye KTM SWE
35 38 Barbet Louka KTM FRA
36 39 Garcia Rodrigo KTM POR
37 40 Moutin Jonas KTM FRA
38 41 Lopez Rodriguez Triana Husqvarna ESP

Foto: Infront Moto Racing
Tekst: Danny Hermans

Uw reacties

Ook te lezen