Deelnemers EMX250 en EMX2T Matterley Basin

Deelnemers EMX250 en EMX2T Matterley Basin
Decrease Font Size Increase Font Size Text size Print

Naast de WK klassen komen ook de EK rijders in actie in Matterley Basin voor hun eerste wedstrijd van het seizoen. In Groot-Brittannië zijn dat de EMX250, goed voor 93 inschrijvingen en de EMX2T.

EMX2T Entry List

Nr Surname First Name Brand Nat. Team
1 Anderson Brad KTM GBR Verde Substance KTM
4 Leijtens Eric KTM NED
11 Putnam Ben Yamaha GBR
12 Natale Gordano KTM BEL
13 Siddiqui Henry KTM GBR
14 Salina Pietro Husqvarna ITA Team Maddii Racing Husqvarna
15 Wheeler Bradley Husqvarna GBR
21 Lolli Marco Yamaha ITA Ceres 71 Racing
31 Olaeta Alexander Yamaha ESP
54 Hockey Corey KTM GBR
55 Kras Mike KTM NED Team Ecomaxx Fuels
62 Lusbo Andero Husqvarna EST A1M Husqvarna
63 Benton Oliver KTM GBR Hitachi KTM fuelled by Milwaukee
73 Bertuzzo Pier Filippo Yamaha ITA
74 Willerton Troy TM GBR
82 Fahr Dennis KTM GER
86 Del Coco Matteo KTM ITA
89 Lommers Rico Yamaha NED  
91 Putnam Charlie KTM GBR RFX KTM RACING POWERED BY PAR HOMES
92 van t Ende Youri KTM NED Team Ecomaxx Fuels
97 Polas Denis KTM SVK
98 Willems Erik Husqvarna BEL  
101 Kovar Vaclav Gas Gas CZE
110 Burrows Matt Husqvarna GBR
118 Murphy Jaydon KTM GBR
129 Gailland Steve KTM SUI
131 Anton Costas Joel KTM ESP
172 Holyoake Robert Husqvarna GBR E2T RACING TEAM
218 Mattara Gianfranco Yamaha ITA
258 Davidsson Kevin Husqvarna SWE
311 Nespor Marek KTM CZE
365 Skovgaard Nikolaj KTM DEN
383 Hudak Peter KTM SVK
385 Zenato Sebastian Yamaha ITA
499 Alberio Emanuele Husqvarna ITA
531 Galligari Francesco KTM ITA
532 Adams Mikey KTM NED  
601 Gwyther Kelton KTM GBR
725 Gorini Andrea Yamaha SMR
731 Vendruscolo Andrea Yamaha ITA
758 Blond Raffael Husqvarna FRA
822 Bolink Mike KTM NED
844 Goyvaerts Damon KTM BEL F4E racing KTM
939 Cencioni Michele KTM ITA
991 Burch Sven Husqvarna SUI
998 Kellett Todd Yamaha GBR

 

EMX250 Entry List

 Nr Surname First Name Brand Nat. Team
3 Gilbert Josh Honda GBR Buildbase Honda Racing
6 Koch Nico KTM GER
7 Spies Maximilian Husqvarna GER
9 Hall Lewis Kawasaki GBR
10 Dankers Raivo Yamaha NED   Hutten Metaal Yamaha Racing
13 Cordens Nolan Yamaha BEL  
14 Chanton Maurice KTM SUI
16 Sabulis Karlis KTM LAT WZ-RACING
18 Angeli Leonardo Husqvarna ITA
19 Neal Tom Husqvarna GBR
22 Facchetti Gianluca Yamaha ITA SDMCORSE-YAMAHA EMX250 TEAM
24 Horgmo Kevin KTM NOR Creymert Racing
26 Edberg Tim Yamaha SWE JWR Yamaha Racing
29 Ravera Lorenzo KTM ITA MAGGIORA PARK RACING TEAM
34 Cristino Kevin KTM ITA MAGGIORA PARK RACING TEAM
35 Fridlund Adam KTM SWE
39 Van De Moosdijk Roan Kawasaki NED F&H Racing Team
41 Brown Alexander KTM GBR
48 Collings Adam Husqvarna GBR
49 Green Callum KTM GBR Hitachi KTM fuelled by Milwaukee
50 Lugana Paolo Yamaha ITA
56 Corti Lorenzo KTM ITA MAGGIORA PARK RACING TEAM
60 Grothues Caleb Yamaha AUS SDMCORSE-YAMAHA EMX250 TEAM
61 Grimshaw Tom Yamaha GBR
65 Mackrel James Yamaha GBR
70 Fernandez Ruben Yamaha ESP SDMCORSE-YAMAHA EMX250 TEAM
73 Delbrassinne Romain KTM BEL  
78 Louis Axel Honda FRA Honda 114 Motorsports
79 Zurbrugg Cyril Yamaha SUI
80 Adamo Andrea Yamaha ITA YAMAHA SM ACTION – M.C. MIGLIORI
81 Meuwissen Raf Husqvarna NED Team Maddii Racing Husqvarna
90 Lancett Dominic KTM GBR Verde Substance KTM
97 Ivanov Michael KTM BUL
98 Benistant Thibault Yamaha FRA Yamaha Europe EMX125  MJC
100 Verhaeghe Scotty KTM FRA Team VHR KTM Racing
101 Guadagnini Mattia Husqvarna ITA Team Maddii Racing Husqvarna
104 Sydow Jeremy Husqvarna GER TEAM DIGA-Procross Husqvarna
110 Puccinelli Matteo Yamaha ITA Ghidinelli Racing Team
111 Manucci Alessandro Husqvarna ITA
115 Dickinson Ashton KTM GBR
116 Perkhofer Manuel KTM AUT
118 Rubini Stephen Honda FRA Honda Redmoto Assomotor
123 Beard Finley Husqvarna GBR
124 Ubach Simeo KTM ESP
125 Weckman Emil KTM FIN KTM DIGA Junior Racing
128 Ellis Michael KTM GBR
129 Agard-Michelsen Sander Yamaha NOR JK Racing Yamaha
132 Villanueva Mahy Yamaha ESP Ghidinelli Racing Team
135 Sudmann Runar Husqvarna NOR
142 Haavisto Jere Yamaha FIN JK Racing Yamaha
172 Elzinga Rick Yamaha NED SDMCORSE-YAMAHA EMX250 TEAM
180 Ambjörnson Leopold Husqvarna SWE
192 Meier Glen KTM DEN
209 Cenerelli Gianmarco Husqvarna ITA
211 Lapucci Nicholas KTM ITA steelsdrjack
212 Clark Ben KTM GBR
223 Tropepe Giuseppe Yamaha ITA Ghidinelli Racing Team
224 Teresak Jakub KTM CZE
228 Scuteri Emilio KTM ITA Celestini Racing
237 Milec Luca KTM SLO SIXTYTWO Motosport Husqvarna Team
239 Florian Lion KTM GER KINI KTM Junior Pro Team
242 Bintcliffe Jack Husqvarna GBR
249 Miot Matheo KTM FRA KTM DIGA Junior Racing
253 Pancar Jan Yamaha SLO
258 Nermann Johannes Husqvarna EST A1M Husqvarna
268 Maupin Thibault Yamaha FRA Team HB Racing
292 Gamboa Montero Alex Husqvarna ESP Fly Group
300 Ludwig Noah KTM GER
302 Toendel Cornelius Husqvarna NOR
303 Forato Alberto Husqvarna ITA Team Maddii Racing Husqvarna
319 Grajwoda Jimmy KTM FRA
320 Mitchell Calum KTM GBR
341 Notsuka Chihiro Honda JPN Honda 114 Motorsports
354 Lindstrom Viking Husqvarna SWE
368 Olsson Filip Husqvarna SWE TEAM DIGA-Procross Husqvarna
413 Knight Liam KTM GBR Verde Substance KTM
427 Fredriksen Hakon Honda NOR
429 Hird Keenan Kawasaki GBR
432 Ruth Elix KTM SWE
464 Hakansson Rasmus Husqvarna SWE
494 Pape Romain Yamaha FRA
505 Lüning Arvid KTM SWE
517 Gifting Isak KTM SWE
520 Clochet Jimmy KTM FRA
575 Hammal Taylor Yamaha GBR
651 Vettik Meico KTM EST WZ-RACING
711 Hofer Rene KTM AUT KTM Junior Racing
720 Goupillon Pierre Honda FRA Honda Redmoto Assomotor
730 Petrashin Timur KTM RUS WZ-RACING
771 Lucas Mario KTM ESP F4E racing KTM
772 Kooij Jarni Yamaha BEL  
810 Crnjanski Yann KTM FRA
924 Meersschout Mattis Yamaha BEL North Europe Racing

Uw reacties