Julian Vander Auwera in het EMX125

Julian Vander Auwera in het EMX125
Decrease Font Size Increase Font Size Taille du texte Imprimer

Nadat hij in 2018 diverse keren van het Europees Kampioenschap 125cc heeft geproefd gaat Julian Vander Auwera in 2019 het volledige kampioenschap rijden. De 16-jarige crosser uit Hamme-Mille  gaat uitkomen als teamgenoot van Nathan Renkens!

Zowel Vander Auwera als Renkens rijden de ADAC MX Masters in de kleuren van Raths Motorsport waarvoor ook Dietger Damiaans, Dante Nijs, Storm Steensels en Winston Heberer gaan uitkomen. Er staan ook wedstrijden van de KNMV Dutch Masters of Motocross op het programma voor alle rijders.

FIM Grand Prix Teamoverzicht 2019:
– Team Red Bull-KTM-DeCarli
Antonio Cairoli (MXGP)
Jorge Prado-Garcia (MX2)

– Red Bull-KTM Racing Team
Jeffrey Herlings (MXGP)
Tom Vialle (MX2)

– RFX KTM
Shaun Simpson (MXGP)
Nathan Dixon (EMX250)
Joel Rizzi (EMX125)
Ben Clark (UK)

– Marchetti Racing-KTM
Iker Larranaga-Olano (MX2)
Andrea Zanotti (MX2)

– Team KTM UK-Hitachi
Greame Irwin (MXGP)
Conrad Mewse (MX2)
Bas Vaessen ? (MX2)

– Standing Construct Racing-KTM
Glenn Coldenhoff (MXGP)
Ivo Monticelli (MXGP)
Max Anstie (MXGP)

– CreyMert Racing Team
Kevin Horgmo (EMX250)
Hakon Osterhagen (EMX125)

– JD GUNNEX KTM Racing Team
Jose Antonio Butron (MXGP)
Richard Sikyna (MX2)
Petr Polak (MX2)
Radek Vetrovsky (EMX125)
Tomas Pikart (EMX125)

– GBO Motorsport
Simone Furlotti (MXGP)

– Team Sarholz-KTM Germany
Maxi Nagl (MXGP)
Tom Koch (MXGP)
Tim Koch (ADAC)

– KTM North Europe Racing
Petar Petrov (MXGP)
Jeffrey Dewulf (MXGP)

– Team Griekspoor
Lars Griekspoor (MX2)

– Team Steels Dr Jack
Nicholas Lapucci (MX2)
Kim Savaste (MX2)

– RockstarEnergy-Husqvarna-IceOne Racing Team
Arminas Jasikonis (MXGP)
Pauls Jonass (MXGP)
Mikkel Haarup (EMX250)

– RockstarEnergy-Nestaan-Husqvarna-JM Racing
Jed Beaton (MX2)
Thomas Kjer Olsen (MX2)
Kay de Wolf (EMX125)

– Maddii Racing-Husqvarna
Alberto Furato (EMX250)
Raf Meuwissen (EMX250)
Mattia Guadagnini (EMX125)
Federico Tuani (Italie)
Gaetano Cassibba(Italie)

– 62 MotoSport
Klemen Gercar (MXGP)
(EMX250)

– 920 Fly Group Husqvarna Team
Ander Valentin (MXGP)
Alex Gamboa (MX2)

LEES MEER  Team Nederland voor het WK Jeugd in Heerde

– A1M Motorsport-Husqvarna
Tanel Leok (MXGP)
Roland Edelbacher (EMX250)

– REVO Husqvarna Team
Dylan Walsh (MX2)
Alvin Ostlund (MX2)

– Team E2T Racing
Enzo Toriani (MX2)
Hampus Kahrle (MX2)
? (EMX)
? (EMX)

– Yamaha Motocross Team
Romain Febvre (MXGP)
Jeremy Seewer (MXGP)

– KEMEA-Yamaha Racing Team
Jago Geerts (MX2)
Ben Watson (MX2)

– WILVO-Yamaha MXGP Team
Arnaud Tonus (MXGP)
Gautier Paulin (MXGP)

– JK Racing-Yamaha
(MX2)
? (EMX250)
? (EMX125)
? (EMX300)
Lynn Valk ? (MXW)

– DP19-SDM Racing Team
Rick Elzinga (EMX250)
Ruben Fernandez-Garcia (EMX250)
Gianluca Facchetti (EMX250)

– MJC Yamaha Team
Thibault Benistant (EMX250)
Florian Miot (EMX125)
Luca Diserens (EMX125)
Kevin Brumann (EMX125)

– Team Ausio-Yamaha-YamaLube
Jorge Zaragoza (MX2)
Yago Martínez (EMX250)
Eric Tomas (EMX125)
Raul Sanchez (EMX125)

– Team SM Action-Errezeta-Yamaha
Maxime Renaux (MX2)
Michele Cervellin (MX2)
Andrea Adamo (EMX250)

– Hutten Metaal Yamaha Racing
Sven van der Mierden (MXGP)
Micha Boy de Waal (MXGP)
Raivo Dankers (EMX250)

– JWR Yamaha Racing
Kevin Strijbos (MXGP)
Seva Brylakov (MXGP)
Anton Gole (MXGP)
Tim Edberg (EMX250)

– Team HB Rcing
Thibault Maupin (EMX250)
? (EMX250)

– MonsterEnergy-Kawasaki Racing Team
Clement Desalle (MXGP)
Julien Lieber (MXGP)

– BikeIt-Kawasaki-Dixon Racing Team
Darian Sanayei (MX2)
Gustavo Passoa (MX2)

– Gebben Motoren-Van Venrooy-Kawasaki Racing
Alessandro Lupino (MXGP)
Benoit Paturel (MXGP)
Marcel Conijn (MX2)

– BOS GP-Kawasaki Racing
Tommy Searle (MXGP)
Evgeny Bobryshev (MXGP)

– F&H Racing Team
Adam Sterry (MX2)
Henry Jacobi (MX2)
Roan van de Moosdijk (EMX250)

– BUD Racing-Kawasaki-MonsterEnergy
Brian Moreau (MX2)
Brian Hsu (MX2)

– MR-MAXBart KTM
Morgan Lesiardo (MX2)
Alberto Barcella (EMX125)

– Team HRC-Gariboldi Racing-HSF Logistics
Tim Gajser (MXGP)
Brian Bogers (MXGP)
Calvin Vlaanderen (MX2)

– Honda-114 Motorsport Racing
Wilson Todd ? (MX2)
Zach Pichon ? (MX2)

– Team Assomotor Honda
Mathys Boisrame (MX2)
Brent Vandoninck (MX2)
Pierre Goupillon (EMX250)
Stephane Rubini (EMX250)

– GT243
Maks Mausser (MX2)

– Vamo Racing Team
Hakan Halmi (MX2)

LEES MEER  De deelnemerslijst van de MXGP in Italië

– Buildbase Honda Racing-DTR
? (EMX250)
? (EMX250)

– STC Racing-IXS-Yamaha
Loris Freidig (MX2)
Joan Davod Rosell (EMX250)
Kevin Brumann (EMX125)
Justin Trache (EMX125)
Carles Rosell (EMX125)

– Team VHR
Jordi Tixier (MXGP)
Scotty Verhaeghe (EMX250)
Mathilde Martinez (WMX)

– Scandinavia Racing Sports
Jonathan Bengtsson (MXGP)

– KTM Diga Junior Racing Team
Emil Weckman (EMX250)
Matheo Miot (EMX250)
Emil Jonrup (EMX125)
Kay Karssemakers (EMX125)

– Team Diga Procross-Husqvarna
Davy Pootjes (MX2)
Jeremy Sydow (EMX250)
Filip Olsson (EMX125)

– Raths Motorsport-KTM
Nathan Renkens (MXGP)
Julian Vanderauwera (EMX125)
Dietger Damiaans (ADAC)
Dante Nijs (ADAC)
Storm Steensels (ADAC)
Winston Heberer (ADAC)

– F4E KTM Racing Team
Marc Lucas Sanz (EMX250)
Eddie Jay Wade (EMX125)
Guillem Farres (EMX125)
Damon Graulus (DMofMX)
Troy Verburgh (85)
Baptiste Beernaert (85)

– Celestini Racing-KTM
Emilio Scuteri (EMX250)
Andrea Bonacorsi (EMX125)
Mirko Valsecchi (EMX125)

– Ghindinelli Racing Team
Samuele Bernardini (MXGP)
Mahy Villanueva (EMX250)
Guiseppe Tropepe (EMX250)
Max Ratschiller (EMX125)

– Jezyk Racing
? (EMX125)
? (EMX125)
? (EMX125)

– KINI KTM Junior Team
Rene Hofer (EMX250)
Lion Florian (EMX250)
Mike Gwender (EMX125)

– Team ProGrip-MXUnited-Haes Racing
Nikita Kucherov (EMX125)
Levi Schrik (85)

– WZ Racing Team
Meico Vettik (EMX250)
Karlis Sabulis (EMX250)
Afonso Gaidao (EMX125)
Simon Längenfelder (EMX125)

– Team Ecomaxx Fuel
Yoeri van ‘t Ende (EMX300)
Mike Kras (EMX300)
Demi Verploegh (WMX)

– GPR MX Team
Rob van der Veerdonk (EMX125)
Cameron Durow (EMX125)
James Carpenter (EMX250)

– No Fear-JUMBO-BT Racing Team
Kjell Verbruggen (EMX125)
Scott Smulders (EMX125)

– Motor2000 KTM Team
Jens Walvoort (EMX125)
Kelton Gwyther (EMX2S)

– Team Griekspoor
Lars Griekspoor (250)

– AG Racing
Guryev Artem (MXGP)

– Speedtool Racing
Rasmus Hakansson (EMX250)

– EL4 Racing
Eric Leijtens (EMX2S)

– Fonta MX Racing
Kiara Fontanesi (WMX)
Larissa Papenmeier (WMX)

– VENS Motorsports
Nancy van de Ven (WMX)

– Team 964
Nicky van Wordragen-Hubers (WMX)

Door: Steven van Kempen/KEMCO
Foto: #NiekFotografie

Uw reacties

Ook te lezen

  • Team Nederland voor het WK Jeugd in Heerde

    Team Nederland voor het WK Jeugd in Heerde

    Op 13-14 juli 2024 zal het FIM Junior World Championship worden verreden op het circuit van Heerde. Het Team Nederland heeft maarliefst 17 rijders geselecteerd voor deelname aan deze wedstrijd …
  • VIDEO: Behind the Gate Episode 5

    VIDEO: Behind the Gate Episode 5

    Deze aflevering speelt zich af in Agueda en bevat een diepgaande analyse met de Sloveense rijders Tim Gajser en Jan Pancar. Ze laten de verschillende benaderingen van motorcross zien, van …
  • Edgar Canet maakt de overstap naar rally raid

    Edgar Canet maakt de overstap naar rally raid

    Eind vorig jaar kwam Edgar Canet-Ardevol in aanraking met de rally sport. De Spanjaard kwam jaren voor het RFME Junior team uit in de motocross maar blessures gooide roet in …
  • Van Dam profiteert van afwezigheid Van der Werff

    Van Dam profiteert van afwezigheid Van der Werff

    Kaylee van Dam heeft afgelopen zondag volop geprofiteerd van de afwezigheid van Britt van der Werff. In Geldermalsen won Van Dam beide manches en pakte hiermee naast de dagoverwinning ook …