Enduropale Le Touquet 2019: het volledige klassement

Enduropale Le Touquet 2019: het volledige klassement
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

Hieronder vindt je het volledige klassement van de 44ste editie van de Enduropale du Touquet, die werd gewonnen door de Brit Nathan Watson voor de Belg Daymond Martens en de Fransman Richard Fura.

Meer dan 1200 deelnemers gingen om 14.00 uur van start voor een wedstrijd over 3 uur. Het wedstrijdverslag vind je hier.

 

Volledige uitslag Enduropale Le Touqet 2019

1 8 WATSON Nathan Moto Club Thomer la Sogne 15 – 03:03:20.951 10:56.581
2 4 MARTENS Daymond Moto Club Pecquencourt 15 4:55.490 03:08:16.441 10:50.620
3 18 FURA Richard Moto Club de Thelle 15 6:53.360 03:10:14.311 10:41.700
4 42 VAN BEVEREN Adrien Moto Club Pecquencourt 15 7:56.232 03:11:17.183 10:57.700
5 7 WATEL Stephane Moto Club du Littoral 59 15 10:44.259 03:14:05.210 11:07.289
6 35 PETROV Petar Touquet Auto Moto 15 13:53.102 03:17:14.053 10:48.921
7 14 SOT Maxime Union Motocycliste de l’Aube 15 13:56.170 03:17:17.121 11:11.171
8 6 BROSSIER Victor Touquet Auto Moto 15 15:23.451 03:18:44.402 11:08.821
9 32 FLORIN Timothee Racing Tout Terrain 14 1 Tr. 03:13:08.174 11:17.600
10 11 HAUQUIER Jeremy Moto Club Pecquencourt 14 1 Tr. 03:15:02.862 10:54.850
11 20 MEPLON Marshall Touquet Auto Moto 13 2 Tr. 03:03:49.088 11:07.291
12 41 SIMPSON Stefan 13 2 Tr. 03:03:52.270 11:43.630
13 36 BONNEAU Jeremy Moto Club des ESTEYS 13 2 Tr. 03:04:36.781 11:15.570
14 19 BECKER Florent M. Foyer rural de Faulx 13 2 Tr. 03:05:45.791 12:08.470
15 50 GEMBALA Sabry Calais Sports Mécaniques 13 2 Tr. 03:06:46.100 11:15.909
16 38 MULEC Toni 13 2 Tr. 03:06:50.540 12:04.310
17 161 MOLLON Eddy Moto Club de Saint Joseph 13 2 Tr. 03:07:37.061 11:49.939
18 47 BETHYS Andy MX School 13 2 Tr. 03:10:15.372 11:49.690
19 31 LOUIS Tim Moto Club des Buttes de Beauregard 13 2 Tr. 03:11:19.361 11:34.959
20 91 ABGRALL David Kewenn Krampons 13 2 Tr. 03:13:27.821 11:58.891
21 166 LEVREAU Mickael Moto Club Angerien 13 2 Tr. 03:14:57.041 11:38.472
22 77 LAMOUR Adrien Moto Club De Lanvaux 13 2 Tr. 03:15:25.680 12:19.030
23 28 BRANCO Kilian ASM Guisseny 13 2 Tr. 03:15:42.202 11:44.860
24 21 MOREL Pierre Moto Club Pecquencourt 13 2 Tr. 03:16:16.102 11:44.601
25 10 JEANNE Maxime Ouville Moto Club 13 2 Tr. 03:16:17.054 12:07.051
26 159 BOIDRAS Benjamin Moto Club de Brou 13 2 Tr. 03:16:36.600 11:24.070
27 59 CAMPET Julien Moto Club du Pignada 13 2 Tr. 03:17:40.071 11:49.649
28 23 CAZAUNAU Benjamin Moto Club Langonnais 13 2 Tr. 03:18:01.952 12:32.809
29 97 JORRY Adrian Moto Club de Dreux 13 2 Tr. 03:19:41.201 11:54.278
30 39 THIOLLIER Vincent Moto Club des ESTEYS 13 2 Tr. 03:23:22.571 11:27.751
31 51 THOREL Francois Moto Club Mervillois 12 3 Tr. 03:03:23.221 11:41.020
32 45 HOLYOAKE Robert 12 3 Tr. 03:04:01.071 12:33.760
33 26 GERMAIN Marc Grenoble Enduro Club 12 3 Tr. 03:06:53.741 12:26.518
34 61 CAILLET Alexandre Moto Club du Littoral 59 12 3 Tr. 03:07:06.021 11:55.711
35 287 BELMANS Raf Moto Club Huismes 12 3 Tr. 03:08:36.382 12:24.669
36 78 RENAUX Guillaume Moselle Moto Club 12 3 Tr. 03:08:42.680 12:09.301
37 65 CARAT Yann Moto Club des ESTEYS 12 3 Tr. 03:08:49.600 12:02.171
38 86 FERRY Loic Moto Club de Sore 12 3 Tr. 03:09:40.230 11:47.540
39 55 LEROY Richard Touquet Auto Moto 12 3 Tr. 03:09:43.400 12:08.658
40 71 NOWAK Quentin Team Lt 75 12 3 Tr. 03:09:57.428 11:50.050
41 140 MALET Brice ESTT 12 3 Tr. 03:10:00.631 11:23.131
42 24 JORE Sullivan Touquet Auto Moto 12 3 Tr. 03:11:18.351 12:19.371
43 147 PIWOWARCZYK Benjamin Moto Club Mervillois 12 3 Tr. 03:11:31.071 12:19.501
44 79 DROOGHAAG Daniel 12 3 Tr. 03:12:18.410 12:01.830
45 43 PAIN Olivier Moto Club des Deux Sevres 12 3 Tr. 03:12:42.301 11:52.180
46 1204 ROBSON John 12 3 Tr. 03:14:03.270 11:57.280
47 44 MOREL Alexandre Mx Park Clastres 02 12 3 Tr. 03:15:54.022 11:53.441
48 110 CHARPENTIER Jeremy Moto Club les Galipes 12 3 Tr. 03:17:33.011 12:20.661
49 13 WESTELYNCK Marc Antoine Racing Tout Terrain 12 3 Tr. 03:17:39.691 11:58.391
50 66 MANEGE Kevin Moto Club de Conde sur Escaut 12 3 Tr. 03:19:33.761 11:34.878
51 73 GENDRON Florent ASM Pau Moto Verte 12 3 Tr. 03:19:56.421 12:33.811
52 107 GAPAIX Enzo Chronovert 12 3 Tr. 03:20:32.560 12:23.260
53 304 CHARRAULT Antoine Association 3 T 12 3 Tr. 03:20:43.570 12:20.761
54 123 SICOULY Loic Moto Club des ESTEYS 12 3 Tr. 03:21:59.511 12:25.052
55 106 PIERLOT Guillaume MC Charleville Mezieres en Ardennes 12 3 Tr. 03:22:50.010 12:13.772
56 88 LEMAN Cedric Moto Club Pecquencourt 11 4 Tr. 03:03:55.850 12:41.620
57 615 HUNT Ben 11 4 Tr. 03:03:56.740 12:46.690
58 60 HILLAIRET-COLLET Timoth… AS Kantia 11 4 Tr. 03:03:59.108 12:03.158
59 76 LABBE Alexis Moto Club breteuil sur Noye 11 4 Tr. 03:04:05.531 12:47.439
60 258 MAZEAU Axel Union Motocycliste de l’Aube 11 4 Tr. 03:04:37.491 12:50.380
61 302 MEKIL Aurelien Racing Tout Terrain 11 4 Tr. 03:05:17.921 12:50.341
62 254 VERON Carl Moto Club Moto Sport Passion 11 4 Tr. 03:05:27.932 12:20.432
63 301 BAUDUIN Julian Moto Club Pecquencourt 11 4 Tr. 03:05:35.742 13:21.690
64 208 LEGRAND Maxime Racing Mob Creusotin 11 4 Tr. 03:05:38.570 12:25.222
65 114 DESURMONT Romain Moto Club de Gouy en Artois 11 4 Tr. 03:06:02.412 12:58.350
66 96 DELPIERRE Remi Moto Club du Littoral 59 11 4 Tr. 03:06:20.841 12:43.280
67 57 PEREZ Mathis Association de la route et du tout terr… 11 4 Tr. 03:06:39.292 12:19.941
68 139 COLLEATTE Romain Moto Club de Gouy en Artois 11 4 Tr. 03:06:59.041 13:21.788
69 212 BULTEZ Alexis Team 974 Deux Zero 11 4 Tr. 03:07:03.861 13:07.518
70 293 HENRY Lilian Moto Club Granges sur Vologne 11 4 Tr. 03:08:10.561 15:06.558
71 125 HUMEZ Benjamin Racing Tout Terrain 11 4 Tr. 03:08:15.764 12:44.983
72 267 PENKO Jeremy Moto Club Espace Tout Terrain 11 4 Tr. 03:08:17.811 13:40.361
73 218 DULOT Matthieu Moto Club de Gouy en Artois 11 4 Tr. 03:08:31.281 13:06.798
74 92 LORIDAN Raphael Moto Club de Bailleul 11 4 Tr. 03:08:39.402 13:03.331
75 81 SAUVAGE Guillaume Hérisson Motard Club 11 4 Tr. 03:09:13.054 12:44.620
76 68 AUBERT Antoine Moto Club Pecquencourt 11 4 Tr. 03:09:23.055 12:31.670
77 95 PARPAIX Kevin Moto Club Des ESTEYS 11 4 Tr. 03:10:02.111 12:36.511
78 226 THIEFFRY Damien Moto Club Meruvien 11 4 Tr. 03:10:23.402 13:07.681
79 204 VANBREMEERSCH Clement Touquet Auto Moto 11 4 Tr. 03:10:25.742 12:38.371
80 80 DOBREMETZ Benjamin Moto Club de l’Artois 11 4 Tr. 03:10:47.580 13:19.498
81 802 AUZOUX Anthony Moto Club Basly 11 4 Tr. 03:11:14.661 12:47.312
82 708 GHAYE Didier 11 4 Tr. 03:11:44.200 12:51.130
83 327 HATTE Benjamin Moto Club Mailly le Camp 11 4 Tr. 03:12:36.731 13:11.741
84 90 CROIN Nicolas Racing Tout Terrain 11 4 Tr. 03:12:51.521 13:35.299
85 325 GABREAUX Mickael Moto Club Manre 11 4 Tr. 03:12:55.571 13:28.689
86 328 LEMONNIER Theo Team Normandie Challenge One 11 4 Tr. 03:13:09.232 12:58.320
87 149 CLAISSE Clement Moto Club Pecquencourt 11 4 Tr. 03:13:33.341 13:53.710
88 792 BARBARIT Karl AM le Boupère 11 4 Tr. 03:13:39.072 12:34.191
89 1164 KOUVTANOVITCH Julien Moto Club de Thelle 11 4 Tr. 03:13:41.757 12:45.872
90 70 MOREL Kevin Moto Club du Val d’Ouve 11 4 Tr. 03:13:47.860 12:54.480
91 120 MOREL Alan Moto Club du Val d’Ouve 11 4 Tr. 03:14:04.830 12:54.630
92 622 PENDIKAINEN Antti 11 4 Tr. 03:14:12.530 13:58.909
93 298 VIARD Quentin MX Chrono 11 4 Tr. 03:14:16.540 12:45.460
94 84 SOPIELA Sebastien Moto Club du Littoral 59 11 4 Tr. 03:14:38.681 13:08.211
95 369 SNIP Lars 11 4 Tr. 03:15:19.730 13:51.978
96 82 COQUERELLE Corentin Touquet Auto Moto 11 4 Tr. 03:15:26.320 13:03.609
97 335 BOUTROUILLE Nicolas Moto Club breteuil sur Noye 11 4 Tr. 03:15:28.971 12:58.880
98 190 GAMBART Mickael Calais Sports Mécaniques 11 4 Tr. 03:15:55.461 12:53.061
99 104 HERRENG Thomas Moto Club du Littoral 59 11 4 Tr. 03:16:04.979 13:56.761
100 128 DECOTTEGNIE Louis Racing Tout Terrain 11 4 Tr. 03:16:14.712 13:37.161
101 234 BESNIER Arnaud Alhoa Moto Club 11 4 Tr. 03:16:20.552 12:56.231
102 136 JOUVE Dominique Moto Club Langonnais 11 4 Tr. 03:16:40.380 13:35.310
103 58 HUYGHE Gautier Moto Club Pecquencourt 11 4 Tr. 03:16:50.300 12:27.804
104 151 HAAFF Tanguy Moto Quad 41 11 4 Tr. 03:16:55.740 13:24.349
105 124 REGNAULT Quentin Moto Club des 3 Communes 11 4 Tr. 03:17:03.530 13:27.901
106 121 TURCOT Alexandre MC Les Morfalous 11 4 Tr. 03:17:07.061 12:59.750
107 169 JOLIET Maxime Moto Club de l’Illet 11 4 Tr. 03:17:39.121 13:06.809
108 174 CANTIN Romain Moto Club Baugeois 11 4 Tr. 03:17:45.851 13:14.101
109 117 COUPELLE Allan Wheeling Club saint Justois 11 4 Tr. 03:18:01.391 13:57.700
110 303 FRAGNEAU Yann Moto Club des ESTEYS 11 4 Tr. 03:18:11.842 15:08.690
111 206 CASTEL Jean Baptiste Moto Club des Hautes Vallées 11 4 Tr. 03:18:21.049 13:45.061
112 135 DUMEZ Clement Racing Tout Terrain 11 4 Tr. 03:18:35.732 14:12.352
113 171 COYARD Alexandre Moto Club de Gouy en Artois 11 4 Tr. 03:18:46.970 13:39.491
114 225 OGE Kevin Moto Club du Littoral 59 11 4 Tr. 03:18:58.970 13:41.960
115 101 BETHYS Theo MX School 11 4 Tr. 03:19:02.200 12:03.619
116 318 HENRY Vincent Moto Club Doullennais 11 4 Tr. 03:19:16.470 14:07.680
117 737 ZANCHETTI Jean-Francois Moto Club des ESTEYS 11 4 Tr. 03:19:18.991 12:50.701
118 131 ANTONY Sebastien Extreme Moto Club 11 4 Tr. 03:19:25.091 13:25.601
119 639 BOUCHERIT Guillaume Segonzac Moto Loisirs 11 4 Tr. 03:19:33.271 15:11.030
120 168 DUPRIEZ Gauthier Maxx Racing 11 4 Tr. 03:19:42.741 14:17.551
121 330 DENOYELLE Nicolas Touquet Auto Moto 11 4 Tr. 03:20:12.100 14:35.791
122 176 MAUPETIT Anthony Moto Club breteuil sur Noye 11 4 Tr. 03:20:14.230 13:35.231
123 321 DUROT Steven MX Chrono 11 4 Tr. 03:20:30.010 13:44.301
124 189 VARLET Samuel Moto Club du Littoral 59 11 4 Tr. 03:20:53.670 15:14.219
125 100 BULTEAU Tanguy Moto Club du Pays des Olonnes 11 4 Tr. 03:21:00.790 13:26.279
126 364 ROUSSEAU Lucas Moto Club Pecquencourt 11 4 Tr. 03:21:10.960 14:01.849
127 155 GREGOIRE Mathieu Moto Club de Blargies 11 4 Tr. 03:21:14.630 13:30.949
128 315 ANCEAU Xavier Moto Club de l’Avesnois 11 4 Tr. 03:21:27.590 13:42.939
129 300 MAUHIN Philippe 11 4 Tr. 03:21:57.561 12:58.471
130 99 LETURGEZ Jeremy MC Yonnais La Roche sur Yon 11 4 Tr. 03:22:09.471 13:59.262
131 715 LEMESLE Guillaume Moto Club du Littoral 59 11 4 Tr. 03:22:13.102 14:54.750
132 129 DUGARDIN Alex Moto Club du Val de Sensee 11 4 Tr. 03:22:17.461 14:10.789
133 864 RICHOUX Felix Chablis Moto Verte 11 4 Tr. 03:22:35.732 15:38.048
134 54 BRUCKER Christophe Moto Club Canche Authié 11 4 Tr. 03:22:58.330 14:32.441
135 252 HERINGUEZ Alexandre Moto Club Pecquencourt 11 4 Tr. 03:23:17.691 13:38.809
136 1027 PICHAUD Alex MOBY DELTA CROSS – Saint Geor… 11 4 Tr. 03:23:25.631 14:14.311
137 162 BLONDEAU Eloi Amicale Moto Montlouisienne 11 4 Tr. 03:23:51.671 14:53.378
138 134 DEGRUGILLIER Alban Racing Tout Terrain 11 4 Tr. 03:23:54.291 14:13.260
139 403 DELATTRE Florian Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:03:32.911 14:05.750
140 191 OGE Alexandre Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:03:37.792 13:37.020
141 309 MONCHECOURT Julien Moto Club du Val de Sensee 10 5 Tr. 03:03:48.120 14:09.800
142 138 STELLA Clement Moto Club d’Escassefort 10 5 Tr. 03:04:22.782 13:04.070
143 274 BREGONZIO Jerome Moto Club Langonnais 10 5 Tr. 03:04:26.070 13:43.541
144 822 MEURANT Quentin Planète Quad 10 5 Tr. 03:04:35.290 15:28.071
145 632 COULON Allan Moto Club de Blargies 10 5 Tr. 03:04:37.371 13:16.420
146 170 GANTIER Jerome Moto Club de Blargies 10 5 Tr. 03:04:47.062 13:00.911
147 144 MUTELET Olivier Racing Tout Terrain 10 5 Tr. 03:04:49.561 14:09.490
148 244 COUILLART Axel Touquet Auto Moto 10 5 Tr. 03:04:54.055 13:33.009
149 220 RAMBUR Sebastien Moto Club de Blargies 10 5 Tr. 03:05:00.055 14:11.471
150 98 BAUCHART Quentin Association Sportive de Maricourt 10 5 Tr. 03:05:02.550 13:40.270
151 323 CUPERS David Moto Club Pecquencourt 10 5 Tr. 03:05:08.901 13:06.021
152 710 BEX Jean Philippe Moto Club Saint Cybranet 10 5 Tr. 03:05:16.951 14:48.220
153 130 WAGUET Kevin Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:05:17.071 13:48.790
154 1112 DARTUS Kevin SPORT MECANIQUE A CRAMPONS 10 5 Tr. 03:05:31.952 15:31.982
155 85 PILLON David Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:05:54.491 13:23.429
156 421 PAQUET Aurelien Moto Club de l’Avesnois 10 5 Tr. 03:06:10.480 13:32.241
157 126 DIONET Jean Moto Club de Gouy en Artois 10 5 Tr. 03:06:14.280 13:28.882
158 444 TURCOT Romain Mx School 17 10 5 Tr. 03:06:28.481 12:24.031
159 1097 LE JAOUEN Loick Moto Club Espace Tout Terrain 10 5 Tr. 03:06:34.282 14:12.932
160 332 HAMEAU Damien Moto Club Cloysien 10 5 Tr. 03:06:40.760 14:40.471
161 239 BERTIN Ambroise Extreme Moto Club 10 5 Tr. 03:06:46.430 14:17.959
162 1104 MARTIN Valentin 10 5 Tr. 03:07:10.056 15:44.400
163 857 DELSART Gaspard Moto Club de l’Avesnois 10 5 Tr. 03:07:13.421 16:04.708
164 365 LERAT Jean Baptiste Moto Club breteuil sur Noye 10 5 Tr. 03:07:23.030 13:13.659
165 294 MAGUERRE Kevin Association Sportive de Maricourt 10 5 Tr. 03:07:24.820 15:53.140
166 235 CHAUVEAU Jonathan MC Yonnais La Roche sur Yon 10 5 Tr. 03:07:30.990 14:19.779
167 228 SEGAULT Quentin Moto Club Evasion 55 10 5 Tr. 03:07:41.301 15:12.831
168 158 METZ Martin Moto Club saint André 10 5 Tr. 03:07:56.390 14:27.590
169 312 GAVA Andrea 10 5 Tr. 03:07:58.128 12:51.140
170 319 VIANE Alexis FCMPN 10 5 Tr. 03:08:08.911 13:40.311
171 825 BOUYER Maxime Bel Air Moto Club 10 5 Tr. 03:08:10.480 15:57.910
172 230 DELEPIERRE Christophe Racing Tout Terrain 10 5 Tr. 03:09:06.411 14:10.762
173 805 COURTOIS Alban Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:09:12.131 13:28.179
174 320 KUNZELMANN Mike Moto Club de Mothern 10 5 Tr. 03:09:17.102 14:08.092
175 207 JACOBI Michael Moto Club de Thoiry 10 5 Tr. 03:09:30.310 13:17.671
176 157 BERTRET Jimmy Moto Club de la Divatte 10 5 Tr. 03:09:36.860 13:35.029
177 835 FLAMEN Jeremy Moto Club Pecquencourt 10 5 Tr. 03:09:39.010 14:10.809
178 102 MADDELEIN Valentin Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:09:41.900 13:59.939
179 201 MISSIAEN Jonathan Moto Club de Blargies 10 5 Tr. 03:09:56.771 15:27.060
180 766 LENGLET Louis Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:10:13.062 15:23.540
181 326 LE BERRE Gauthier Calais Sports Mécaniques 10 5 Tr. 03:10:49.480 15:13.680
182 475 BOIROUX Arnaud Moto Club Romagne 10 5 Tr. 03:11:51.060 15:44.910
183 412 BERTON Adrien MC Yonnais La Roche sur Yon 10 5 Tr. 03:11:55.752 15:39.741
184 424 LENGLET Simon Moto Club Mervillois 10 5 Tr. 03:12:32.091 16:25.640
185 360 DEBRUC Robin Moto Club Tilloy Floriville 10 5 Tr. 03:12:42.981 14:40.930
186 213 MINET Jerome Touquet Auto Moto 10 5 Tr. 03:12:59.771 15:37.351
187 694 KOSTREZEWA Jordy Moto Club Evasion 55 10 5 Tr. 03:13:06.621 16:24.500
188 890 HOLT James 10 5 Tr. 03:13:18.122 15:52.651
189 337 VANHOENACKER Amaury Racing Tout Terrain 10 5 Tr. 03:13:38.247 13:48.089
190 132 PARTELI Mathieu Ligny Racing Team 10 5 Tr. 03:13:41.240 13:35.539
191 180 GODFROY Jessy Moto Club Mervillois 10 5 Tr. 03:13:42.592 14:11.080
192 351 PAILLEUX Alexandre Moto Club de Cambligneul 10 5 Tr. 03:13:44.492 14:30.139
193 283 BELLIARD Cyril Club Motocycliste Kick 2000 10 5 Tr. 03:13:46.030 14:54.080
194 336 FABRE Mathieu Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:13:59.250 13:45.529
195 347 BEURET Nicolas Plan D’Orgon Sport Moto 10 5 Tr. 03:14:07.560 14:19.370
196 200 LAUWERS Gregoire Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:14:18.420 14:42.900
197 266 DELAPORTE Olivier Moto Club de Gouy en Artois 10 5 Tr. 03:14:23.081 15:14.209
198 345 MARTINEZ Mickael Moto Club du Pays d’Eygurande 10 5 Tr. 03:14:25.021 16:59.950
199 270 DELEU Gregory FCMPN 10 5 Tr. 03:14:28.851 13:45.729
200 257 ELSENS Jules Moto Club Mervillois 10 5 Tr. 03:14:55.401 12:45.471
201 720 PONSART Jerome Moto Club Cercle de l’amitié 10 5 Tr. 03:15:01.182 15:41.500
202 253 MEURICE Alexandre SPORTS CLUB TOUT TERRAIN DE … 10 5 Tr. 03:15:05.162 14:59.490
203 143 MOREL Joan Moto Club du Val d’Ouve 10 5 Tr. 03:15:06.842 15:00.409
204 339 LECLERCQ Maxime Racing Tout Terrain 10 5 Tr. 03:15:15.660 14:23.132
205 404 CHAMPION Theophile Moto Club Mailly le Camp 10 5 Tr. 03:15:16.550 14:48.510
206 794 MARIDAT Arthur Moto Club des ESTEYS 10 5 Tr. 03:15:21.280 15:40.482
207 1212 GACOUGNOLLE Olivier Moto Club de Mons 10 5 Tr. 03:15:25.270 16:51.411
208 340 BARRET Achille Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:15:27.580 14:37.250
209 1016 POTISEK Emilien Racing Tout Terrain 10 5 Tr. 03:15:30.831 14:41.582
210 411 LEROY Victorien PRO-STAGE 10 5 Tr. 03:15:36.401 16:42.461
211 214 REGENT Julien Moto Club Dinannais 10 5 Tr. 03:15:40.651 15:37.891
212 830 FEUTRY Thomas Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:15:51.601 13:40.800
213 458 VISEUX Brice Segonzac Moto Loisirs 10 5 Tr. 03:16:44.840 15:39.270
214 141 BAVAY Erwan MX Chrono 10 5 Tr. 03:17:10.690 14:15.990
215 193 VICHARD Marc Team Enduro Passion 10 5 Tr. 03:17:21.631 14:48.740
216 317 FOURDINIER Remi Berck Moto Club 10 5 Tr. 03:17:24.171 14:34.923
217 796 BETES ASO Matthieu Moto Club de Gasny 10 5 Tr. 03:17:25.791 16:23.211
218 343 MERLE Adrien Moto Club des ESTEYS 10 5 Tr. 03:17:28.171 14:04.639
219 259 REBERGUES Aurelien Moto Club de Gouy en Artois 10 5 Tr. 03:17:32.621 16:28.300
220 350 FEDELE David Arden Moto Passion 10 5 Tr. 03:17:36.481 14:08.672
221 184 KOCHANSKI Johan Racing Tout Terrain 10 5 Tr. 03:18:31.502 14:10.319
222 636 DESSIMOND Vincent Moto Club Yssingelais 10 5 Tr. 03:18:38.632 17:32.891
223 367 BERNARD Matthieu Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:18:51.000 17:07.202
224 624 CAMBIER Vincent Moto Club Pecquencourt 10 5 Tr. 03:19:09.870 12:22.980
225 265 HUROT David Moto Club de l’Austreberthe 10 5 Tr. 03:19:32.540 14:01.511
226 229 BAULARD Bruno Moto Club De la Croix du Dan 10 5 Tr. 03:19:43.191 15:09.100
227 1133 BERNARD Jimmy Touquet Auto Moto 10 5 Tr. 03:19:46.621 17:09.670
228 450 MILLA Wilfried Rouen Moto Crampons 10 5 Tr. 03:20:38.220 15:59.840
229 427 DESTAILLEUR Gaspard Touquet Auto Moto 10 5 Tr. 03:20:47.190 15:24.170
230 428 YVERNEAUX Romain ROZOY MOTO QUAD PASSION 10 5 Tr. 03:20:50.860 14:46.840
231 231 MADIC Davy Extreme Moto Club 10 5 Tr. 03:21:01.920 13:52.329
232 396 TAVERNIER Francois Lucas Touquet Auto Moto 10 5 Tr. 03:21:02.690 14:54.300
233 341 RAMBOUT Jerome Arden Moto Passion 10 5 Tr. 03:21:03.220 16:37.061
234 644 HEMMER Thomas Moto Club Leyviller 10 5 Tr. 03:21:08.900 17:07.181
235 1200 KADRI Maxence Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:21:11.770 16:51.718
236 263 BREUNIN Jerome Racing Tout Terrain 10 5 Tr. 03:21:25.370 15:00.290
237 368 BRASSART Geoffrey Moto Club Pecquencourt 10 5 Tr. 03:21:46.291 17:20.710
238 276 NORMAND Sebastien Touquet Auto Moto 10 5 Tr. 03:22:00.611 15:41.541
239 387 JOBART Alexis Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:22:11.092 16:09.220
240 1169 AUBRY Jean-Edouard Moto Sport 76 10 5 Tr. 03:22:20.522 16:15.820
241 798 ROBERT Valentin DU PAVILLON MOTO CLUB 10 5 Tr. 03:22:33.792 17:15.700
242 370 BECQUART Romain Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:22:37.472 15:28.282
243 815 WIART Cyril Mx Nizy Le Comte 10 5 Tr. 03:22:38.650 16:32.692
244 142 DEBUSSCHERE Theo Moto Club Pecquencourt 10 5 Tr. 03:22:41.510 14:23.209
245 322 BAJUL Emmanuel Moto Club Triagoz 10 5 Tr. 03:22:49.400 17:00.668
246 338 LEBAN Anthony Union Moto Bitchoise 10 5 Tr. 03:22:51.340 16:14.660
247 296 MARTIN Theo Union Moto de la Marne 10 5 Tr. 03:22:59.440 13:40.129
248 697 DUVAL Laurent ROZOY MOTO QUAD PASSION 10 5 Tr. 03:23:09.911 16:20.450
249 953 TAILLARDAT Simon Team Saint Yorre Motos 10 5 Tr. 03:23:12.731 16:49.530
250 185 GIFFARD Raphael SPORT MECANIQUE A CRAMPONS 10 5 Tr. 03:23:17.651 15:55.510
251 165 CAILLOUET Sebastien Mx 15 Moto Club 10 5 Tr. 03:23:21.641 13:56.341
252 241 BAUDOIN Florian ASS Moto Sport 10 5 Tr. 03:23:31.242 17:48.990
253 344 LEPAIN Benoit Touquet Auto Moto 10 5 Tr. 03:23:41.681 17:23.721
254 154 BROUSSEAU Yohan Moto Club des ESTEYS 10 5 Tr. 03:23:42.381 16:17.869
255 356 PUJOL Thibault Moto Club Du Circuit D’Albi 10 5 Tr. 03:23:42.541 14:30.020
256 625 TURUT Roland Moto Club Pecquencourt 10 5 Tr. 03:23:49.661 17:17.860
257 936 SEMILLE Yoann Moto Club des Deux Sevres 10 5 Tr. 03:24:16.342 17:23.860
258 614 SUTTON Charlie 10 5 Tr. 03:24:27.060 17:09.611
259 397 COLMAIRE Florian Les Whoops Flixecourtois 10 5 Tr. 03:24:58.980 17:03.191
260 626 BOULANGER Mathieu Team MX Menou 10 5 Tr. 03:25:10.081 17:35.740
261 334 LEHEUDRE Aurelien Moto Club Mervillois 10 5 Tr. 03:25:12.900 15:05.581
262 359 OUTREQUIN Olivier Ouville Moto Club 10 5 Tr. 03:25:14.550 15:13.361
263 435 GUILLOT Yannick Motoclub 1000Mx 10 5 Tr. 03:25:23.891 14:55.130
264 385 BOUIN Scott Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:25:39.081 17:18.009
265 357 VRAYET Cedric Moto Club de L’Omois 10 5 Tr. 03:25:47.851 15:23.230
266 454 DIOT Maxime Segonzac Moto Loisirs 10 5 Tr. 03:26:31.050 16:38.751
267 233 MADDELEIN Julien Moto Club du Littoral 59 10 5 Tr. 03:27:20.810 18:05.611
268 770 GERVIER Anthony Tout Terrain Landais 9 6 Tr. 03:03:27.801 19:38.490
269 398 DEREGNAUCOURT Steeven 9 6 Tr. 03:03:30.301 14:38.880
270 363 SANNIER Romain Association Sportive de Maricourt 9 6 Tr. 03:03:32.711 17:45.888
271 1137 NICOLAS Mickael Moto Club Saint Mihiel 9 6 Tr. 03:03:50.180 16:31.722
272 349 DELCUSE Romain Moto Club Pecquencourt 9 6 Tr. 03:03:59.300 14:57.220
273 223 LAFARGE Julien Moto Club Langonnais 9 6 Tr. 03:04:10.551 15:09.818
274 175 HERBET Sebastien C.M. PROMO 9 6 Tr. 03:04:17.281 14:26.360
275 652 GOSSELIN Benoit BMC – Baie Moto Club 9 6 Tr. 03:04:25.252 14:34.940
276 242 MACQUET Martin Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:04:35.211 17:40.062
277 627 LANNOY Paul Moto Club Mervillois 9 6 Tr. 03:04:41.024 16:42.658
278 642 ROTMEISTER Siim 9 6 Tr. 03:04:50.301 16:03.339
279 264 GEOFFRION Hugues Moto Club des ESTEYS 9 6 Tr. 03:05:00.770 15:57.781
280 217 KRZEMIANOWSKI Julien Moto Club Pecquencourt 9 6 Tr. 03:05:15.041 14:14.120
281 967 MAUCOURT Fabien Moto Club Meruvien 9 6 Tr. 03:05:15.771 16:06.369
282 704 SCHEEN Frédéric 9 6 Tr. 03:05:21.584 17:02.860
283 1217 HENRY Olivier Moto Club Thomer la Sogne 9 6 Tr. 03:05:37.322 16:43.891
284 664 BOETE Jean Moto Club Pecquencourt 9 6 Tr. 03:05:43.650 17:01.821
285 634 VERMERSCH Kevin Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:05:53.172 18:23.231
286 358 CANIONCQ Julien Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:06:00.482 18:13.060
287 224 SALESSES Yoan Moto Club De L Armagnac 9 6 Tr. 03:06:14.440 17:48.671
288 372 KERCKOVE Antoine Planète Quad 9 6 Tr. 03:06:20.601 18:35.129
289 277 DURAND Thomas Moto Club de l’Homelais 9 6 Tr. 03:06:52.781 17:39.619
290 394 LEONE Benjamin Moto Club kids 17 9 6 Tr. 03:07:05.201 16:15.771
291 660 REY Florian Alhoa Moto Club 9 6 Tr. 03:07:33.730 17:10.559
292 112 LOMBARD Megane Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:07:35.151 17:13.859
293 413 RENGARD Kevin SPORT MECANIQUE A CRAMPONS 9 6 Tr. 03:07:36.011 14:16.592
294 808 CHAPALAIN Charly Moto Club Gravenchonnais 9 6 Tr. 03:07:50.352 18:42.668
295 654 PREVOST Pierrick MC Les Découvertes 9 6 Tr. 03:08:02.550 16:31.920
296 352 VAN LOON Frank Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:08:16.021 16:12.741
297 153 GARDANS Benjamin Amicale Moto Club Severac 9 6 Tr. 03:08:30.982 15:31.714
298 1146 WATEL Maxime Moto Club du Nord de la France 9 6 Tr. 03:08:42.640 16:32.801
299 501 DUPLAQUET Adrien Planète Quad 9 6 Tr. 03:08:53.420 17:24.320
300 466 DESCHARLES Alan Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:08:59.951 17:21.171
301 1017 QUEMPER Thibault Moto Club Goudelin Merzer 9 6 Tr. 03:09:04.061 15:19.370
302 1138 MARAFIOTI Giuseppe 9 6 Tr. 03:09:05.391 16:13.630
303 964 JORGE Remiro Moto Club des Plages 9 6 Tr. 03:09:09.811 18:45.279
304 674 BERTHEAU Jean Philippe Moto Club Aresien 9 6 Tr. 03:09:11.201 16:53.031
305 1154 LACAINE Theo Moto Club de Clécy 9 6 Tr. 03:09:21.060 18:21.249
306 504 COTTEY Quentin Moto Club Gravenchonnais 9 6 Tr. 03:09:25.055 15:53.740
307 361 HULOT Marc-Antoine Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:09:44.350 15:13.199
308 399 BESNARD Florian Moto Club Tilloy Floriville 9 6 Tr. 03:09:46.290 17:28.820
309 420 BOUCHER Pierre Moto Club Doullennais 9 6 Tr. 03:10:31.372 17:20.340
310 127 BOIZIEAU Cedric Moto Club des Plages 9 6 Tr. 03:11:09.320 18:13.500
311 471 LEMONNIER Arnaud Ouville Moto Club 9 6 Tr. 03:11:56.030 15:49.971
312 732 MALLARD Martin Moto Club breteuil sur Noye 9 6 Tr. 03:11:56.840 15:44.640
313 436 MOURAIN Guillaume Mx Park Clastres 02 9 6 Tr. 03:12:09.180 16:53.822
314 1020 NAULLEAU Fabien Moto Club du Pays des Olonnes 9 6 Tr. 03:12:11.820 19:16.509
315 196 BINETRUY Nicolas Team Enduro Passion 9 6 Tr. 03:12:16.310 17:21.781
316 449 RICHARD Kevin MOTO CLUB ROCHOIS 9 6 Tr. 03:12:24.280 15:35.140
317 209 JUDAS Kevin SPORT MECANIQUE A CRAMPONS 9 6 Tr. 03:12:45.371 17:19.140
318 451 GARDEDIEU Quentin Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:12:50.741 16:51.481
319 342 GALLOIS Fabien Moto Club Vouharte 9 6 Tr. 03:12:54.231 16:59.419
320 429 GOSSELIN Maxime Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:13:13.152 17:08.340
321 460 MAUBOURGUET Francois Pôle Mécanique de Biscarosse 9 6 Tr. 03:13:33.381 15:37.921
322 898 BARBIER Brice Moto Sud Organisation 9 6 Tr. 03:13:35.532 16:23.610
323 379 FAIT Jeremy Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:13:39.032 17:47.020
324 393 MATHECOWITSCH Laurent Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:13:43.602 18:07.599
325 389 BART Thomas Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:14:03.930 17:41.900
326 761 FERARD Killian Moto Club Romagne 9 6 Tr. 03:14:13.913 16:51.029
327 542 VAMBRE Pierre Alain Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:14:22.320 15:59.801
328 995 VILDY Axel Moto Club Huisseau 9 6 Tr. 03:14:27.430 17:00.049
329 635 DOLLAT Valentin Moto Club des 3 Communes 9 6 Tr. 03:14:32.551 16:51.231
330 272 BIANUCCI Max Bud Racing Training Camp 9 6 Tr. 03:14:34.041 20:08.771
331 292 DUYME Tom Moto Club Canche Authié 9 6 Tr. 03:14:51.331 18:22.638
332 457 JAUTARD Christopher Moto Club de Vieil Armand 9 6 Tr. 03:15:03.591 17:20.381
333 443 GOSSEY Julien Moto Club Cappellois 9 6 Tr. 03:15:06.501 17:21.649
334 382 HOC Mathieu Association Sportive de Maricourt 9 6 Tr. 03:15:11.140 17:59.411
335 637 BUFFAZ Sebastien Plan D’Orgon Sport Moto 9 6 Tr. 03:15:19.060 15:43.838
336 489 AUBERT Anthony Moto Club de l’Avesnois 9 6 Tr. 03:15:22.120 19:12.231
337 232 ENGLEBERT Benoit Moto Club de l’Avesnois 9 6 Tr. 03:15:30.390 18:03.430
338 373 DELHEZ Vincent 9 6 Tr. 03:15:34.909 15:26.210
339 410 GIOVANNINI Maxime Planète Quad 9 6 Tr. 03:15:39.841 19:22.812
340 751 DELORAS BILLOT Jerome Motoclub 1000Mx 9 6 Tr. 03:15:40.991 19:53.941
341 401 RICHARDIN Julien Moto Club Granges sur Vologne 9 6 Tr. 03:16:21.680 16:52.111
342 532 LEROY Jeremy Moto Club Doullennais 9 6 Tr. 03:16:30.240 18:51.410
343 116 BLEUZE Estelle Moto Club du Val de Sensee 9 6 Tr. 03:16:54.820 18:02.639
344 862 BONNET Fabrice Moto Club des ESTEYS 9 6 Tr. 03:17:09.680 16:22.388
345 641 BONNIER Aurelien Moto Club Pecquencourt 9 6 Tr. 03:17:29.931 19:20.371
346 447 ARGUILE Augusto 9 6 Tr. 03:17:55.192 17:27.900
347 395 PLANTEGENEST Eric Moto Club Gravenchonnais 9 6 Tr. 03:18:11.361 17:41.798
348 1180 DERACHE Felix 9 6 Tr. 03:18:17.992 17:25.519
349 482 MORICE Jeremy Moto Club Saint Marcellois (C) 9 6 Tr. 03:18:22.411 16:19.931
350 744 HUBERTY Thomas 9 6 Tr. 03:18:24.542 18:32.039
351 440 DESTAILLEUR Jean Francois Touquet Auto Moto 9 6 Tr. 03:18:39.322 18:42.920
352 281 HUCHIN Henri Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:18:47.660 19:00.971
353 472 MAS Stephen Cagnac Carmaux Moto Et Loisirs 9 6 Tr. 03:18:51.100 17:29.070
354 617 MIGNOT Geoffrey Union Moto de la Marne (C) 9 6 Tr. 03:18:53.250 16:04.169
355 408 VAN KEMPEN Danielle 9 6 Tr. 03:19:06.500 17:31.359
356 709 UGOLINI Xavier Moto Club Saint Romanais 9 6 Tr. 03:19:11.080 17:56.040
357 378 DUBRULLE Valerian Moto Club de Gouy en Artois 9 6 Tr. 03:19:16.121 14:48.310
358 740 BAHEUX Dimitri Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:19:23.750 17:34.358
359 960 DIAS Cedric Moto Club Leyviller 9 6 Tr. 03:19:36.931 17:38.449
360 1168 PETETIN Thibaut MX Landricourt 9 6 Tr. 03:19:39.011 16:51.849
361 473 STEVENS Romain Moto Club Mervillois 9 6 Tr. 03:19:40.871 18:53.920
362 866 LEGROS Alexandre Moto Club de Blargies 9 6 Tr. 03:20:08.372 17:03.682
363 707 MORISSET Julien Segonzac Moto Loisirs 9 6 Tr. 03:20:45.220 16:20.899
364 1006 MAILLARD Nicolas 9 6 Tr. 03:20:58.490 18:40.919
365 246 VENET Antonin 9 6 Tr. 03:21:06.120 17:20.319
366 405 BALESTRA Lilian Moto Club Pecquencourt 9 6 Tr. 03:21:10.550 14:05.359
367 181 LEPRETRE Charles Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:21:47.941 18:08.379
368 434 EVAIN Alexandre Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:21:54.421 18:09.068
369 488 BROCHART Remy Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:22:19.311 20:13.329
370 348 COLMAIRE Bertrand Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:22:38.950 18:40.692
371 935 DEMAILLY Germain Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:22:46.210 17:52.150
372 414 LUCKI Thomas Planète Quad 9 6 Tr. 03:23:44.972 18:18.819
373 899 HENDRICKX Sebastien Moto Club de Conde sur Escaut 9 6 Tr. 03:24:50.100 17:33.799
374 690 BOUY Romain Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:25:00.231 18:34.560
375 821 NOYER Quentin Moto Club Huisseau 9 6 Tr. 03:25:16.121 18:01.321
376 247 FLAHAUT Thomas Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:25:37.971 20:15.229
377 431 STANCZYK Marc Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:25:40.831 20:10.760
378 529 JACQUOT Raphael Moto Club Evasion 55 9 6 Tr. 03:25:44.511 18:18.218
379 177 GUILBERT Thomas Ouville Moto Club 9 6 Tr. 03:25:47.681 19:37.608
380 437 RAMON Pierre Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:26:13.400 17:55.169
381 505 VINCENT Fabien Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:26:16.780 17:45.949
382 1029 BURMANN Kevin Association Sportive de Maricourt 9 6 Tr. 03:26:40.031 18:14.110
383 996 THOMAS Hugo Moto Club Cercle de l’amitié 9 6 Tr. 03:26:51.931 19:21.859
384 1039 DUVAL Thomas Moto Club la Gacéenne 9 6 Tr. 03:26:52.801 18:19.749
385 407 PIQUET Maxime Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:26:56.841 16:59.280
386 260 RICHEZ Antoine Moto Club Pecquencourt 9 6 Tr. 03:27:15.250 17:17.722
387 311 YBERT Ulrick Association Sportive de Maricourt 9 6 Tr. 03:27:52.781 18:11.320
388 197 VELTER Alexis 9 6 Tr. 03:27:54.032 15:51.841
389 392 MANSART – ROGIER Gautier Moto Club Stainois 9 6 Tr. 03:27:55.202 20:12.530
390 508 MURRAY Robin Cassel Moto Club 9 6 Tr. 03:28:54.312 19:06.450
391 1079 LARGILLIERE Maxime Moto Club breteuil sur Noye 9 6 Tr. 03:29:02.700 18:44.329
392 733 SAKER Djilali Moto Club du Littoral 59 9 6 Tr. 03:30:07.290 18:16.781
393 493 LANDOT Nicolas Moto Club breteuil sur Noye 8 7 Tr. 03:03:28.081 17:28.630
394 925 GHESQUIER Anthony Touquet Auto Moto 8 7 Tr. 03:03:29.618 20:57.210
395 944 LEE Jack 8 7 Tr. 03:03:31.231 18:02.160
396 476 LIENART Theotime 8 7 Tr. 03:03:35.041 15:01.910
397 612 ALLART Denis Moto Club Picard 8 7 Tr. 03:03:35.902 17:41.841
398 423 GUILLOT Antoine Moto Club du Val de Sensee 8 7 Tr. 03:03:39.742 17:02.749
399 448 GENEVE Arnaud Moto Sport Couture 8 7 Tr. 03:03:55.770 19:48.181
400 999 NAULEAU Antoine Moto Club les Pirates 8 7 Tr. 03:04:02.081 18:31.900
401 417 MERLE Jeremy Moto Club des ESTEYS 8 7 Tr. 03:04:21.022 19:50.380
402 256 LHERMITTE Romain Moto Club Cercle de l’amitié 8 7 Tr. 03:04:21.301 19:08.520
403 1072 LEFEBVRE Guillaume Beauvais Moto Club 8 7 Tr. 03:04:29.750 19:28.182
404 237 DEMBREVILLE Thomas Mx 15 Moto Club 8 7 Tr. 03:04:41.461 19:50.411
405 459 DUGOGUET Nicolas Association Sportive de Maricourt 8 7 Tr. 03:04:45.851 20:11.571
406 620 VAN DER HORST Robert 8 7 Tr. 03:05:02.070 19:58.831
407 280 GUERVILLE Mickael Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:05:06.221 19:33.680
408 205 MAILLARD Charles-Edouard Touquet Auto Moto 8 7 Tr. 03:05:26.812 19:28.401
409 1210 PREVOST Guillaume Moto Club Crillon 8 7 Tr. 03:05:28.702 21:30.180
410 409 CHEVALLOT Aurelien Union Motocycliste de l’Aube 8 7 Tr. 03:05:31.012 20:35.440
411 262 ABILLARD Olivier MX School 8 7 Tr. 03:05:33.080 20:18.571
412 980 DELANNOY Leo Moto Club Mervillois 8 7 Tr. 03:05:34.692 17:30.779
413 756 HONORE Arnaud Moto Club de l’Avesnois 8 7 Tr. 03:05:37.240 16:57.883
414 483 DORNE Arnaud Moto Club du Val de Sensee 8 7 Tr. 03:05:59.592 18:20.092
415 219 FERRETTI Louis HORIZONS ENDURO 8 7 Tr. 03:06:08.650 18:49.501
416 485 BAYART Luc Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:06:14.570 18:35.186
417 462 TROLLE Martin Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:06:16.221 18:28.989
418 487 BAUDEAUX Thomas Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:06:17.711 18:04.028
419 240 DELPIERRE Didier Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:06:18.111 19:28.700
420 804 REMY Etienne SPORTS CLUB TOUT TERRAIN DE … 8 7 Tr. 03:06:31.752 19:08.940
421 727 LEBEAUX Mathieu Moto Club Cercle de l’amitié 8 7 Tr. 03:06:43.140 20:43.270
422 1063 DECOOPMAN Alexis Moto Club de Bailleul 8 7 Tr. 03:06:48.420 19:13.741
423 1052 PLEE Frederic Touquet Auto Moto 8 7 Tr. 03:06:50.380 19:28.030
424 173 WEYGAND Guillaume Moto Club Charnycois 8 7 Tr. 03:07:12.551 17:44.710
425 934 SAMOUR Romain Moto Verte Chateaurenard 8 7 Tr. 03:07:21.249 18:26.630
426 1213 LENGLET Benoit Touquet Auto Moto 8 7 Tr. 03:07:22.970 18:30.350
427 630 HENNON Pierre 8 7 Tr. 03:07:33.080 18:01.301
428 645 THIEBAUX Bryan Moto Club de l’Avesnois 8 7 Tr. 03:07:36.741 20:36.240
429 829 BONORON Jeremy Moto Sports Nature 8 7 Tr. 03:07:37.141 20:27.378
430 486 DERILLY Jason Moto Club Zamattio 8 7 Tr. 03:07:40.211 18:56.951
431 1040 DISCALA Theo Racing Tout Terrain 8 7 Tr. 03:07:46.541 20:32.400
432 1199 GOLLIOT Benjamin FCMPN 8 7 Tr. 03:08:00.880 17:53.600
433 496 KOWALSKI Stephan Moto Club du Val de Sensee 8 7 Tr. 03:08:03.071 19:53.839
434 186 FOURREAU Maxime Moto Club Baugeois 8 7 Tr. 03:08:10.721 15:49.531
435 689 BOY Benjamin Moto Club Langonnais 8 7 Tr. 03:08:11.350 21:05.611
436 381 NOEL Jeremy Moto Club Cercle de l’amitié 8 7 Tr. 03:08:41.660 16:49.158
437 380 SOBRE Maxime Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:08:44.780 20:10.048
438 675 EVANS Christopher Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:08:58.340 21:12.298
439 1128 LOISEAUX Cyril Mx Park Clastres 02 8 7 Tr. 03:09:01.131 20:15.805
440 195 BLANPAIN Mathieu Calais Sports Mécaniques 8 7 Tr. 03:09:15.180 19:09.880
441 1111 LESAGE Dimitri Moto Club de Bailleul 8 7 Tr. 03:09:19.492 20:27.618
442 676 VATELIER Stephane Rouen Moto Crampons 8 7 Tr. 03:09:39.550 17:23.071
443 1088 SANCHETTE Denis Moto Club Navarrais 8 7 Tr. 03:10:24.160 17:20.080
444 653 LUMET Samuel Auto Club d’Anjou 8 7 Tr. 03:10:29.442 18:46.290
445 834 LEPRETRE Benjamin Moto Club Canche Authié 8 7 Tr. 03:10:34.145 18:53.022
446 418 BECQUART Patrick Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:10:36.342 16:31.999
447 1107 LEQUART Pascal Association Sportive de Maricourt 8 7 Tr. 03:11:07.991 17:42.760
448 932 RODRIGUEZ Allan Mx Park Clastres 02 8 7 Tr. 03:11:16.159 21:19.641
449 749 JOLY Conrad Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:11:17.541 17:46.358
450 1081 GAUDARD Charly Moto Club Haut Saonois 8 7 Tr. 03:11:24.691 18:55.121
451 801 LAVOINE Benoit Moto Club Gravenchonnais 8 7 Tr. 03:12:07.190 20:17.181
452 492 TOUCHARD Olivier Team Biker Tout Terrain 8 7 Tr. 03:12:10.640 20:53.691
453 222 REVOLTE Jean-Philippe Moto Club Du Lac 8 7 Tr. 03:12:11.620 17:54.050
454 481 LECAS Benjamin Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:12:12.080 20:42.490
455 1177 THIEBAUT Gaetan Moto Club Evasion 55 8 7 Tr. 03:12:13.320 18:45.290
456 574 BONMARCHAND Antoine AS SP Moto Corbere les Cabanes 8 7 Tr. 03:12:17.580 21:15.599
457 722 QUETIEZ Alexandre Moto Club Mervillois 8 7 Tr. 03:12:24.480 18:42.619
458 251 LAMBERT David Mx 15 Moto Club 8 7 Tr. 03:12:24.920 19:12.040
459 245 VOSSIUS Andre Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:12:59.571 19:05.789
460 470 JENNEQUIN Jean-Noel Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:13:18.041 20:42.701
461 1209 RABET Renaud Motor Club Andelysien C.S.A. 8 7 Tr. 03:13:37.062 19:20.228
462 832 POINTIN Thomas Extreme Moto Club 8 7 Tr. 03:13:49.990 21:49.939
463 655 MALASSIS David Moto Club les Condors de Fermanville 8 7 Tr. 03:13:51.712 18:27.089
464 442 MINET David Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:13:57.292 19:23.150
465 571 DEFFRENNES Stanislas Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:14:02.000 19:52.030
466 1121 FISSE Lucas MC Charleville Mezieres en Ardennes 8 7 Tr. 03:14:31.681 19:32.850
467 613 LEMAITRE Thomas Touquet Auto Moto 8 7 Tr. 03:14:40.561 21:13.602
468 1004 FRONTERO Enguerrand Moto Club de Conde sur Escaut 8 7 Tr. 03:14:46.141 20:13.390
469 527 MAYET Maxence Moto Club Canche Authié 8 7 Tr. 03:14:56.161 18:57.079
470 651 FRAY Jean Philippe P.A.M. QUAD 8 7 Tr. 03:15:02.032 18:58.952
471 1113 LAFONTAINE Quentin Association Sportive Maizières Pôle … 8 7 Tr. 03:15:10.732 19:20.650
472 1219 CANTELAUBE Simon MC Grappe de Cyrano 8 7 Tr. 03:15:15.620 19:40.670
473 924 NESSI Sebastien Moto Club des deux Creuse 8 7 Tr. 03:15:26.360 21:57.870
474 541 POUL Andre-Pierre Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:15:33.211 19:51.640
475 441 DEPRECQ Josselin Liovette Club Beauvais 8 7 Tr. 03:15:41.311 15:14.610
476 516 DUMONT Emmanuel Association Sportive de Maricourt 8 7 Tr. 03:15:47.062 19:10.440
477 546 TREFOUEL Sebastien Normandie Mx Club 8 7 Tr. 03:15:51.142 20:23.861
478 494 ROUAN Gregoire Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:16:01.582 21:58.410
479 647 SIMONNET Christophe Arden Moto Passion 8 7 Tr. 03:16:03.212 20:05.812
480 640 MASSE Jerome Briançon Moto Sport 8 7 Tr. 03:16:07.502 19:30.569
481 699 LECLERCQ Jonathan 8 7 Tr. 03:16:24.860 20:18.982
482 817 DUMINY Leo Moto Club Thomer la Sogne 8 7 Tr. 03:16:50.261 17:48.451
483 1099 MARMONNIER Patrice Sport Moto Team Loisir Verts Rhone … 8 7 Tr. 03:17:20.831 21:46.870
484 679 DUPONT Amaury Touquet Auto Moto 8 7 Tr. 03:17:39.161 18:29.290
485 406 ELOY Alexandre Les Whoops Flixecourtois 8 7 Tr. 03:17:53.431 19:13.049
486 530 DEROO Renaud Moto Club Doullennais 8 7 Tr. 03:18:35.602 21:46.880
487 1114 NECTOUX Romain Chablis Moto Verte 8 7 Tr. 03:18:42.422 21:03.731
488 289 CARPENTIER Florian Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:19:17.720 20:16.218
489 734 GOURGUES Aubin Dynamic Moto Club Lamothais 8 7 Tr. 03:19:17.770 20:31.129
490 179 FERREIRA DE CARVALHO … Moto Club des ESTEYS 8 7 Tr. 03:19:37.831 18:56.269
491 540 VESTE Arnaud Moto Club Mervillois 8 7 Tr. 03:19:55.361 19:43.521
492 163 LAVENANT Nicolas Mx 15 Moto Club 8 7 Tr. 03:20:07.112 18:50.190
493 719 COMPOZIEUX Julien Team Biker Tout Terrain 8 7 Tr. 03:20:27.402 18:23.530
494 1142 CHAVE Julien Moto Club Yssingelais 8 7 Tr. 03:20:35.332 19:12.080
495 781 HIRARD Tom Moto Club de l’Ay 8 7 Tr. 03:20:59.820 19:09.090
496 922 HAREL Lucas BMC – Baie Moto Club 8 7 Tr. 03:21:07.250 21:22.731
497 543 POLIN Geoffrey 8 7 Tr. 03:21:16.970 20:16.171
498 513 VERNA Christophe MECA SPORT 72 8 7 Tr. 03:21:26.500 22:11.470
499 307 TRACCAN Thierry Moto Club Brienon 8 7 Tr. 03:21:35.871 19:24.320
500 1178 METIVIER Lucas Groupe Sportif de Torcé en Vallée 8 7 Tr. 03:21:45.321 20:48.739
501 445 THOMAS Sylvain Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:21:51.111 20:23.189
502 977 TEINTURIER Loic Sport Moto Team Loisir Verts Rhone … 8 7 Tr. 03:21:54.331 21:15.231
503 986 PICOT Etienne Moto Club les Condors de Fermanville 8 7 Tr. 03:21:57.691 19:28.509
504 937 FOURNIER Xavier Association Sportive de Maricourt 8 7 Tr. 03:21:59.641 23:54.592
505 308 GRIMBER Jonathan Moto Club de Sénart 8 7 Tr. 03:22:36.502 18:07.840
506 554 BRASSART Gaetan Moto Club Revigny 8 7 Tr. 03:22:41.880 21:39.619
507 534 PEREIRA Johan Moto Club Pecquencourt 8 7 Tr. 03:23:03.340 21:45.539
508 507 DOREY Jonathan 8 7 Tr. 03:23:07.400 20:15.630
509 987 LAMOUREUX Emilien Moto Club Riceys et environs 8 7 Tr. 03:23:07.891 19:10.571
510 739 COTTEY Arnaud Moto Club Gravenchonnais 8 7 Tr. 03:23:23.141 20:43.421
511 1066 SORET Corentin 8 7 Tr. 03:23:35.661 19:25.390
512 371 MELERO Manuel Moto Club du Val de Sensee 8 7 Tr. 03:23:45.381 17:54.940
513 779 KARASINSKI Anthony Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:24:11.692 21:36.382
514 656 DURAND Matthieu Moto Club La Voulte 8 7 Tr. 03:24:16.870 20:21.599
515 524 LUCAS Thomas Association Sportive de Maricourt 8 7 Tr. 03:24:24.070 18:33.179
516 1151 LEFEBVRE Alain Moto Club du Val de Sensee 8 7 Tr. 03:24:25.810 20:59.329
517 464 DELEPLANQUE Simon Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:24:40.830 19:56.170
518 519 LOUVET Roger Les Whoops Flixecourtois 8 7 Tr. 03:25:05.750 18:34.740
519 1324 ANDRIEUX Pierre Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:25:20.660 17:55.058
520 972 FEUILLEBOIS Yoan Union Motocycliste de l’Aube 8 7 Tr. 03:26:00.592 19:59.278
521 941 FRALONARDO Jonathan SPORT MECANIQUE A CRAMPONS 8 7 Tr. 03:26:07.482 22:58.981
522 1033 LEPOUTERE Victor Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:26:12.710 22:10.080
523 931 FLAHAUT Anthony Beauvais Moto Club 8 7 Tr. 03:26:25.460 19:53.462
524 1054 SOULADIE Mathias Motocross Rueyres 8 7 Tr. 03:26:55.421 19:55.731
525 659 DEREUDER Florentio Moto Club Cappellois 8 7 Tr. 03:27:06.311 23:43.800
526 547 PARENT Norbert Moto Club Cappellois 8 7 Tr. 03:27:10.782 21:57.300
527 687 GUYOT Olivier Moto Club de Nevers et de la Nièvre 8 7 Tr. 03:27:13.482 21:07.069
528 738 DA COSTA Christopher Union Moto de la Marne 8 7 Tr. 03:27:27.670 23:56.181
529 211 BOUVIER Simon Moto Club la Fee Viviane 8 7 Tr. 03:27:56.461 18:51.611
530 872 RIBOULET Sylvain Moto Club des deux Creuse 8 7 Tr. 03:28:18.381 23:31.200
531 849 PRETRE Jocelyn Moto Club Mervillois 8 7 Tr. 03:28:25.602 21:56.219
532 354 LEVEQUE Emmanuel Touquet Auto Moto 8 7 Tr. 03:28:49.522 19:25.111
533 947 DEHAIS Adrien Moto Club du Littoral 59 8 7 Tr. 03:29:10.080 20:50.929
534 1189 BANTIGNIES Louis Planète Quad 8 7 Tr. 03:29:18.550 20:08.610
535 559 LEBLAN Stephane Racing Tout Terrain 8 7 Tr. 03:30:17.680 22:34.140
536 954 COELHO Silverio Rando Trails Compiegnois 8 7 Tr. 03:30:48.490 22:39.111
537 889 ABAD Florian Union Motocycliste Baumoise 8 7 Tr. 03:30:52.551 22:46.621
538 1106 MAQUINGHEN Francois Touquet Auto Moto 8 7 Tr. 03:31:41.851 20:13.151
539 1024 TACHE Florian 7 8 Tr. 03:03:28.241 19:56.129
540 465 TILLIER Alexis Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:03:34.101 19:59.492
541 419 ROUSSEAU Alexandre Moto Club Pecquencourt 7 8 Tr. 03:03:39.702 16:31.160
542 877 BARBERI Franck M. Foyer rural de Faulx 7 8 Tr. 03:03:40.220 21:28.421
543 910 TROCME Maxence Association Sportive de Maricourt 7 8 Tr. 03:03:41.002 22:00.172
544 579 FELLMANN Kevin 7 8 Tr. 03:03:41.872 20:58.088
545 509 DUCELLIER Nicolas 7 8 Tr. 03:03:42.284 18:22.130
546 1166 GIOVANNINI Thomas Mx Park Clastres 02 7 8 Tr. 03:03:50.840 16:22.899
547 555 HOURIEZ Benoit 7 8 Tr. 03:03:51.133 22:09.630
548 477 MONTAGNINO Salvatore Touquet Auto Moto 7 8 Tr. 03:03:57.630 20:51.641
549 469 FABAS Sebastien Cagnac Carmaux Moto Et Loisirs 7 8 Tr. 03:04:03.310 22:04.490
550 439 LOVERGNE Gauthier Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:04:06.921 18:39.330
551 943 PINTO Clement Moto Club Mervillois 7 8 Tr. 03:04:08.771 22:00.460
552 1148 JOLY Xavier Moto Club de Gouy en Artois 7 8 Tr. 03:04:10.511 22:26.460
553 809 BOULANGER Victor Mx Park Clastres 02 7 8 Tr. 03:04:15.531 22:14.931
554 502 JOUCAN Cyrille Moto Club Triagoz 7 8 Tr. 03:04:18.172 22:47.799
555 1161 DA SILVA Jerome MOTO CLUB ROCHOIS 7 8 Tr. 03:04:18.471 22:35.182
556 1018 LONGUET Geoffrey Club Motocycliste Kick 2000 7 8 Tr. 03:04:20.122 21:18.109
557 912 HENRY Antoine Les Whoops Flixecourtois 7 8 Tr. 03:04:28.900 20:01.661
558 991 LABERGRIS Mathias 7 8 Tr. 03:04:31.570 19:03.949
559 569 GOSSET Maxime Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:04:33.671 19:27.752
560 782 DELAUNAY Alexandre Moto Club Brienon 7 8 Tr. 03:04:33.751 21:40.790
561 780 LIENART Quentin Liovette Club Beauvais 7 8 Tr. 03:04:56.150 21:35.960
562 563 MAGNETTI Marco 7 8 Tr. 03:05:02.310 20:44.860
563 1019 MASSON Tony Moto Club de Sénart 7 8 Tr. 03:05:25.261 22:40.390
564 828 HAGNERE Flavien Moto Club Tilloy Floriville (C) 7 8 Tr. 03:05:29.947 16:00.738
565 818 JAN Vingerhoets 7 8 Tr. 03:05:30.762 19:38.421
566 446 BLAISE Bruno SPORTS CLUB TOUT TERRAIN DE … 7 8 Tr. 03:05:35.010 23:24.050
567 572 VASSEUR Lionel Berck Moto Club 7 8 Tr. 03:05:39.280 21:10.469
568 515 FRIOT Guillaume Moto Club La Bosse de Bretagne 7 8 Tr. 03:05:42.390 21:30.500
569 577 TREPAGNE Thibault Moto Club de Sénart 7 8 Tr. 03:05:48.571 20:09.980
570 453 MOREAU Benoit Moto Club Pecquencourt 7 8 Tr. 03:05:48.891 21:10.229
571 711 DELESALLE Mathieu Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:05:52.851 22:38.541
572 1043 DELBECQ Anthony Calais Sports Mécaniques 7 8 Tr. 03:05:56.491 20:41.959
573 490 DEGAUGUE Damien Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:06:04.600 21:46.280
574 1091 BOUTIN Florian Moto Club de Caen 7 8 Tr. 03:06:17.501 21:10.420
575 416 NIKONENKO Anton 7 8 Tr. 03:06:18.681 14:29.371
576 1158 LEFEBVRE Timothe Moto Club du Val de Sensee 7 8 Tr. 03:06:21.821 22:09.650
577 518 DELAOUSTRE Louis MX Chrono 7 8 Tr. 03:06:22.911 18:58.740
578 891 TYWONIUK Romain Moto Club Aresien 7 8 Tr. 03:06:23.331 21:06.412
579 778 BERGERET Alexandre Moto Club Saint Mihiel 7 8 Tr. 03:06:28.182 20:07.831
580 906 ROUX Louis Moto Club des Puys 7 8 Tr. 03:06:30.862 21:29.062
581 480 TOUDIC Arnaud Moto Club Plouezecain 7 8 Tr. 03:06:33.852 23:15.452
582 591 SANDEVOIR Timothee Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:06:50.260 20:52.190
583 467 SEILLIER Pierre Touquet Auto Moto 7 8 Tr. 03:07:00.781 21:18.121
584 946 DUBOIS Maxime Cassel Moto Club 7 8 Tr. 03:07:02.391 22:43.609
585 638 DELHOMMEZ Louis Moto Club des Plages (C) 7 8 Tr. 03:07:09.721 15:58.099
586 887 VIGIER Armand Union Moto de la Marne 7 8 Tr. 03:07:10.951 22:30.608
587 1203 MINET Sullivan Moto Club Romagne 7 8 Tr. 03:07:12.591 20:00.850
588 968 BAUDU Maxime Moto Club des Deux Sevres 7 8 Tr. 03:07:52.670 20:25.529
589 570 LEFEBVRE Pierre-Henri Moto Club Des Etangs 7 8 Tr. 03:08:06.500 21:27.012
590 856 GUIGNARD Remy A.S.Moto Armagnac Bigorre 7 8 Tr. 03:08:14.071 21:06.878
591 536 BATISSE Guillaume Moto Club Riceys et environs 7 8 Tr. 03:08:20.341 21:15.661
592 700 VAN-PAEMEL Jeremie Racing Tout Terrain 7 8 Tr. 03:08:24.871 19:49.959
593 717 DELHORS Michael Moto Club Pecquencourt 7 8 Tr. 03:08:38.090 22:49.630
594 1057 DAME Billy 7 8 Tr. 03:08:54.370 21:49.818
595 812 CAUDRON Robin Moto Club de Blargies 7 8 Tr. 03:08:56.661 20:52.519
596 865 RODRIGUEZ Neil Mx Park Clastres 02 7 8 Tr. 03:09:18.292 23:31.439
597 1030 FUSILLIER Kevin Association Sportive de Maricourt 7 8 Tr. 03:09:27.010 18:33.071
598 506 BASSIRI Karim Moto Club Cappellois 7 8 Tr. 03:09:32.830 24:03.140
599 468 MIOQUE Jean Francois Moto Club des ESTEYS 7 8 Tr. 03:09:38.160 24:49.872
600 426 DAVERDON Joss Moto Club Cercle de l’amitié 7 8 Tr. 03:09:40.940 19:14.449
601 1002 LELEU Alexis Calais Sports Mécaniques 7 8 Tr. 03:10:03.982 19:48.439
602 575 COCKENPOT Xavier Rando Trails Compiegnois 7 8 Tr. 03:10:05.822 23:36.369
603 531 SAGEZ Emilien 7 8 Tr. 03:10:07.902 24:06.860
604 933 RIALLAND Julien Moto Club les Pirates 7 8 Tr. 03:10:16.022 22:14.412
605 646 BODART Valentin Moto Club Pecquencourt 7 8 Tr. 03:10:23.322 18:44.199
606 187 MERSIN Sebastien Club Moto Thibervillais 7 8 Tr. 03:11:20.691 23:32.061
607 238 LANVIN Arnaud Mx 15 Moto Club 7 8 Tr. 03:11:28.631 21:27.389
608 895 LE JEANNE Florian Club Motocycliste Kick 2000 7 8 Tr. 03:11:53.362 22:59.349
609 282 MIEUZET Dominique Moto Club d’Ernée (C) 7 8 Tr. 03:11:53.482 19:22.050
610 456 PROUVEUR Remy Rando Trails Compiegnois (C) 7 8 Tr. 03:11:54.412 18:30.020
611 963 KUPKOWSKI Jeremy Ass.Moto Loisirs Siaugues 7 8 Tr. 03:12:01.040 20:01.590
612 691 BECQUART Ghislain Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:12:05.140 20:54.540
613 773 PARACHOU Gregory Moto Club Cartelegue 7 8 Tr. 03:12:08.380 22:52.110
614 566 NOEL Anthony 7 8 Tr. 03:12:10.920 21:44.140
615 526 VAILLAUT Georgy Association Moto-club Issois 7 8 Tr. 03:12:22.810 21:53.309
616 882 BRASSART Ludovic 7 8 Tr. 03:12:31.280 19:36.590
617 850 THOMAS Maxime Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:12:43.991 23:17.979
618 713 BLOUIN Thibault Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:13:02.771 22:22.830
619 1198 LABIS Maxime Moto Club Mervillois 7 8 Tr. 03:14:01.170 23:14.990
620 578 PIETROIS Florian Loisirs Motors Sens Tout Terrain 7 8 Tr. 03:14:14.880 26:32.400
621 545 LECLERCQ Guillaume 7 8 Tr. 03:14:21.691 21:10.931
622 491 PLANIOL Manuel Association Moto-club Issois 7 8 Tr. 03:14:25.701 23:56.290
623 1130 PRUVOST Laurent Berck Moto Club 7 8 Tr. 03:14:46.531 25:09.200
624 499 POMMIER Nicolas Team Biker Tout Terrain 7 8 Tr. 03:16:00.154 24:25.491
625 695 ASSIE Sylvain Auribail Moto Sport Petayre 7 8 Tr. 03:16:14.352 23:22.690
626 843 POTEREAU Sebastien MX School 7 8 Tr. 03:16:18.612 21:45.950
627 826 MEURILLON Louis 7 8 Tr. 03:16:32.980 21:46.300
628 194 PATAT Nicolas RS Team 06 7 8 Tr. 03:17:13.811 17:56.130
629 930 SWIRCZYNSKI Thomas Association Sportive de Maricourt 7 8 Tr. 03:17:37.571 22:15.318
630 1171 LEGAGNEUX Nicolas Moto Club Crillon 7 8 Tr. 03:17:49.641 21:33.160
631 521 HUREL Julien BMC – Baie Moto Club 7 8 Tr. 03:18:07.842 26:07.330
632 1163 LEVEQUE Julien Moto Club Des Coteaux 7 8 Tr. 03:18:19.702 23:17.300
633 1069 MORIAU Bertrand Moto Club des ESTEYS 7 8 Tr. 03:18:52.960 23:26.821
634 539 BRIDELANCE Adrien Planète Quad 7 8 Tr. 03:19:36.801 23:30.150
635 952 MUZART Romain Beauvais Moto Club 7 8 Tr. 03:19:44.551 21:15.560
636 1098 JOYER Fabien Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:20:04.502 23:32.289
637 920 LEVEQUE Kevin BMC – Baie Moto Club 7 8 Tr. 03:20:15.642 25:23.632
638 553 PETEROLFF Simon Moto Club Pecquencourt 7 8 Tr. 03:20:40.960 19:37.939
639 939 BRETON Valentin Moto Club des 3 Communes 7 8 Tr. 03:20:49.800 20:37.400
640 784 POIRET Olivier Holeshot Moto Club 7 8 Tr. 03:21:43.431 23:50.021
641 886 SIFFELET Julien A.M.C Orleanais 7 8 Tr. 03:22:02.581 24:10.039
642 556 DE WITTE Alberic Moto Club Pecquencourt 7 8 Tr. 03:22:43.510 24:04.290
643 976 PICCIONI Stephane SPORT MECANIQUE A CRAMPONS 7 8 Tr. 03:23:00.850 24:42.191
644 840 MAURI Fabio 7 8 Tr. 03:23:15.541 21:37.021
645 814 DELVOY Martin Touquet Auto Moto 7 8 Tr. 03:24:53.150 24:15.949
646 1196 BRAME Timothee Touquet Auto Moto 7 8 Tr. 03:25:33.561 24:06.630
647 816 JACQUART Pierre Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:25:46.331 22:17.581
648 111 JUGLA Sara Moto Club des ESTEYS 7 8 Tr. 03:26:11.040 24:30.550
649 775 HUARD Sylvain Moto Club du Val de Vergy 7 8 Tr. 03:27:02.521 24:29.709
650 248 QUERO Jerome Moto Club Goudelin Merzer 7 8 Tr. 03:27:21.670 24:52.661
651 810 SELIER Nicolas Moto Club des ESTEYS 7 8 Tr. 03:27:24.750 22:45.269
652 703 DECONINCK Yohan Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:27:31.371 26:08.750
653 512 QUINART Emmanuel Flandre Moto Verte 7 8 Tr. 03:28:27.250 26:23.231
654 657 LHOSTE Benoit Team Biker Tout Terrain 7 8 Tr. 03:29:00.800 25:22.219
655 757 CHEVAL Anthony Moto Club De Saint Jacut Les Pins 7 8 Tr. 03:29:13.730 25:59.890
656 730 MESLI Laurent Plan D’Orgon Sport Moto 7 8 Tr. 03:29:42.790 29:05.916
657 880 GAGNEROT Gary Moto Club Cartelegue 7 8 Tr. 03:29:52.370 28:39.421
658 845 SORIN Philippe MX School 7 8 Tr. 03:30:15.430 27:56.130
659 557 POTTIEZ Francois Moto Club du Littoral 59 7 8 Tr. 03:30:43.841 26:52.711
660 297 SINGER Adrien 7 8 Tr. 03:31:17.131 27:35.789
661 582 AUBRON Anthony Amicale Moto Club Severac 7 8 Tr. 03:32:44.701 20:21.652
662 745 LECOCQ Olivier Cotentin Moto Sport 7 8 Tr. 03:33:11.401 27:37.740
663 989 KRUCZYNSKI Antoine Association Sportive de Maricourt 7 8 Tr. 03:36:11.191 25:36.021
664 728 DIOGUARDI Jeremy Moto Club de Bermont 7 8 Tr. 03:36:20.551 26:09.121
665 875 LOBGEOIS Emmanuel Union Motocycliste de l’Aube 7 8 Tr. 03:36:24.081 22:44.571
666 1136 COULON Aimeric Moto Club du Littoral 59 (C) 7 8 Tr. 03:36:30.581 24:11.490
667 966 COMTE Antoine Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:03:23.651 21:48.691
668 249 VANDENBROUCKE Nicolas Moto Club des Buttes de Beauregard 6 9 Tr. 03:03:24.351 23:19.489
669 1173 WAQUET Leo Grenoble Enduro Club 6 9 Tr. 03:03:25.361 25:24.622
670 160 JUCHORS Mickael Moto Club Charnycois 6 9 Tr. 03:03:36.692 21:08.310
671 888 SINGER Remy 6 9 Tr. 03:03:38.892 22:26.581
672 517 DUYME Christophe Moto Club Mervillois 6 9 Tr. 03:03:39.144 21:55.240
673 748 KARASINSKI Yoan Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:03:40.442 22:58.989
674 874 KOHLMAN Nicolas Moto Club de Reygade 6 9 Tr. 03:03:43.042 26:59.541
675 629 VANAERDEWEGH Geoffrey Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:03:43.160 27:07.432
676 528 MANTEL Simon Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:03:44.920 24:41.512
677 1100 DRUBAY Vincent Moto Club Pecquencourt 6 9 Tr. 03:03:49.640 25:47.310
678 1012 BOURDON Aurelien Racing Tout Terrain 6 9 Tr. 03:03:50.480 23:42.749
679 750 MULLIEZ Gregoire Moto Club des ESTEYS 6 9 Tr. 03:03:51.550 27:06.640
680 1037 NOIRET Tanguy Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:03:54.350 24:19.431
681 498 LEMAITRE Romain Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:03:59.460 21:48.141
682 533 FIROME Hugo Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:04:03.191 23:17.189
683 589 BOUCHART Simon Moto Club de l’Avesnois 6 9 Tr. 03:04:06.280 24:37.741
684 353 HILMOINE Eric Moto Club des ESTEYS 6 9 Tr. 03:04:06.561 21:10.051
685 663 TREHEUX Julien M. Foyer rural de Faulx 6 9 Tr. 03:04:07.350 26:53.011
686 863 DA MOTA Maxime Union Sportive Crepynoise Moto 6 9 Tr. 03:04:09.241 19:13.230
687 564 FELIX Johnny Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:04:11.331 23:16.578
688 1170 BRIOIS Albin Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:04:26.150 25:29.079
689 535 FORESTIER Arnold Moto Club Toucy 6 9 Tr. 03:04:54.722 25:23.009
690 970 AUBRUCHET Damien Moto Club de Saint Thibery 6 9 Tr. 03:05:20.131 23:21.181
691 1118 MORIN Fabien Moto Club breteuil sur Noye 6 9 Tr. 03:05:38.130 28:11.070
692 724 THERON Mickael Union Moto de la Marne 6 9 Tr. 03:05:47.031 27:10.390
693 1085 CANINO Nicolas Normandie Mx Club 6 9 Tr. 03:06:24.111 20:57.921
694 567 LE LAY Benoit Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:06:41.292 24:25.460
695 819 DESOMBRE Cedric Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:06:49.121 21:40.319
696 1023 VANNESTE Gregoire Racing Tout Terrain 6 9 Tr. 03:07:03.901 26:54.471
697 959 LO CURLO Antoine Beauvais Moto Club 6 9 Tr. 03:07:07.801 30:56.210
698 950 PELCA Stephane Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:07:10.331 25:10.601
699 584 CULUS David Moutars Club Motocross 6 9 Tr. 03:07:15.331 23:58.950
700 561 JETTE Alexandre 6 9 Tr. 03:07:17.732 24:23.710
701 787 PRIOU Guillaume Association La Gaz Familly 6 9 Tr. 03:07:25.610 19:14.379
702 806 NOPPE Carl Moto Club Picard 6 9 Tr. 03:07:29.210 29:58.450
703 1176 DUMOULIN Tony Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:07:33.200 23:01.042
704 1041 MOULART Remy Association Sportive de Maricourt 6 9 Tr. 03:08:35.552 24:22.469
705 900 LORENZI Olivier Union Motocycliste Baumoise 6 9 Tr. 03:09:09.931 29:02.519
706 813 HOUDAYER Maxime Moto Club Moto Sport Passion 6 9 Tr. 03:09:26.770 21:20.930
707 1055 SOULADIE Sebastien Motocross Rueyres 6 9 Tr. 03:09:35.390 26:26.200
708 388 LOPEZ Damien Moto Club d’Arette 6 9 Tr. 03:09:59.231 16:54.101
709 649 CHARPENTIER Emmanuel Moto Club d’Andlau 6 9 Tr. 03:10:01.252 27:50.631
710 1105 FLASQUE Mathieu Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:10:22.132 22:08.832
711 797 HENRY Nicolas Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:10:22.472 23:04.561
712 1090 MANGELEER Clement Moto Club du Val d’Ouve 6 9 Tr. 03:10:25.782 24:43.660
713 771 LEBRUN Thomas Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:10:36.740 23:36.171
714 681 FERON Charles Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:10:43.210 21:10.381
715 1062 SAUVAGE Gaston Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:11:02.410 27:10.741
716 550 LAURAIN Yann Beauvais Moto Club 6 9 Tr. 03:11:37.882 31:34.301
717 904 GOUSSARD Benjamin Union Motocycliste de l’Aube 6 9 Tr. 03:11:40.451 25:10.658
718 619 GRUSON Lucas Touquet Auto Moto 6 9 Tr. 03:11:41.092 20:57.781
719 133 GAUGUIN Fabien Racing Tout Terrain 6 9 Tr. 03:11:43.260 20:24.160
720 484 OMS Jason Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:11:45.972 22:44.160
721 558 HENNON Pol 6 9 Tr. 03:11:46.291 30:45.959
722 883 COLLIGNON Jordan Moto Club Tout terrain Thionville 6 9 Tr. 03:12:03.502 26:57.509
723 753 LABBE Vincent Moto Club Cercle de l’amitié 6 9 Tr. 03:12:24.038 31:35.110
724 1076 GUILLON Julien Moto Club Des Chavades 6 9 Tr. 03:12:36.571 25:55.849
725 1123 FLASQUE Maxime Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:12:55.891 24:31.719
726 1025 BOMPAIS Ervan Club Motocycliste Kick 2000 6 9 Tr. 03:13:28.022 24:41.380
727 985 LE LAPOUS Theo Holeshot Moto Club 6 9 Tr. 03:13:31.772 29:12.509
728 1053 WARTEL Thomas Moto Club du Val de Sensee 6 9 Tr. 03:14:18.483 31:52.351
729 1095 SAINT-MAXIN Gaylor 6 9 Tr. 03:15:08.542 26:55.520
730 662 PERRAULT Clement Moto Club du Val d’Ouve 6 9 Tr. 03:15:17.490 25:58.390
731 896 DAUBIES Jean Baptiste Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:15:39.601 24:19.149
732 811 TACLET Corantin Moto Club Mervillois 6 9 Tr. 03:15:49.431 24:50.330
733 955 DELRUE Jonathan Moto Club Doullennais 6 9 Tr. 03:16:27.680 23:41.590
734 701 STAEBLER Mathieu Berck Moto Club 6 9 Tr. 03:17:05.261 29:23.708
735 537 OURDOUILLIE Jordan Moto Club Mervillois 6 9 Tr. 03:17:07.191 32:11.050
736 1080 LE JEANNE Maxime Club Motocycliste Kick 2000 6 9 Tr. 03:17:18.270 26:37.600
737 1174 LONGUET David Moto Club Basly 6 9 Tr. 03:17:47.481 27:25.661
738 705 BERNARD Quentin Plan D’Orgon Sport Moto 6 9 Tr. 03:18:59.750 29:07.104
739 1195 DERAMOND DE ROUCY Ga… Touquet Auto Moto 6 9 Tr. 03:19:33.841 22:37.671
740 918 BAYART Nicolas Moto Club Mervillois 6 9 Tr. 03:20:03.972 24:24.708
741 115 GODFROY Kim Moto Club Mervillois 6 9 Tr. 03:21:22.420 33:04.391
742 1094 JOUFFROY Cyril Nord Isere MC 6 9 Tr. 03:21:29.801 30:35.640
743 1108 BEZELGA Daniel Moto Club Pecquencourt 6 9 Tr. 03:21:38.331 31:32.311
744 650 DECOTTEGNIE Eric Racing Tout Terrain 6 9 Tr. 03:22:38.820 28:43.169
745 268 BISPO Alexandre Moto Club Pecquencourt 6 9 Tr. 03:23:16.431 27:43.829
746 923 BERNARDEAU Alexis Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:23:17.241 26:46.029
747 551 ROBERT Thomas Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:23:37.162 27:19.821
748 793 DELARUE Loup Moto Verte Chateaurenard 6 9 Tr. 03:24:20.372 26:15.458
749 1185 CLOAREC Mickael Moto Club des Abers 6 9 Tr. 03:24:37.690 25:20.058
750 993 LEPRAEL Jean Philippe Moto Club les Condors de Fermanville 6 9 Tr. 03:25:36.511 28:46.398
751 568 DERYCKE Tom Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:25:46.202 28:04.360
752 1182 WICQUART Clement Moto Club Mervillois 6 9 Tr. 03:26:07.432 24:37.239
753 823 LEBLANC Damien Moto Club d’Ernée 6 9 Tr. 03:26:34.840 32:06.518
754 1115 BAUDEAUX Alexis Moto Club du Littoral 59 (C) 6 9 Tr. 03:26:41.480 24:18.050
755 1144 BOUTOILLE Clement Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:26:54.411 28:44.990
756 800 RINEAU Teddy MOBY DELTA CROSS – Saint Geor… (C) 6 9 Tr. 03:28:03.802 22:21.111
757 167 CLOT Jean Noel Mx 15 Moto Club 6 9 Tr. 03:28:18.092 30:36.900
758 549 CHESNAIS Fabrice Team Biker Tout Terrain 6 9 Tr. 03:29:37.610 33:11.920
759 1007 LONGUET Maxime MX School (C) 6 9 Tr. 03:30:33.560 27:56.859
760 1032 ELLIS Richard 6 9 Tr. 03:31:33.531 32:41.542
761 975 SAULNIER Thomas Carole Moto Club 6 9 Tr. 03:31:45.741 32:15.070
762 1194 MAHOT Christophe Moto Club Turballais 6 9 Tr. 03:32:07.451 26:13.671
763 595 ATTABA Jerome Briançon Moto Sport 6 9 Tr. 03:32:20.561 36:24.492
764 855 MAGIS Benjamin SPORT MECANIQUE A CRAMPONS 6 9 Tr. 03:32:37.361 27:39.541
765 670 MARKOU Nicolas Moto Club Thouarsais 6 9 Tr. 03:34:29.050 32:24.501
766 1134 LESAFFRE Teddy Moto Club du Littoral 59 6 9 Tr. 03:35:36.490 34:41.940
767 908 HERVE Stevens Moto Club Moto Sport Passion 5 10 Tr. 03:03:28.001 31:56.918
768 767 GIRON Mickael Ducati Club de France ® 5 10 Tr. 03:03:30.421 33:47.752
769 824 CHESNEL Leopold Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:03:31.711 26:41.539
770 731 DEROEUX Franck Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:03:33.004 26:12.528
771 1092 MALLET Fabien Moto Club Gravenchonnais 5 10 Tr. 03:03:33.891 38:04.281
772 848 RAIMBAUD Charly Moto Verte Chateaurenard 5 10 Tr. 03:03:37.592 33:10.608
773 1022 VERCAMER Romain Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:03:38.612 35:03.521
774 852 PAUCHET Camille Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:03:41.292 29:12.218
775 725 VASSEUR Alexis Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:03:41.592 26:21.260
776 1084 CHAUMEAU Clement Beauvais Moto Club 5 10 Tr. 03:03:43.850 27:38.009
777 860 IMBERT Sebastien Moto Club Cartelegue 5 10 Tr. 03:03:45.630 33:22.911
778 548 TOULEMONDE Thomas Racing Tout Terrain 5 10 Tr. 03:03:49.120 29:04.740
779 523 GUELAT Loic Moto Club Goudelin Merzer 5 10 Tr. 03:03:50.600 24:49.679
780 565 CHAMPION Aristide Moto Club Mailly le Camp 5 10 Tr. 03:03:53.590 20:05.422
781 667 VAILLOT Florian Moto Verte Chateaurenard 5 10 Tr. 03:03:58.150 30:04.792
782 661 GELABERT CLADERA Robin Moto Club des Bermudes 5 10 Tr. 03:04:08.131 36:53.750
783 669 COCKENPOT Olivier 5 10 Tr. 03:04:12.821 36:24.220
784 979 POEYDEMENGE Mathias Moto Club de Reygade 5 10 Tr. 03:04:15.161 27:07.090
785 1165 VANDEKERCHOVE Quentin Racing Tout Terrain 5 10 Tr. 03:04:15.691 24:13.551
786 913 BALIN Franck Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:04:23.672 33:48.829
787 1155 NOURRY Anthony Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:04:27.440 27:18.351
788 1157 FLO Frederic Touquet Auto Moto 5 10 Tr. 03:04:28.580 29:13.809
789 1089 THIVERNY Christophe Beauvais Moto Club 5 10 Tr. 03:04:30.630 26:09.560
790 1120 COULON Maxence Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:04:35.651 24:48.539
791 668 HENRY Laurent Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:04:40.571 38:21.442
792 597 OURDOUILLIE Frederic Moto Club Mervillois 5 10 Tr. 03:04:45.251 28:15.581
793 1067 LIGER Alexis Moto Club Riceys et environs 5 10 Tr. 03:05:00.850 38:35.621
794 1077 EVRARD Axel Arras Quad Organisation 5 10 Tr. 03:05:09.540 25:08.032
795 562 DERANCOURT Joffrey Association Sportive de Maricourt 5 10 Tr. 03:05:10.021 24:19.740
796 682 CARON Julien Moto Club Pecquencourt 5 10 Tr. 03:05:40.590 29:59.730
797 951 THEVENARD Yohan Association Sportive Moto du Bugey 5 10 Tr. 03:05:43.410 28:20.800
798 598 UNY Emilien Moto Club Team Jura Cross 5 10 Tr. 03:06:14.480 31:39.341
799 1218 LEVASSEUR Julien Groupe Sportif de Torcé en Vallée 5 10 Tr. 03:06:16.771 33:58.289
800 592 ROYANT Jerome Moto Club des ESTEYS 5 10 Tr. 03:06:33.812 35:43.281
801 747 GOSMAS Steve Groupe Sportif de Torcé en Vallée 5 10 Tr. 03:06:35.852 39:56.280
802 945 BARTHELEMY Geoffrey Moto Club Pecquencourt 5 10 Tr. 03:06:37.602 28:09.309
803 1109 SOURIS Julien Association Sportive Maizières Pôle … 5 10 Tr. 03:07:17.212 29:43.049
804 1028 MILLIERE Baptiste Moto Club Charnycois 5 10 Tr. 03:07:48.582 30:06.189
805 585 CLEMENT Florent Briançon Moto Sport 5 10 Tr. 03:08:08.550 37:03.790
806 1152 GORY Benjamin MX Landricourt 5 10 Tr. 03:08:30.301 25:11.791
807 1082 GUILLE Thierry Club Motocycliste Kick 2000 5 10 Tr. 03:09:17.140 34:17.329
808 1126 ZICARI Vincent Moto Club des 3 frontières 5 10 Tr. 03:09:44.151 24:27.580
809 776 REBERGUE Vincent Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:10:13.222 39:24.160
810 1034 LACHERE Aurelien Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:10:38.070 32:08.812
811 1149 COULADAIZE Arnaud MX 911 5 10 Tr. 03:10:42.360 34:12.099
812 928 COMBES Mathieu Moto Club de Reygade 5 10 Tr. 03:11:13.491 35:41.850
813 990 DELECOLLE Clement Association Sportive de Maricourt 5 10 Tr. 03:12:37.721 34:55.440
814 892 DUMORTIER Damien 5 10 Tr. 03:12:53.851 37:41.881
815 1159 VOITON Guillaume Moto Club La Bosse de Bretagne 5 10 Tr. 03:13:09.106 25:33.199
816 581 MOREL Sebastien Moto verte Chalons Champagne 5 10 Tr. 03:13:16.791 37:00.889
817 198 BECK Fabrice Touquet Auto Moto 5 10 Tr. 03:13:19.859 37:27.047
818 1183 POUILLAUDE Leo Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:13:20.924 37:02.761
819 1172 HALPHEN David 5 10 Tr. 03:13:47.342 31:48.219
820 841 LAGASSE Remi Planète Quad 5 10 Tr. 03:14:05.250 29:09.671
821 587 CROMBE Martin Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:14:58.232 40:39.352
822 897 BOGAERT Julien Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:15:14.562 35:49.501
823 926 SAINTEVILLE Fabien Association Sportive de Maricourt 5 10 Tr. 03:15:38.661 30:04.291
824 1021 LEFEBVRE Gregory Brionne Moto Verte 5 10 Tr. 03:16:18.812 39:38.742
825 1096 TESSE Clement 5 10 Tr. 03:17:45.951 28:59.672
826 836 RENAN Hugo Moto Club du Val d’Ouve 5 10 Tr. 03:19:11.171 37:07.990
827 1046 ADMONT Sebastien Moto Club Pecquencourt 5 10 Tr. 03:19:35.350 28:22.971
828 666 FRAMMERY Yanne Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:21:16.048 37:25.059
829 807 QUERLIOZ Alain 5 10 Tr. 03:21:33.650 36:41.810
830 1201 BREBION Mathieu Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:22:35.080 37:42.679
831 938 PERIER Guillaume 5 10 Tr. 03:25:03.980 38:56.861
832 1160 BEDOS Sebastien Union Motocycliste de l’Aube 5 10 Tr. 03:25:23.440 35:34.800
833 911 HENNUYER Robin Touquet Auto Moto 5 10 Tr. 03:25:27.350 27:24.069
834 919 PUILLANDRE Anthony Tremeven Moto Sport 5 10 Tr. 03:25:36.421 26:52.199
835 861 FAUCHOIS Kevin Moto Club du Littoral 59 5 10 Tr. 03:25:38.671 31:42.929
836 602 FOUQUEMBERG Mickael 5 10 Tr. 03:26:23.490 41:51.650
837 994 BREDEL Loic 5 10 Tr. 03:27:29.841 42:31.319
838 580 GAND Jerome P.A.M. QUAD 5 10 Tr. 03:27:45.082 33:36.641
839 961 MOREL Yann Moto verte Chalons Champagne 5 10 Tr. 03:28:59.870 41:00.250
840 998 DOUSSAL Thibault Kewenn Krampons 5 10 Tr. 03:29:01.690 30:25.359
841 1014 FLINOIS Thierry Racing Tout Terrain 5 10 Tr. 03:32:54.162 36:59.860
842 799 MAGNIER Remy Touquet Auto Moto 5 10 Tr. 03:33:52.030 47:12.699
843 596 BATAILLE Jeff Moto Club du Littoral 59 4 11 Tr. 03:03:25.231 43:02.070
844 1208 COUTEAUX Teddy ROZOY MOTO QUAD PASSION 4 11 Tr. 03:03:28.331 39:59.351
845 560 MAILLARD Eric (C) 4 11 Tr. 03:03:33.651 29:22.160
846 962 FIDELIN Aurelien Beauvais Moto Club 4 11 Tr. 03:03:36.652 36:51.419
847 1045 ADMONT Romain Moto Club du Littoral 59 4 11 Tr. 03:03:36.852 41:48.420
848 831 DESROUSSEAUX Hugo Moto Club du Littoral 59 4 11 Tr. 03:03:54.840 36:06.239
849 588 VANDENBERGHE Antoine Moto Club du Littoral 59 4 11 Tr. 03:04:02.041 41:16.780
850 1207 MARQUES Richard 4 11 Tr. 03:04:12.541 36:42.509
851 795 FOULOGNE Yann Moto Club des trois Vallées 4 11 Tr. 03:04:32.151 47:20.700
852 915 TINOIS Gautier Moto Club des Buttes de Beauregard 4 11 Tr. 03:04:39.961 34:19.499
853 250 DAMBRON Sebastien Berck Moto Club 4 11 Tr. 03:04:42.411 49:33.131
854 671 SAUVAGE Dylan Moto Club du Littoral 59 4 11 Tr. 03:04:43.111 46:19.260
855 870 LARDE Vincent Moto Club Tobesport 4 11 Tr. 03:05:14.071 46:26.290
856 1078 OURDOUILLIE Jeremy Moto Club Mervillois 4 11 Tr. 03:05:22.182 34:16.939
857 1048 PECHER Thibault Association Sportive de Maricourt 4 11 Tr. 03:05:39.520 42:19.640
858 942 BOURLON Antoine Moto Club de l’Avesnois 4 11 Tr. 03:06:22.791 47:07.289
859 786 SOCHAY Ruddy Moselle Moto Club 4 11 Tr. 03:08:34.632 41:05.120
860 601 DAMIEN Sebastien Moto Club de Sologne 4 11 Tr. 03:09:09.571 48:14.270
861 916 ORY Axel MOBY DELTA CROSS – Saint Geor… (C) 4 11 Tr. 03:09:34.120 35:31.671
862 982 LEFRANCOIS Matthieu Moto Club les Condors de Fermanville 4 11 Tr. 03:09:51.891 40:54.702
863 611 BAJEUX Xavier Les Whoops Flixecourtois 4 11 Tr. 03:09:55.721 52:31.802
864 743 LECERF Julien Beauvais Moto Club 4 11 Tr. 03:10:48.720 37:23.400
865 683 VAILLAUT Maxime Association Moto-club Issois 4 11 Tr. 03:11:00.690 47:03.334
866 1005 CLAUDEL Jeremy Moto Club Saint Dié des Vosges 4 11 Tr. 03:11:32.891 53:52.011
867 893 CZERWINSKI Loic Moto Club du Littoral 59 4 11 Tr. 03:11:35.691 47:47.969
868 785 DAVID Herve Moto Club des Sources 4 11 Tr. 03:11:51.797 43:49.769
869 605 CIVIERO Baptiste Rando Trails Compiegnois 4 11 Tr. 03:12:21.310 46:57.179
870 474 THERSSEN Mathis Moto Club de Gouy en Artois 4 11 Tr. 03:12:38.573 24:56.341
871 1036 BALLOY Olivier 4 11 Tr. 03:13:51.552 50:20.722
872 1065 HEBERT Antoine Moto Club du Littoral 59 4 11 Tr. 03:13:55.432 45:31.460
873 1153 TOUTAIN Fabien 4 11 Tr. 03:15:23.290 49:26.049
874 665 LINGLART Tristan Moto Club Pecquencourt 4 11 Tr. 03:17:02.560 52:23.429
875 643 BEAUGRAND Jerome Moto Club du Littoral 59 4 11 Tr. 03:18:58.920 48:05.719
876 957 DUVERT Franck 4 11 Tr. 03:24:45.650 51:38.790
877 1179 VERDEBOUT Stephan Racing Tout Terrain 4 11 Tr. 03:25:54.541 57:51.460
878 997 MORELLE Simon Moto Club du Littoral 59 4 11 Tr. 03:26:05.940 54:16.499
879 735 DOUILLET Maxime Moto Club Doullennais 4 11 Tr. 03:26:37.420 42:50.591
880 1132 HONORE Franck Touquet Auto Moto (C) 4 11 Tr. 03:27:04.541 37:02.181
881 604 PUDWELL Nicolas Touquet Auto Moto 4 11 Tr. 03:28:44.582 45:50.510
882 1075 BLANCHARD Jose 4 11 Tr. 03:30:43.791 57:10.140
883 1042 FORTUMEAU Charles Berck Moto Club 4 11 Tr. 03:50:53.556 54:12.089
884 940 BALAND Pierre MX Chrono 3 12 Tr. 03:03:24.011 1:11:41.829
885 1070 MAQUINGHEN Thibaud Moto Club du Littoral 59 3 12 Tr. 03:03:47.580 1:04:22.370
886 833 DORE Mathieu Activbike 3 12 Tr. 03:03:52.480 54:48.882
887 593 PICQUE Sylvain 3 12 Tr. 03:04:13.021 1:16:48.980
888 1191 LESNE Alexandre Moto Club La Bosse de Bretagne 3 12 Tr. 03:04:19.561 1:07:15.349
889 599 DUPONT Emmanuel Moto Club du Littoral 59 3 12 Tr. 03:04:21.341 58:07.831
890 573 ETIENNE Florent Team Enduro Passion (C) 3 12 Tr. 03:04:39.601 27:24.499
891 768 HICTER Louis-Francois 3 12 Tr. 03:04:44.751 1:17:53.459
892 754 CHARREL Gregory NICOLAS MOTO ORGANISATION 3 12 Tr. 03:04:59.110 57:54.451
893 983 ANTUNES Carlos 3 12 Tr. 03:05:03.880 1:06:54.819
894 838 NICOLE Grégory Racing Tout Terrain 3 12 Tr. 03:05:06.420 47:47.160
895 844 PACO Jean Philippe Racing Tout Terrain 3 12 Tr. 03:05:12.360 1:10:04.112
896 113 MATINAUD ESCADE Manon Moto Club des ESTEYS (C) 3 12 Tr. 03:06:03.552 36:09.179
897 1058 GUHEL Jean-Yves Auto Moto Club Morbihan 3 12 Tr. 03:06:23.831 53:09.011
898 355 HECQUET Romain Moto Club Pecquencourt 3 12 Tr. 03:06:30.225 14:49.561
899 958 DUTERTRE Anthony Moto Club du Littoral 59 3 12 Tr. 03:06:40.322 1:15:24.451
900 759 POLINI Guillaume Moutars Club Motocross 3 12 Tr. 03:08:22.112 54:04.839
901 929 GUILLO Vincent Moto Club de Brou 3 12 Tr. 03:12:05.500 1:07:42.330
902 607 DEHEM Sebastien Racing Tout Terrain 3 12 Tr. 03:13:11.091 1:00:44.669
903 868 ROMAN Nicolas Moutars Club Motocross (C) 3 12 Tr. 03:14:43.881 33:41.240
904 879 NOULIN Guillaume Moto Club Cappellois (C) 3 12 Tr. 03:24:23.382 52:45.890
905 510 PERIC Lionel 3 12 Tr. 03:25:24.460 37:24.049
906 827 MARTINS Stephane (C) 3 12 Tr. 03:25:56.682 39:04.621
907 608 PATURAUX Yvonnig (C) 3 12 Tr. 03:25:58.782 44:18.229
908 842 PERELLI Mikael Moutars Club Motocross (C) 3 12 Tr. 03:28:32.422 39:17.400
909 839 DEVILLERS Bruno (C) 3 12 Tr. 03:37:11.301 54:14.461
910 1083 DELVOY Franck Touquet Auto Moto 3 12 Tr. 03:43:58.382 1:27:39.300
911 544 VINCENT Sebastien Moto Club Mervillois (C) 2 13 Tr. 03:04:25.332 47:52.000
912 1156 SLOMIANY Arnaud Moto Club de Conde sur Escaut 2 13 Tr. 03:05:25.962 2:22:10.431
913 706 PLATEEL Louis Moto Club du Littoral 59 2 13 Tr. 03:05:37.800 2:45:00.989
914 853 JOUTEAU William MC Holeshot Herbretais 2 13 Tr. 03:06:27.661 2:49:02.490
915 885 LIMOUSIN Brice Moto Club du Val de Vergy 2 13 Tr. 03:07:00.341 2:12:42.101
916 1103 GISCARD Victor Touquet Auto Moto 2 13 Tr. 03:10:11.722 2:19:40.011
917 1000 DELCOUR Bruno Touquet Auto Moto 2 13 Tr. 03:10:20.072 2:50:24.982
918 741 GOSSELIN Cedric Moto Club du Littoral 59 (C) 2 13 Tr. 03:10:46.120 36:09.469
919 1140 RICHEZ Laurent 2 13 Tr. 03:13:11.054 2:35:24.983
920 1003 PILATTE Jerome (C) 2 13 Tr. 03:13:26.391 1:23:31.042
921 763 TOUAT Selim Moto Club Canche Authié 2 13 Tr. 03:16:32.060 1:53:13.329
922 729 ROMAIN Davy (C) 2 13 Tr. 03:16:41.190 1:09:40.220
923 514 BOSTYN Julien Moto Club Mervillois (C) 2 13 Tr. 03:17:54.102 1:14:43.020
924 693 TARTARE Joachim Moto Club de Conde sur Escaut (C) 2 13 Tr. 03:18:20.832 1:27:40.570
925 949 LOPEZ Stephane Club 14 (C) 2 13 Tr. 03:21:24.720 1:26:53.088
926 1060 MARTIN DE BOULANCY D’… (C) 2 13 Tr. 03:25:02.211 59:44.330
927 869 TOURELLE Vincent Rando Trails Compiegnois 2 13 Tr. 03:50:53.322 2:53:27.961
928 969 SOLEILLANT Thomas Moto Club Puy En Velay 1 14 Tr. 03:03:42.442 –
929 610 BECQUART Bastien Moto Club du Littoral 59 (C) 1 14 Tr. 03:04:24.890 2:37:39.959
930 1093 JANNIN Pierre Louis Moto Club Zamattio (C) 1 14 Tr. 03:07:08.081 2:39:52.099

Uw reacties